صفحه 6 از 225 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2250

موضوع: برندگان لاتاری 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT & MBA

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnn0 نمایش پست ها
    دوستان من چون تا موقعی که کیس نامبرم در بیاد وارد معافیت از تحصیل میشم و درسم تموم میشه و یک سال معافیت تحصیلیم شروع میشه،حالا برای رفتن به سفارت و خروج از کشور چه طوری باید اقدام کنم؟ آیا میذارن من از کشور خارج بشم؟ کسی که واقعا خبر جدید داره بهم بگه خیلی استرس دارم
    نمی تونی مگر عذر موجه داشته باشی مثل آزمون بین المللی که پاسپورت 2 ماهه برات صادر میشه و می تونی بری

ممنونم دوست عزیز از کجا بفهمم کیس نامبرم پایین هست یا نه، کیس نامبر من فقط ۴ رقم آخرش صفر نیست که این ۴ رقم سمت راست با ۵ شروع میشه , نمیشه به دلیل سکوریتی عدد کاملش را بنویسم درسته؟

QUOTE=azadeh89;1592750]دوست عزیز تبریک میگم به شما... این پروسه از اکتبر 2014 برای شما شروع میشه و تا سپتامبر 2015 پایان پیدا میکنه ... شما با توجه به کیس نامبرتون به مصاحبه دعوت خواهید شد اگر کیس نامبرتون عدد پایینی هست میتونید مصاحبه کبک رودرخواست بدید تاریخ دیگه ای براتون بذارن ... به مصاحبه لاتاری که برید تقریبآ وضعیتتون مشخص میشه واینکه این انتخاب شما خواهد بود که دوست دارید در ا م ر ی ک ا باشید یا در کانادا... موفق باشید[/QUOTE]
    ارسال مدارک:May 11-2011، فایل نامبر:2011-30 august ارسال آپدیت ۳ سپتامبر، تاریخ مصاحبه: ۱۶ فوریه. رسید مدارک به سیدنی ۱۲ مارچ ۲۰۱۵. فایل نامبر فدرال : ۴ جولای ی۲۰۱۵، نامه پاریس ۳۰ جولای ۲۰۱۵
    ارسال مدیکال:۱۹ آگوست، پاس ریکوییست، ۲۵ سپتامبر

دوستان عزیز سلام من هم قبول شدم به نظرتون با کیس نامبر 7xxx چه قدر از الان زمان می بره و کلا شماره ی بالایی هست یا پایین ؟

Junior Member

سلام دوستان . من هم قبول شدم . سوالاتی که دارم و خواهش میکنم دوستان جواب بدن :
    1 ) آیا گردش مالی ریالی باید باشد یا دلاری ؟
    2 ) گردش مالی به تنهایی کافیه یا در موقع مصاحبه زبان هم لازمه و اگر کسی زبانش زیاد خوب نباشه رد میشه ؟
    3 ) کل هزینه پروسه تا رفتن به آمریکا چقدر هزینه داره ؟
    4 ) اونجا که میریم چقدر باید پول داشته باشیم ؟
    5 ) اونجا بریم میریم کمپ یا کار بهمون میدن یا حقوق میدن ؟

ممنون از راهنماییتون .

Junior Member

درود بر دوستان و شادباش به همه برندگان،

چون در حال تحصیل هستم، از معافیت تحصیلی استفاده می کنم. نداشتن کارت پایان خدمت مشکلی ایجاد نخواهد کرد؟
    دیگر اینکه با توجه به طولانی بودن پروسه، آیا لازم است پول از هم اکنون در حساب باشد یا می توان در فاصله اعلام زمان تا حضور در مصاحبه پول را به حساب واریز کرده و پرینت را گرفت؟

آیا شانسی برای یافتن کار در امریکا پیش از دعوت به مصاحبه وجود دارد (فرستادن CV, SOP، اپلای کردن و انجام مصاحبه از راه دور و ...)؟

سپاس از اشتراک تجربه ها و دانسته ها

Junior Member

سلام دوستان ، من برنده شدم سه تا سوال داشتم :

