صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 84

موضوع: انتخاب سوپروايزر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از بین این همه استاد چجوری میشه خوبشو انتخاب کرد؟

اینکه مناسبه رابطتون را با همشون موازی پیش ببرید یا نه بستگی به این داره که application شما در چه موقعیتی است و اصلا برای چه ترمی؟ یعنی apply کردید و پذیرفته شدید که اگر این طوره کشورشون رو هم بگید، و هر استادی برای چه ترمی شما رو می خواهد. وضعیتتونو کمی بیشتر توضیح بدید، شاید بهتر بتونیم باهاتون هم فکری کنیم

farzam2007
    Guest

اگه از چند تا استاد جواب خوبی گرفتی ، برا خودت عذاب وجدان درست نکن !! همه رو موازی پیش ببر !! نهایتا اگه چند تا پیشنهاد خوب داشتی بهتره رو انتخاب میکنی و بقیه رو رد میکنی که برا بقیه که تو waitlist هستند همچنان فرصت باشه !

به نظر من apply یه پروسه بیرحمه که به هیچ وجه نباید به کسی اعتماد کنی، به هیچ استادی !!!!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

ضمنا فکر نکن همه جوابهای خوب به fund ختم میشه چون ممکن هست به خیلیای دیگه هم این جوابها رو بدن. همونطور که اونا خیلیل رو در نظر دارن شما هم باید جاهای مختلف رو در نظر داشته باشی
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

عزیز
    بقول استاد من به یکجا امید داشتن مثل فرستادن یه تیر تو تاریکیه!!
    اونجا هیچکسی گرنتی به کسی نمیده .پس روی یه حرفم زیاد حساب نکن.این قضیه. قضیه اون سیبست که میندازی بالا...
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

با توجه به اینکه نگرانی های بعدی ممکنه برات پیش بیاد مانند میزان فاند- شهر و آب و هوای اون- رنک دانشگاه - زمینه تحقیق منم میگم همه رو با هم موازی ببر پیش- بعد از اینکه انشالله تعالی پذیرش از همه جا گرفتی بهترین رو انتخاب و بقیه در deadline مربوط decline کن

حالا من از این فرصت استفاده کنم یه بحث مرتبط رو مطرح کنم.

الان خیلی از بچه هایی که U.S پذیرش میگیرن، به صورت موازی پذیرش یه دانشگاه تو کانادا یا اروپا رو هم قبول میکنن تا اگه ویزا نگرفتن برن اونجا و اخیرا برعکس این مورد رو هم خودم دیدم، یعنی بچه هایی که از کانادا و اروپا پذیرش داشتن ولی برای اطمینان خاطر در صورتیکه ویزا نگیرن برای ویزای آمریکا هم اقدام میکنن. حالا بحث اینه که اینجوری فکر می کنم تاثیر خیلی منفی ای روی استادا گذاشته میشه و کمتر سراغ دانشجوهای ایرانی خواهند رفت......... چه باید کرد؟؟ ???

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

والا دوست من فکر کنم بدین نحوه تاپیک منحرف بشه.
    ولی خوب خیلیهاشون میدونند این موضوع ولی باز پذیرش می دهند چون توانایی دانشجو ایرانی می دونند.من خودم تو جواب از یه استاد آمریکایی که از رزومه من خوشش اومده بود و منو به یه استاد دیگه معرفی کرده بود.از من پرسید که اگه پذیرش بگیری چه جوری میخواهی ویزا بگیری خوشگله؟؟
    منم موضوع فاندو متعلقاتشو واسش توضیح دادم. 8)

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliz
    حالا من از این فرصت استفاده کنم یه بحث مرتبط رو مطرح کنم.

الان خیلی از بچه هایی که U.S پذیرش میگیرن، به صورت موازی پذیرش یه دانشگاه تو کانادا یا اروپا رو هم قبول میکنن تا اگه ویزا نگرفتن برن اونجا و اخیرا برعکس این مورد رو هم خودم دیدم، یعنی بچه هایی که از کانادا و اروپا پذیرش داشتن ولی برای اطمینان خاطر در صورتیکه ویزا نگیرن برای ویزای آمریکا هم اقدام میکنن. حالا بحث اینه که اینجوری فکر می کنم تاثیر خیلی منفی ای روی استادا گذاشته میشه و کمتر سراغ دانشجوهای ایرانی خواهند رفت......... چه باید کرد؟؟ ???
    تا اونجایی که من شنیدم مثل اینکه استادها از ترنسفر خیلی بدشون میاد و حتی سیستم آموزشی اون دانشگاه
    اما در مورد پذیرش خودشون میدونند بچه ها چندجا اپلای میکنند-اگه دانشگاه بالا باشه خیلی محتمل میدونند شما به اونا بپیوندید و اگه پایین باشه پیش بینی میکنند شما نیایید

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سیاوش جان درست میگه.
    اونها سالهاست که با موضوعات آشنا هستند.پس جای نگرانی وجود نداره ;D

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    من از چند تا استاد از دانشگاههای مختلف جوابهای خوبی گرفتم. به نطرتون چی کار کنم. می تونم به طور موازی ارتباطم رو با همه حفظ کنم. آخه می دونید که نمی تونم رو جواب یکی 100% مطمئن شم که پذیرشم قطعی هست...........؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید.....
    سلام ببخشيد يه سوالي كه براي من پيش اومده: شما براي ترم spring اقدام ميخواين بكنين يا fall2009؟ اگه فال ميخواين اقدام كنين از الان كه نمي شه مدارك فرستاد. يا شايد در رشته شما خارج وقت ثبت نامي، مداركتون رو به طور شخصي پذيرا هستند و ميتونين خارج ترم بريد؟؟؟...
    من برای fall 2009 و برای آمریکا apply می کنم. همه اساتیدی هم که گفتم از آمریکا هستند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)