صفحه 172 از 225 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 2250

موضوع: برندگان لاتاری 2015

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi_isf نمایش پست ها
    با سلام
    کیس نامبر من زیر 1500 هستش اما من دیر متوجه قبولی خودم شدم و اواخر اوکتبر تازه ds-260 سابمیت کردم و الان بعد از گذشت بیش از 3 ماه نامه دومم نیومده آیا نامه دوم من میاد و شانسی برای دعوت به مصاحبه دارم .
    با تشکر از شما
    با سلام

بله ، نامتون خواهد اومد ولی ممکنه تا دو ماه دیگه هم طول بکشه
    به صورت مداوم سایت رو چک کنید

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

ا عرض سلام و خسته نباشید: داستان ما (من و شوهرم) از این قراره که شوهرم فارغ التحصیل رشته مهندسی مقطع کازشناسی ارشد از دانشگاهی توی ایرانه. شوهرم May 2014 از آمریکا برای مقطع دکتری پذیرش گرفت. من هم همزمان لاتاری 2015 برنده شدم. ما فرم های لاتاری اواسط سپتامبر توی ایران پر کردیم و چیزی هم در این باره که قراره بریم آمریکا نگفتیم. به این خاطر که توی اون فرمها جایی واسه گفتن این قضیه نبود. در حال حاضر ما تو آمریکا هستیم و نمیدونیم برای مصاحبه باید چکار کنیم. آیا باید از خاک آمریکا خارج بشیم؟ من یکبار تقاضای آنلاک کردن فرم رو دادم و آدرس آمریکارو به عنوان آخرین آدرس وارد کردم، ولی نمیشد سفارت رو تغییر داد. ویزای ما F1 و F2 هست و single entry هستیم. واکسن هارو هم هنوز نزدیم. تو فرم ها هم محل مصاحبه رو آنکارا انتخاب کردیم، به این خاطر که مشخص نبود که کار شوهرم درست میشه یا نه. شماره قبولی لاتاری هم بین 7500 و 8000 هست. به KCC ایمیل زدیم و جواب زیر رو دریافت کردیم:

If you are in the United States, you may be eligible to apply to the Citizenship and Immigration Services (CIS) for adjustment of status. The option to adjust status may no longer be available to all applicants. To determine whether you are eligible to adjust your status you must contact the USCIS website http://www.uscis.gov to obtain instructions on how to make an appointment with your local USCIS office by using INFO Pass. When contacting your local CIS office they may inform you that you will not be eligible to file your adjustment until your case number is current and available for processing. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to view the current case numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

If the CIS determines that you are eligible to adjust status you will be required to pay a non-refundable diversity-processing fee of $330.00 per person directly to the Department of State. This fee is assessed to cover cost incurred by the Department of State in running the lottery selection process and is separate from any fees you will need to pay the CIS as part of your adjustment application. Failure to pay this fee may result in the loss of your diversity visa. If you are not approved for your visa or are not granted an interview, this fee cannot be refunded to you under any circumstances. Please mail a money order for the diversity-processing fees to the address given below.

به نظر شما حالا باید چکار کنیم؟ لطفا مارو راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra333 نمایش پست ها
    ا عرض سلام و خسته نباشید: داستان ما (من و شوهرم) از این قراره که شوهرم فارغ التحصیل رشته مهندسی مقطع کازشناسی ارشد از دانشگاهی توی ایرانه. شوهرم May 2014 از آمریکا برای مقطع دکتری پذیرش گرفت. من هم همزمان لاتاری 2015 برنده شدم. ما فرم های لاتاری اواسط سپتامبر توی ایران پر کردیم و چیزی هم در این باره که قراره بریم آمریکا نگفتیم. به این خاطر که توی اون فرمها جایی واسه گفتن این قضیه نبود. در حال حاضر ما تو آمریکا هستیم و نمیدونیم برای مصاحبه باید چکار کنیم. آیا باید از خاک آمریکا خارج بشیم؟ من یکبار تقاضای آنلاک کردن فرم رو دادم و آدرس آمریکارو به عنوان آخرین آدرس وارد کردم، ولی نمیشد سفارت رو تغییر داد. ویزای ما F1 و F2 هست و single entry هستیم. واکسن هارو هم هنوز نزدیم. تو فرم ها هم محل مصاحبه رو آنکارا انتخاب کردیم، به این خاطر که مشخص نبود که کار شوهرم درست میشه یا نه. شماره قبولی لاتاری هم بین 7500 و 8000 هست. به KCC ایمیل زدیم و جواب زیر رو دریافت کردیم:

If you are in the United States, you may be eligible to apply to the Citizenship and Immigration Services (CIS) for adjustment of status. The option to adjust status may no longer be available to all applicants. To determine whether you are eligible to adjust your status you must contact the USCIS website http://www.uscis.gov to obtain instructions on how to make an appointment with your local USCIS office by using INFO Pass. When contacting your local CIS office they may inform you that you will not be eligible to file your adjustment until your case number is current and available for processing. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to view the current case numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

If the CIS determines that you are eligible to adjust status you will be required to pay a non-refundable diversity-processing fee of $330.00 per person directly to the Department of State. This fee is assessed to cover cost incurred by the Department of State in running the lottery selection process and is separate from any fees you will need to pay the CIS as part of your adjustment application. Failure to pay this fee may result in the loss of your diversity visa. If you are not approved for your visa or are not granted an interview, this fee cannot be refunded to you under any circumstances. Please mail a money order for the diversity-processing fees to the address given below.