۱. از کجا باید بفهمیم
    کیس نامبرم بالاست یا پایین؟
    ۲. شماره کیس نامبر تأثیری تو زمان مصاحبه داره ؟
    ۳
    . من در آمریکا زندگی‌ می‌کنم و موقع ثبت نام آدرس ایرانو دادم ولی‌ تو قسمتی‌ که زده الان کجا زندگی‌ می‌کنید نوشتم آمریکا ، این زمان مصاحبه مشکلی‌ پیش نمیاره؟
    ویرایش توسط bizi2008 : May 3rd, 2014 در ساعت 07:26 AM

Junior Member

دوستان تا جایی که من اطلاع دارم برای 2015 فقط باید به صورت آنلاین اقدام کرد! نمیشه مدارک رو پست کرد! البته بعد از 19 می که لینک بره رو سایت! اگه اشتباه میکنم تصحیح کنید منو!

ممنون!

Member azadeh89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع غذائی

نقل قول نوشته اصلی توسط aria802 نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز از کجا بفهمم کیس نامبرم پایین هست یا نه، کیس نامبر من فقط ۴ رقم آخرش صفر نیست که این ۴ رقم سمت راست با ۵ شروع میشه , نمیشه به دلیل سکوریتی عدد کاملش را بنویسم درسته؟

QUOTE=azadeh89;1592750]دوست عزیز تبریک میگم به شما... این پروسه از اکتبر 2014 برای شما شروع میشه و تا سپتامبر 2015 پایان پیدا میکنه ... شما با توجه به کیس نامبرتون به مصاحبه دعوت خواهید شد اگر کیس نامبرتون عدد پایینی هست میتونید مصاحبه کبک رودرخواست بدید تاریخ دیگه ای براتون بذارن ... به مصاحبه لاتاری که برید تقریبآ وضعیتتون مشخص میشه واینکه این انتخاب شما خواهد بود که دوست دارید در ا م ر ی ک ا باشید یا در کانادا... موفق باشید
    [/QUOTE]
    دوست عزیز این یعنی کیس نامبر شما حدودآ 5000 هست اگر ترتیب کیس نامبرها مثل 2013 یا 2014 باشه مصاحبه شما حدودآ فروردین 94 خواهد بود حالا شاید یکماه زودتر یا دیرتر ...صبر کنید ببینید کیس نامبر دوستانی که قبول شده اند در چه حدودی هست بعد بهتر میشه حدس زد مصاحبتون کی خواهد بود...موفق باشید
    فايل نامبرdec/2011
    سي اس كيو:Nov/2015
    ويزاdeco/2016
    لندينگ:Feb/2017

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع غذائی

نقل قول نوشته اصلی توسط supaa30na نمایش پست ها
    دوستان تا جایی که من اطلاع دارم برای 2015 فقط باید به صورت آنلاین اقدام کرد! نمیشه مدارک رو پست کرد! البته بعد از 19 می که لینک بره رو سایت! اگه اشتباه میکنم تصحیح کنید منو!

ممنون!
    درسته دوست عزیز ظاهرآ یک فرم آنلاین هست که باید پر و ارسال بشه البته بعد از 19 می.
    فايل نامبرdec/2011
    ويزاdeco/2016

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع غذائی

نقل قول نوشته اصلی توسط bizi2008 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من برنده شدم سه تا سوال داشتم :

۱. از کجا باید بفهمیم
    کیس نامبرم بالاست یا پایین؟
    ۲. شماره کیس نامبر تأثیری تو زمان مصاحبه داره ؟
    ۳
    . من در آمریکا زندگی‌ می‌کنم و موقع ثبت نام آدرس ایرانو دادم ولی‌ تو قسمتی‌ که زده الان کجا زندگی‌ می‌کنید نوشتم آمریکا ، این زمان مصاحبه مشکلی‌ پیش نمیاره؟
    دوست عزیز تا زمانی که بقیه دوستان برنده اعلام نکنن که حدودآ چه کیس نامبری دارن مشخص نمیشه که جایگاه شما کجاست... بله با توجه به کیس نامبر و ترتیب اونها به مصاحبه دعوت میکنند یعنی از شماره یک شروع میشه و الی آخر... برای شما مشکلی نیست حتی فکر میکنم میتونید با توجه به اینکه در اونجا زندگی میکنید درخواست بدید که مصاحبتون هم در همونجا انجام بشه...موفق باشید
    فايل نامبرdec/2011
    ويزاdeco/2016

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)