صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 84

موضوع: انتخاب سوپروايزر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از بین این همه استاد چجوری میشه خوبشو انتخاب کرد؟

سلام....من یه کم بیشتر از عنوان این تاپیک سوال دارم....می خواستم بدونم که:
    1.چطور ممکنه که در کوتاه ترین زمان استادی که هم زمینه کاری موردنظر آدم رو داشته باشه،هم RAوTA داشته باشه هم اینکه استاد به درد بخوریم باشه ;Dپیدا کرد و کمک خوبیم بکنه(چون به پولش واسه زندگی نیاز مبرم دارم)....آخه این دانشگاه UBC مثلا 50 تا استادیار و دانشیار و استاد داره....تو سایتشونم نمی تونم پیدا کنم که RA دارن یا نه....ازشون بپرسم؟!!!...
    2.تو میلهام چی بنویسم؟....همون اول بنویسم منو ساپورت کنین و RA می خوامو اینا یا نه...فقط بگم می خوام تو پروژه همکاری داشته باشم؟....تازه اگرم ساپورت کنه من که نمی دونم هزینه ها کلا واسه 2 سال Ms تو UBC چقدره که بگم خوبه یا نه!!!!
    3.من الان ترم 5 رو تموم کردم....ولی از الان می خوام یه استاد پیدا کنم که تا تابستون که برم دنبال کار پذیرش باهاش در ارتباط باشم و قبولم کنه ولی الان اگه بخوام رزومه درست کنم چیز بدرد بخوری توش نیست...تو هیچ زمینه ای ام هنوز کاری نکردم....یارو به چه امیدی با من مکاتبه کنه؟! :'(
    4.می تونم بگم کاری نکردم ولی از فلان کارت خوشم میاد می خوام توش همکاری کنم؟...البته فیلدی که واقعا دوست دارماااا نه اینکه بش دروع بگم!....که می خوام شروع کنمو ادامه بدم....
    .....کلا هم علاقه به تحصیل دارم هم نیاز مالی .....ممنون میشم اگه کمکم کنین....

اینم بگم من خیلی از تاپیک ها رو خوندم...اگه سوال مشابهی پرسیدم بدونین که اصلا اونا به کارم نیومد ....فعلا!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hrn2288
    1.چطور ممکنه که در کوتاه ترین زمان استادی که هم زمینه کاری موردنظر آدم رو داشته باشه،هم RAوTA داشته باشه هم اینکه استاد به درد بخوریم باشه ;Dپیدا کرد و کمک خوبیم بکنه(چون به پولش واسه زندگی نیاز مبرم دارم)....آخه این دانشگاه UBC مثلا 50 تا استادیار و دانشیار و استاد داره....تو سایتشونم نمی تونم پیدا کنم که RA دارن یا نه....ازشون بپرسم؟!!!...
    2.تو میلهام چی بنویسم؟....همون اول بنویسم منو ساپورت کنین و RA می خوامو اینا یا نه...فقط بگم می خوام تو پروژه همکاری داشته باشم؟....تازه اگرم ساپورت کنه من که نمی دونم هزینه ها کلا واسه 2 سال Ms تو UBC چقدره که بگم خوبه یا نه!!!!
    3.من الان ترم 5 رو تموم کردم....ولی از الان می خوام یه استاد پیدا کنم که تا تابستون که برم دنبال کار پذیرش باهاش در ارتباط باشم و قبولم کنه ولی الان اگه بخوام رزومه درست کنم چیز بدرد بخوری توش نیست...تو هیچ زمینه ای ام هنوز کاری نکردم....یارو به چه امیدی با من مکاتبه کنه؟! :'(
    4.می تونم بگم کاری نکردم ولی از فلان کارت خوشم میاد می خوام توش همکاری کنم؟...البته فیلدی که واقعا دوست دارماااا نه اینکه بش دروع بگم!....که می خوام شروع کنمو ادامه بدم....

