سلام....من یه کم بیشتر از عنوان این تاپیک سوال دارم....می خواستم بدونم که:
1.چطور ممکنه که در کوتاه ترین زمان استادی که هم زمینه کاری موردنظر آدم رو داشته باشه،هم RAوTA داشته باشه هم اینکه استاد به درد بخوریم باشه ;Dپیدا کرد و کمک خوبیم بکنه(چون به پولش واسه زندگی نیاز مبرم دارم)....آخه این دانشگاه UBC مثلا 50 تا استادیار و دانشیار و استاد داره....تو سایتشونم نمی تونم پیدا کنم که RA دارن یا نه....ازشون بپرسم؟!!!...
2.تو میلهام چی بنویسم؟....همون اول بنویسم منو ساپورت کنین و RA می خوامو اینا یا نه...فقط بگم می خوام تو پروژه همکاری داشته باشم؟....تازه اگرم ساپورت کنه من که نمی دونم هزینه ها کلا واسه 2 سال Ms تو UBC چقدره که بگم خوبه یا نه!!!!
3.من الان ترم 5 رو تموم کردم....ولی از الان می خوام یه استاد پیدا کنم که تا تابستون که برم دنبال کار پذیرش باهاش در ارتباط باشم و قبولم کنه ولی الان اگه بخوام رزومه درست کنم چیز بدرد بخوری توش نیست...تو هیچ زمینه ای ام هنوز کاری نکردم....یارو به چه امیدی با من مکاتبه کنه؟! :'(
4.می تونم بگم کاری نکردم ولی از فلان کارت خوشم میاد می خوام توش همکاری کنم؟...البته فیلدی که واقعا دوست دارماااا نه اینکه بش دروع بگم!....که می خوام شروع کنمو ادامه بدم....
.....کلا هم علاقه به تحصیل دارم هم نیاز مالی .....ممنون میشم اگه کمکم کنین....

اینم بگم من خیلی از تاپیک ها رو خوندم...اگه سوال مشابهی پرسیدم بدونین که اصلا اونا به کارم نیومد ....فعلا!!!