به نظر شما حالا باید چکار کنیم؟ لطفا مارو راهنمایی کنید.
    با سلام

وقتی فرمتون رو آنلاک میکنید ، میتونید سفارتتون رو تغییر بدید ، منتها راه داره
    یعنی باید تغییرات لازم رو بدید ، سپس برای تغییر سفارت ، وارد مرحله رویو بشید و تا آخرین مرحله که رویوی سفارت هست پیش برید ، بعد ادیت رو بزنید و حالا میشه تغییرش داد
    الان هم نامه بزنید به کی سی سی طبق فرمت خاص و درخواست تغییر محل مصاحبه رو بدید
    توضیح بدید که در حال حاضر داخل خاک امریکا هستید و میخواید که داخل امریکا مصاحبتون انجام بشه

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

ApplyAbroad Hero

ارسال سری ششم نامه های مصاحبه از سوی KCC

با سلام خدمت همه منتخبین لاتاری ۲۰۱۵

امروز در روز بیست و سوم ژانویه ، بالاخره سری ششم از نامه های مصاحبه (مصاحبه در مارس) برای عده ای از برندگان ارسال شد
    عموما در آسیا ، کیس هایی که در ماه های جولای و آگوست فرم ۲۶۰ شون رو ارسال کرده بودند
    برای همه این دوستان آرزوی موفقیت میکنم

بقیه برندگان کارنت شده هم میتوانند از سایت زیر ، نامه دومشون رو چک کنند

https://www.dvlottery.state.gov

موفق باشید

Junior Member

دوستان با توجه به سالهای قبل کسی میدونه دوره کلیرنس برای رشته های فنی و کار در شرکت نفت حدودا چقدره؟ من 21 ژانویه مصاحبه داشتم و چک خوردم نگرانم طولانی بشه این پروسه و ویزا نرسه بهم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh6060 نمایش پست ها
    دوستان با توجه به سالهای قبل کسی میدونه دوره کلیرنس برای رشته های فنی و کار در شرکت نفت حدودا چقدره؟ من 21 ژانویه مصاحبه داشتم و چک خوردم نگرانم طولانی بشه این پروسه و ویزا نرسه بهم.

با سلام

این نگرانی برای همه وجود داره
    بر اساس آمار به جا مونده از سالهای گذشته ، زودتر از دو ماه که تقریبا فکرش رو نکنید
    بین دو ماه تا چهار ماه برای ایرانی ها روند طبیعیه
    بین ۴ تا ۶ ماه برای موارد خاص (شاید مورد شما به خاطر موضوع نفت)
    بیش از ۶ ماه اونهایی که قسمتشون نیست ویزا بگیرن

موفق باشید

Junior Member

با سلام،

کیس نامبر پدر بنده تو فوریه کارنت شده (طبق این سایت Visa Bulletin). زمان سابمیت فرم هم اکتبر 2014 بوده.
    حالا نامه مصاحبه سفارت رو از کجا باید دید؟ چیزی میل نشده به ایمیل ایشون. نامه دوم کدومه؟ اولی همون نامه قبولی لاتاری بود؟

با تشکر
    ویرایش توسط hazem : January 26th, 2015 در ساعت 07:39 PM

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hazem نمایش پست ها
    با سلام،

کیس نامبر پدر بنده تو فوریه کارنت شده (طبق این سایت Visa Bulletin). زمان سابمیت فرم هم اکتبر 2014 بوده.
    حالا نامه مصاحبه سفارت رو از کجا باید دید؟ چیزی میل نشده به ایمیل ایشون. نامه دوم کدومه؟ اولی همون نامه قبولی لاتاری بود؟

با تشکر
    با سلام

١. دوست عزيز در درجه اول اشتباه نوشتاري شما رو اصلاح ميكنم
    پدر شما در ماه ژانويه ، "اعلام كارنت" شدند براي ماه مارس
    يعني كيس پدر شما در ماه مارس كارنت خواهد شد
    ٢. نامه دعوت به مصاحبه يا اصطلاحاً "نامه دوم" در سايت EDV جايگزين نامه منتخب شدن يا همون "نامه اول" ميشه و براي هيچ كس ايميل يا پست فيزيكي نخواهد شد
    ٣. نشاني سايت EDV كه ميتونيد وضعيتتون رو چك كنيد ، https://www.dvlottery.state.gov هست
    ٤. با توجه به دير ارسال كردن فرم ٢٦٠ تون ، اگر براتون نامه مصاحبه نيومده باشه ، اصلاً نبايد تعجب كنيد و در ماه هاي آينده اين سايت رو چك كنيد

موفق باشيد

Junior Member

ممنون از پاسختون.
    کیس نامبر پدر بنده بین 3250 و 3850 که آخرین عددیه که طبق سایت visa bulletin تو جدول مربوط به فوریه اعلام شده، هست. الان این به چه معناست؟ شما از کجا می فرمایین ژانویه؟! من متوجه نشدم.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elmm نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم
    کلا پاسپورت لازمه احتمال داره که اسکن پاسپورت رو بخوان . اگر پاسپورتتون نیاز به تمدید داره تمدیدش کنید
    عکس همون خوبه اگر ندارید عکس 5*5 می خواد
    فرم به صورت آنلاین پر میشه
    دقت کنید اگر میخواسد اسپانسر معرفی کنید تعداد تحت پوشش و بیمه و گردش مالی را حتما چک کنید

برای پر کردن فرم پیشنهاد می کنم تو کمپین حضور داشته باشید تا با اطمینان خاطر فرم رو کامل کنید

ببخشید منظورتون از کمپین چیه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)