صفحه 12 از 225 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2250

موضوع: برندگان لاتاری 2015

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری 2015

دوست عزیز من هم قبولیه امسالم همسرم ونکوور هست و پروسه ی ویزای خویشاوندیم در جریان هست من هم می خوام بدنم که آیا گرفتن PR من مشکلی برای گرین کارت آمریکا ایجاد می کنه یا نه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط girisha نمایش پست ها
    سلام برادر من قبول شده دانشجو ارشد و تابستون درسش تموم میشه. متاسفانه سربازی نرفته. بنظرتون میتونه پیگیری کنه . به بن بست نخوره؟
    پارسال یکی از بچه ها همینطوری رفتش
    کار هاش که ردیف شد دانشگاه اونجا ثبت نام کرد
    باید از دانشگاهش بپرسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Atissa نمایش پست ها
    سلام
    من هم قبول شدم . می خواهم بدونم کسی در این فروم هست که شرایط من را داشته باشد
    من اقامت کانادا را گرفتم و الان نزدیک به 2 سال هم هست که ونکوور هستم با کارت اقامت دائم - هنوز به مرحله اقدام برای پاسپورت کانادا نرسیدم
    کسی از دوستان هست که مقیم کانادا باشه ؟
    اونطوری که من پرسیدم میگن چون هنوز پاس کانادا نیومده احتمال داره که سفارت امریکا لاتاری رو لغو کنه ولی می تونید برید از کنسولگری این سوال رو بپرسید بهتره جواب دقیق بهتون می دن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط finish نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم قبولیه امسالم همسرم ونکوور هست و پروسه ی ویزای خویشاوندیم در جریان هست من هم می خوام بدنم که آیا گرفتن PR من مشکلی برای گرین کارت آمریکا ایجاد می کنه یا نه
    شما پرونده spousal sponsorship دارید درسته ؟ همسر شما pr هست یا citizen؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elmm نمایش پست ها
    اونطوری که من پرسیدم میگن چون هنوز پاس کانادا نیومده احتمال داره که سفارت امریکا لاتاری رو لغو کنه ولی می تونید برید از کنسولگری این سوال رو بپرسید بهتره جواب دقیق بهتون می دن
    شما از کی پرسیدید ؟
    چه رابطی بین لاتری و پاس کانادا داره ؟
    یعنی چی که لاتری را لغو می کنه ؟
    من فکر می کنم که اگر این قانون بود که شما pr یک کشور دیگه ای هستید غیر از citizen کشور خودتان ( country of birth) لابد در شرایط شرکت در لاتری قید می کردند که نمی تونید شرکت کنید . همان طور که گفتند اگر زیر دیپلم هستید و فلان قدر سابقه کار ندارید نمی تونید شرکت کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط Atissa نمایش پست ها
    شما پرونده spousal sponsorship دارید درسته ؟ همسر شما pr هست یا citizen؟
    آره دوست عزیز پرونده ی اسپانسرشیپی هست و همسرم هم pr هست ممنون می شم اگر از طریقی جواب سوال رو گرفتی به من هم بگی

Junior Member batigoal_189 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حمل و نقل

نقل قول نوشته اصلی توسط elmm نمایش پست ها
    بعد از حدود 10 مرتبه گفتن !!!!!
    تست بیمارستان فقط در کشور سفارت انجام میشه اونم تو بیمارستان معتمد
    من صد در صد مطمئنم این حرفو میزنم واکسناتونو هر جای ایران دوس دارین بزنین و هرجای ایران هم دوس دارین برین واستون کارت زرد صادر کنن. تهران هزینش از مشهد کمتره بعضی جاها هم مثل شیراز مجانیه. کلا یه کم بگردین واکسناتونو مجانی میتونین بزنین ولی واسه کارت زرد شاید بخاد پول بدین. بستگی به کیس نامبرتون کم کم واکسنارو شروع کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط batigoal_189 نمایش پست ها
    من صد در صد مطمئنم این حرفو میزنم واکسناتونو هر جای ایران دوس دارین بزنین و هرجای ایران هم دوس دارین برین واستون کارت زرد صادر کنن. تهران هزینش از مشهد کمتره بعضی جاها هم مثل شیراز مجانیه. کلا یه کم بگردین واکسناتونو مجانی میتونین بزنین ولی واسه کارت زرد شاید بخاد پول بدین. بستگی به کیس نامبرتون کم کم واکسنارو شروع کنین
    ماها که اصلا نمی دونیم کارت واکسن ماها کجاست شاید بهتر بگم شاید سالها قبل دادیم مدرسه ای که درس می خوندیم -حالا کارت واکسن از کجا بیاریم. بجه هامون که دارند ولی ماها والدین که حالا سی و اندی از سن ما گذشته از کجا بیاریم پرتقال فروش را .... دوستان پیشنهاد شما چیه ؟
    من که الان دارم لیست مدارک را می بینم نگفته کار واکسن و یا این چیز ها

دوم. ما که تو کانادا هستیم باید از ایران هم گواهی عدم سو پیشینه بیاریم ؟؟؟؟

Junior Member

مسئله دیگه : من که الان دارم مدارک مورد نیاز را می خونم در قسمت Required DV Qualifying Education or Work Experience گویا اونهایی که دیپلم ندارند و می خواهند از 2 سال سابقه کار خودشان استفاده کنند باید برند سراغ JOBZONE و این طور چیز ها درسته ؟ پس ما ها که تحصیلات دانشگاهی داریم یعنی حداقل دیپلم را داریم دیگه نیاز نیست . درسته ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط finish نمایش پست ها
    آره دوست عزیز پرونده ی اسپانسرشیپی هست و همسرم هم pr هست ممنون می شم اگر از طریقی جواب سوال رو گرفتی به من هم بگی
    دوست عزیز همسر شما خبر داره که باید از ایران عدم سو پیشینه بگیرد یا نه ؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)