صفحه 2 از 225 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2250

موضوع: برندگان لاتاری 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT & MBA

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط unanimous نمایش پست ها
    دوستان من اسمم در اومده و متاسفانه دوتا اشکال تو اطلاعات پایه ایم دارم یکی دوحرف اسمم اشتباه شده و روز تولد اشتباه زدم. دوستانی که اطلاعات دارن لطفا بگن بهم مشکلی پیش میاد؟ چکارباید کرد؟
    وقتی فرم ها روفرستادی طی یک نامه اطلاعات صحیح رو ارسال می کنی سعی کن عکسی که میفرستی با عکسی موقع ثبت نام زدی یکی باشه

Junior Member MeMoLk آواتار ها

سلام من هم قبول شدم(همسرم و پسر 18ماهم)...خیلی خوشحالم و اصلا باورم نمیشه...فقط اینکه مدارک حتما باید پست بشه؟؟؟ و سابقه ی کار باید ارسال بشه؟؟... و یه سوال مهم در مورد اسپانسر اینکه از دوستان باشه مشکلی نیست یا باید نسبت فامیلی باشه...؟؟

عجب اشتباه بزرگی کردی موقع ثبت نام
    فکر می کنم در خواستت رد بشه یعنی اصلا اجازه ورود به سفارت بهت نمی دن برای مصاحبه
    با یه وکیل مشورت کن شاید بتونه کمکت کنه

آهان یه چیز دیگه که ذهنم را درگیر کرده اینه که من و همسرم جراحی زیبایی بینی داشتیم...و بینی هامون توی عکسی که فرستادیم با عکسی که الان می فرستیم فرق می کنه...این که مشکلی ایجاد نمی کنه؟؟

سلام دوست عزیز.منم ثبت نام کردم چجوری باید از قبولیم یا رد با خبر بشم؟خودشون اعلام میکنن؟

https://www.dvlottery.state.gov این سایت هست

یه سوال، اگه کسی که برنده شده مدرکش زیر دیپلم باشه، ریجکت میشه؟ نمیشه به عنوان سرمایه گذار معرفی کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط MeMoLk نمایش پست ها
    سلام من هم قبول شدم(همسرم و پسر 18ماهم)...خیلی خوشحالم و اصلا باورم نمیشه...فقط اینکه مدارک حتما باید پست بشه؟؟؟ و سابقه ی کار باید ارسال بشه؟؟... و یه سوال مهم در مورد اسپانسر اینکه از دوستان باشه مشکلی نیست یا باید نسبت فامیلی باشه...؟؟
    سلام رفیق
    مدارک اولیه مثل فرم ها و عکس ها حتما باید پست بشن و مدارک دیگه باید تو زمان مصاحبه داده بشه
    اسپانسر مهم نیست کی باشه اما تعداد تحت تکفل و میزان گردش مالی یا مالیات و بیمه ای که میده مهمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam10701 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.منم ثبت نام کردم چجوری باید از قبولیم یا رد با خبر بشم؟خودشون اعلام میکنن؟
    به این سایت برو
    dvlottery.state.gov
    مشخصات رو بده اگر صفحه ای اومدکه اطلاعات شما به همراه لوگو و سربرگ سفارت و بارکد بود شما برنده شدی و باید از اون فرم پرینت بگیری و مراحل بعدی رو بری ولی اگر در صفحه 4 خط نوشته بود شما برنده نشدی به همین راحتی. هیچ ایمیلی یا تماسی نمیگیرن

اما تا یک ماه دیگه یک نامه برای برنده ها پست میشه که شامل مدارک مهمیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط capitan84 نمایش پست ها
    یه سوال، اگه کسی که برنده شده مدرکش زیر دیپلم باشه، ریجکت میشه؟ نمیشه به عنوان سرمایه گذار معرفی کرد؟
    متاسفانه یکی از عناصر مورد نیاز دیپلم ( گذراندن 12 سال تحصیلی ) هستش که می تونی تو زمان مصاحبه اونو بگیری
    برای سرمایه گذاری هم باید 500000 دلار داشته باشی به اضافه هزینه زندیگیت تا سرمایه گذار باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)