صفحه 225 از 225 نخستنخست ... 125175215216217218219220221222223224225
نمایش نتایج: از شماره 2,241 تا 2,250 , از مجموع 2250

موضوع: برندگان لاتاری 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری 2015

با عرض سلام
    ممکنه یه نفر در مورد نحوه گرفتن پاس سفید توضیحات کامل بده؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    باسلام:يكي از اقوام من نيز دچار همين مشكل شده و بخاطر سربازي هنوز كلير نشده.من پيشنهاد دادم برن آنكارا،ولي ايشون مردد هستش.كسي از دوستان رفته به شهر محل مصاحبه با وجود اينكه سفارت هم راه نميده؟
    سلام من رفتم ولی هیچ خبری نشد تنها حرفی که زدن اینکه تا عصر اگه خبری شد با ایمیل خبر میدیم و استثنا امروز (روز آخر) تا دیروقت هستیم ولی تا ساعت 17:00 بیشتر نبودن دو بار هم دو هفته مونده به پایان وقت هم ایمیل زدم و پاسخی ندادن در کل رو سربازی تو سپاه خیلی گیر بازاره

یه ایمیل دیروز از سفارت اومد که ابراز تاسف کرده بخاطر کلیر نشدنم(آقا تاسف رو نخواستم ویزا خواستم) که میتونید از طریق ویزای I-130 اقدام کنید آخه همسرم برنده اصلی بود کسی می تونه در این مورد توضیح بده و اینکه چقدر زمان میبره که همسرم اونجا باشه

Junior Member

خوب این هم از مزیت های سربازی نرفتن
    بهترین حالت اینه که سربازی نرفته باشید ، سربازی از هر لحاظ که فکر کنید بدترین مانع سر راهه
    رفتنش یه جوره نرفتنش یه جور دیگه
    -------------------
    پ.ن: دوستانی که قبول شدن میشه بگن موقع ثبت نام چطوری عکس تهیه کردن؟ با گوشی یا آتلیه؟
    "Never give up,follow your dreams to make them"

نقل قول نوشته اصلی توسط behbod1 نمایش پست ها
    خوب این هم از مزیت های سربازی نرفتن
    بهترین حالت اینه که سربازی نرفته باشید ، سربازی از هر لحاظ که فکر کنید بدترین مانع سر راهه
    رفتنش یه جوره نرفتنش یه جور دیگه
    -------------------
    پ.ن: دوستانی که قبول شدن میشه بگن موقع ثبت نام چطوری عکس تهیه کردن؟ با گوشی یا آتلیه؟
    سلام دوست من برای ثبت نام میتونی با دوربین عکاسی یا دوربین گوشی با کیفیت یه عکس با مشخصات تاییدی تو سایت ثبت نام بندازی و با فتوشاپ سایز و حجم عکس رو مطابق سایز قابل قبول در بیاری البته چهره باید طبیعی باشه

دوستان کسی در مورد فرم I-130 اطلاعات داره؟ و چقدر زمان بردنش رو من کلیر نشدم ولی همسرم ویزا رو گرفته تا 26 نوامبر زمان داره ایمیل اومد که برای من باید از طریق این فرم اقدام بشه

Junior Member

سلام

من دارم برای پنجمین بار لاتاری ثبت نام میکنم ...

فقط یه سوالی برام پیش اومده امسال که راهنمای فارسی زبان در خود سایت رسمی لاتاری گذاشتند در یکی از شرایط اومده که :

" 2 سال تجربه کاری طی ۵سال گذشته در زمینه مشاغلی که انجام آنها نیازمند حداقل دو سال کارآموزی و یا تجربه میباشد، داشته باشید...ای تصمیم گیری در زمینه صلاحیت تجربه کاری،مرجع ذیصلاح O*Net OnLine
    وزارت کار آمریکا است. "

و بعد زیرش نوشته شده :

" درصورتیکه شرط ذکرشده شامل حالتان نمیشود لطفا نام نویسی نکنید. "

لطفا دوستان ببینند این شرایط سابقه کار داستانش چیه؟

ممنونم دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MANSOUR85 نمایش پست ها
    سلام

من دارم برای پنجمین بار لاتاری ثبت نام میکنم ...

فقط یه سوالی برام پیش اومده امسال که راهنمای فارسی زبان در خود سایت رسمی لاتاری گذاشتند در یکی از شرایط اومده که :

" 2 سال تجربه کاری طی ۵سال گذشته در زمینه مشاغلی که انجام آنها نیازمند حداقل دو سال کارآموزی و یا تجربه میباشد، داشته باشید...ای تصمیم گیری در زمینه صلاحیت تجربه کاری،مرجع ذیصلاح O*Net OnLine
    وزارت کار آمریکا است. "

و بعد زیرش نوشته شده :

" درصورتیکه شرط ذکرشده شامل حالتان نمیشود لطفا نام نویسی نکنید. "

لطفا دوستان ببینند این شرایط سابقه کار داستانش چیه؟

ممنونم دوستان

این موضوع برای کسانی هست که دیپلم دوازده ساله یا مدرک پیش دانشگاهی ندارن.
    اگه مدرک دیپلم چهارساله و یا پیش دانشگاهی و یا مدارک بالاتری دارین مثل فوق دیپلم، لیسانس و ... نیازی به تجربه کاری نخواهید داشت

Junior Member

خیلی ممنون از جوابتون ولی تصمیم دارم برای امریکا هم اقدام کنم چون بالاخره برای کانادا هم بایستی یا ترکیه یا دوبی برم برای سفارت امریکا هم میرم راستشو به افیسر میگم کیس من نهایت 3-4 ساله دیگه اوکی هست بنابراین میتونه قرین بشه فوق لیسانسم حالا دیگه تصمیم رو میزارم به عهده خوده افیسر

درود بر همگی
    میخواستم بدونم من دیپلم فنی دارم ولی بمدت 3 سال هم تحصیلات دانشگاهی دارم که البته نا تمام مونده. آیا می تونم در لاتاری شرکت کنم یا خیر؟
    با سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)