اینم بگم من خیلی از تاپیک ها رو خوندم...اگه سوال مشابهی پرسیدم بدونین که اصلا اونا به کارم نیومد ....فعلا!!!
    سلام
    اولا جواب بیشتر سوالات در تاپیک های مشابه هست ولیکن....
    تو می تونی بری مقالات این استادا رو نگاه کنی و اونی که در فیلد کاری تو بهتره رو انتخاب کنی و باهاش تماس بگیری ولی زیاد منتظر جواب هم نباش! چون استاد خوب دنبال دانشجوی خوب میگرده ( قصد جسارت ندارم و کلی میگم شاید شما اون دانشجوی خوب باشی ) منظورم اینه که به 1 یا چند استاد نمی شه اکتفا کرد. از ایمیل زدن هم نترس یا جواب میدن یا نمیدن !!
    در ضمن این پولی هم که به شما میدن ( تازه اگه بدن ! ) اونقدر نیست که بتونی باهاش سرمایه گذاری کنی که !! در حد 1 زندگی دانشجویی جوابت میده!

به نظر من بهتره بری روی اون زمینه ای که دوست داری یکم بیشتر تحقیق کنی و تا یک سری اطلاعات رو بدست بیاری بعد بتونی با استاد ها در تماس باشی چون اگر شما بگی من به فلان فیلد علاقه داری باید متظر پرسیدن سوال از اون فیلد هم باشی !! و صرفا علاقه مهم نیست!!
    فکر خوبی هست که از الان به فکر پیدا کردن استادی . توی فروم یکم بشتر بگرد مطالب خیلی مفیدی پیدا می کنی از ویکی هم کمک بگیر.
    موفق باشی

Senior Member

hrn2288:

Behnam said great. Additionally, Having an accepted paper to publish can really help

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

ببینید شما که وقت زیاد دارین یکی از کارا که میتونید بکنید، رو یک موضوع خاص زوم کنید استادها خوب را پیداا کنید، با دانشجوهای اون استاد ارتباط داشته باشید یطوری مثلا اینکه از زمینه موضوعات استاد از استاد سوال کنید یکجوری که خودتون را علاقه مند به موضوت مرتبط نشون بدین و فرد فعالی هم بنظر بیایید ( که واقعا هم فعال هستین اجهاف نکردین )
    رابطتون را هرطور که میشه با هر روشی نزدیک کنید به استاد که مثلا تابستان که خواستین اقدام کنید وقتی به استاد گفتین میخوام بیام اونجا دیگه خوب شمارو بشناسه تا اون موقع .
    - همچنین از آنجا که وقت دارین سعی کنید رزومتون را قوی کنید ، حالا با مقاله دادن تو کنفرانسی چیزی ،بالا بردن معدل ، یا هر روش دیگری رزومتون را قوی بکنید .زبانتون نمیدونم چی دارین ، مدارکتون TOEFL , GRE رو بگیرین با نمره خوب اینا خیلی موثر میتونه باشه .الان بیشترین دقدقتون را بگذارین رو قوی تر کردن رزومه تا اینکه پیدا کردن استاد .
    اگه رزومتون خوب باشه ، استاد همیشه هست نگران نباشید .
    امضا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam
    سلام
    اولا جواب بیشتر سوالات در تاپیک های مشابه هست ولیکن....
    تو می تونی بری مقالات این استادا رو نگاه کنی و اونی که در فیلد کاری تو بهتره رو انتخاب کنی و باهاش تماس بگیری ولی زیاد منتظر جواب هم نباش! چون استاد خوب دنبال دانشجوی خوب میگرده ( قصد جسارت ندارم و کلی میگم شاید شما اون دانشجوی خوب باشی ) منظورم اینه که به 1 یا چند استاد نمی شه اکتفا کرد. از ایمیل زدن هم نترس یا جواب میدن یا نمیدن !!
    در ضمن این پولی هم که به شما میدن ( تازه اگه بدن ! ) اونقدر نیست که بتونی باهاش سرمایه گذاری کنی که !! در حد 1 زندگی دانشجویی جوابت میده!

