صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 84

موضوع: انتخاب سوپروايزر

پیش فرض پاسخ : انتخاب سوپروايزر

سلام به دوستان،
    من قصد دارم برای PhD در رشته مهندسی عمران اقدام کنم.
    وب سایت چندتا از دانشگاه های تراز اول در استرالیا رو دیدم. خیلی از اونها Proffesor یا Associate Prof مربوط به گرایش من رو ندارن. می خواستم بدونم آیا امکان داره کسی که عنوان Lecturer یا Senior lecturer هست بتونه سوپروایزر من بشه؟
    البته یکی از اونها در جواب ایمیل من گفته "I am the only person who may offer PhD in the area of ".
    در ضمن ممنون میشم اگر رتبه این استادها رو به من بگید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2000 نمایش پست ها
    سلام به دوستان،
    وب سایت چندتا از دانشگاه های تراز اول در استرالیا رو دیدم. خیلی از اونها Proffesor یا Associate Prof مربوط به گرایش من رو ندارن. می خواستم بدونم آیا امکان داره کسی که عنوان Lecturer یا Senior lecturer هست بتونه سوپروایزر من بشه؟
    البته یکی از اونها در جواب ایمیل من گفته "I am the only person who may offer PhD in the area of ".
    ممنون می شوم اگر دوستان راجع به این مساله اطلاعاتی دارند،کمک فرمایند.

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    یکی از استادای emeritus دانشگاه Calgary بهم گفته: Yes, if you are admitted I have agreed to supervise you.
    منظور از استاد پیدا کردن همینه دیگه؟ این استاد چه کاری برام می کنه آخه؟ اینکه emeritus هست ایرادی نداره؟؟؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان. مي خواستم بدونم آيا راهي هست که بفهمم اخلاق سوپروايزرم چطوره؟ من مي تونم تو يه دانشگاه از 3 يا 4 کشور اپلاي کنم و فکر مي کنم اگه از يکيشون جواب بگيرم و برم اونجا و اخلاق استاد بد باشه و گزينه ديگه اي تو اون کشور نداشته باشم بايد چيکار کنم؟ چطور مي شه کسي تو شرايط من اينو بفهمه چون من دوستاني تو اون دانشگاه ها ندارم و اسامي دانشجوهاي استادها رو هم تو سايتشون نزده که از اونا يجوري بپرسم. شايد چون قبلا تجربه بدي داشتم دارم حساسيت نشون مي دادم.يه بار همينجا گير يه استاد فوق العاده وسواسي افتادم که ظاهرا برخوردش خوب بود، باسواد بود و خودش کار منو پيگيري مي کرد اما بقدري تو کارا وسواس نشون مي داد و تکرار مي خواست که داشتم رواني مي شدم
    البته تو اين مسئله منظورم استاد اهل چين يا هند نيست که اينجا درباره اونا خوندم و حداقل يه پيش زمينه اي ازشون تو ذهن هست .منظورم استاداي نيتيو هستن. تواين سايت خيلي ها الان خارج از کشورن. مي شه تجربشونو با سوپروايزرشون بگن؟
    يه سوالم دارم که اگه خدا نکرده با سوپروايز مشکلي داشته باشيم مي شه تو همون دانشگاه جابجا بشيم؟

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

این سایت رو من برای چند تا از استادای آمریکایی دیده بودم جالب بود. دانشجوها به اساتید از همه نظر امتیاز می دن و نظراتشون رو اینجا می نویسند. شاید کمکتون کنه.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member

الان سايتو چک کردم. فوق العاده بود مدير عزيز. درسته که اکثرا دانشجوهاي Undergraduate درباره اساتيد نظر دادن اما بهتر از اينه که هيچي از استاد ندوني. ضمنا خواستم بگم فقط مختص دانشگاهاي آمريکا
    نيست و اساتيد دانشگاهاي کانادا و انگلستان و ... هم اين سايتو دارن پس براي بقيه دوستان هم مي تونه مفيد باشه.

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام
    دوستان اگر استادی بدون فاند supervision شما رو قبول می کنم، ارزشی داره؟ منظورم اینه که شانس گرفتن پذیرش رو زیاد می کنه یا فایده ی supervisior professor همین فاند گرفتنه؟ ( درباره ی آمریکا و کانادا فقط )
    خواهش می کنم بچه های با تجربه راهنماییم کنند.
    مرســــی

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام به دوستان،
    در حالت کلی شما میتونی با سینسور لکچر ها کار کنی برای دکترا. اما وزارت علوم توصیه کرده که یا با دانشیار ها یا به استاد تمام ها کار کنید. البته اگه میخواید برگردید ایران. جریان اینه که اونا استادیاری رو به 2 بخش تقسیم کردن. لکچر و سیسنور لکچر

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از استادای emeritus دانشگاه Calgary بهم گفته: Yes, if you are admitted I have agreed to supervise you.
    منظور از استاد پیدا کردن همینه دیگه؟ این استاد چه کاری برام می کنه آخه؟ اینکه emeritus هست ایرادی نداره؟؟؟
    مرسی
    تا اونجایی که من بدوم اساتید بازنشسته نمیتونن تنهایی دانشجو بردارن. حتما باید یه استادی که بازنشسته نیست هم تو تیمتون باشه. بله همینه

ApplyAbroad Guru

سلام به دوستان،
    در بعضی کشورهای تابع سیستم انگلستان lecturer معادل assistant professor است و senior lecturer معادل associate professor.

سایت ویکی این اطلاعات رو داره:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Senior_lecturer#Australia
    رده بندی اساتید در استرالیا
    Associate Lecturer (academic level: A), Lecturer (B), Senior Lecturer (C), Associate Professor (D), and Professor (E)

در امریکای شمالی lecturer یعنی استادی که فقط کار تدریس داره و نه تحقیق، و به تنهائی نمیتونه دانشجو قبول کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)