به نظر من بهتره بری روی اون زمینه ای که دوست داری یکم بیشتر تحقیق کنی و تا یک سری اطلاعات رو بدست بیاری بعد بتونی با استاد ها در تماس باشی چون اگر شما بگی من به فلان فیلد علاقه داری باید متظر پرسیدن سوال از اون فیلد هم باشی !! و صرفا علاقه مهم نیست!!
    فکر خوبی هست که از الان به فکر پیدا کردن استادی . توی فروم یکم بشتر بگرد مطالب خیلی مفیدی پیدا می کنی از ویکی هم کمک بگیر.
    موفق باشی
    ممنون از راهنماییاتون....منظور من از کمک مالی همون زندگی دانشجویی و خرج تحصیل بود....سرمایه گذاری بخوره تو سرم ;D
    مقاله هم دادم به Elsevier که هنوز جوابش نیومده....ولی به احتمال 95% اکسپت میشه و به احتمال 80% میره ISI....فقط یه مشکل داره اونم اینه که موضوعش خیلی مستقیم به برق ربط نداره(حل نوین معادلات دیفرانسیل غیرخطی) که فکر نکنم استادای برق زیاد باش حال کنن...من خودم دنبال پروژه ی طراحی مدار آنالوگ و کلا بیشتر میکروالکترونیکم...ولی نکه گرایشای ارشد اونجا با ایران فرق داره،اصلا نمی فهمم این تخصص هایی که استادا نوشتن به فارسی چی میشه
    حالا من اگه TOEFL و GRE رو بگیرم واسه بهتر شدن رزومه جز مقاله و البته پروژه،دیگه چه کاری می تونم بکنم تو این 1 سال؟!!!!

"من فقط به آقا بهنام نقل قول زدم ولی جواب همه رو با هم دادم....تازه کاریم دیگه!!! ;D"
    P.S:آقا یکی به ما میگه این دکمه ی (تشکر) کجاست؟!!!! ???

Senior Member

P.S:آقا یکی به ما میگه این دکمه ی (تشکر) کجاست؟!!!! ???
    You have few posts now and you can't use "tashakor" button yet. Don't worry

Senior Member

من خودم دنبال پروژه ی طراحی مدار آنالوگ و کلا بیشتر میکروالکترونیکم...ولی نکه گرایشای ارشد اونجا با ایران فرق داره،اصلا نمی فهمم این تخصص هایی که استادا نوشتن به فارسی چی میشه
    I've researched on this area too. This area is really HOT and is called "analog integrated circuit design" or "VLSI design". There are a great many professors who work on this topic. Try to find them. In a 1-year period you can easily submit a conference paper either in iran or in foreign conferences. This really help. BELIEVE ME

Take Care

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتخاب سوپروايزر

سلام دوستان عزیز
    مطالبی که اینجا و در قسمتهای دیگه نوشته شده را خواندم ولی یک سوال ذهنم را مشغول کرده که شاید شما بتونید کمک کنید جوابش بدم.
    سوالی که دارم اینه که آیا پیش از این که پذیرش بگیرم آیا این امکان هست که از ایران با اساتید دانشگاه‏های خارجی مقاله مشترک بنویسم و چاپ کنم؟ مثلا تحقیق پایان‏نامه فوق لیسانسم که انجام شده را تحت نظر یک استاد که در این زمینه کار می‏کند ولی در کشور دیگری است به مقاله قابل چاپ در مجله peer-reviewed تبدیل کنم. آیا اساتید خارجی اگر من به آن‏ها ایمیل بزنم و مطرح کنم که می‏خواهم با آن‏ها کار مشترک انجام بدهم و مقاله بنویسم، این کار را قبول می‏کنند؟ چطور باید این درخواست را مطرح کنم؟ می‏خواهم بدانم آیا این کار مرسوم هست در دنیا؟ چطور می‏توانم research connectionهایی پیدا کنم که کار مشترک با آن‏ها چاپ کنم و از این طریق سوابقم را تقویت کنم و از سپس هم apply کنم؟
    با تشکر

Junior Member imi71 آواتار ها

سلام دوستان ...
    من یک سوال داشتم و اون اینه که اشکالی نداره وقتی هنوز رزومه آماده نیست و اپلای هم نکردیم با استاد ارتباط بر قرار کنیم و دنبال سوپروایزر باشیم ؟؟؟
    منظورم اینه که از نظر اون استاده ایرادی نداره؟؟؟
    ممنون...
    Try not to become a man of success but rather try to become a man of value ........ Albert Einstein

Junior Member imi71 آواتار ها

سلام دوستان...
    کسی نبود جواب این سوال ما رو هم بده؟؟؟؟؟
    Try not to become a man of success but rather try to become a man of value ........ Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)