صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 84

موضوع: انتخاب سوپروايزر

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : انتخاب سوپروايزر

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگر استادی بدون فاند supervision شما رو قبول می کنم، ارزشی داره؟ منظورم اینه که شانس گرفتن پذیرش رو زیاد می کنه یا فایده ی supervisior professor همین فاند گرفتنه؟ ( درباره ی آمریکا و کانادا فقط )
    خواهش می کنم بچه های با تجربه راهنماییم کنند.
    مرســــی
    در بیشتر دانشگاههای امریکا و کانادا بدون سوپروایزر به شما پذیرش نمیدهند.

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در بیشتر دانشگاههای امریکا و کانادا بدون سوپروایزر به شما پذیرش نمیدهند.
    مرسی از پاسختون
    یعنی اگر فاند هم ندن. فقط بگن supervision منو قبول می کنن کافیه؟ 2 دستی بچسبم؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون
    یعنی اگر فاند هم ندن. فقط بگن supervision منو قبول می کنن کافیه؟ 2 دستی بچسبم؟؟؟
    اگر فاند نمیخواین و فقط پذیرش براتون کافیه خوب میتونید قبول کنید. البته تائید استاد لازم است ولی گارانتی صد در صد پذیرش نیست چون معمولا graduate admission office هم باید مینیموم ها رو چک کنه و تائید بده. ولی معمولا اگر معدل و نمره زبان تون خوبه و سوپروایزر هم قبول کرده بندرت مشکلی پیش میاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

سلام دوستان

یه چیز اینجا مبهم بود گفتم بپرسم شاید بعدا برام پیش اومد،
    یکی از دوستان گفتن استادی حاضر شده سوپروایزرشون بشه ولی نمیتونه بهش فاند بده
    در این شرایط باید به سراغ استاد دیگه ای برای فاند رفت... ولی اینجوری استادها دوتا مگه نمیشه؟؟ اونوقت باید با کدوم کار کرد؟؟
    اگر کسی میرسه و قابلیتشو داره، پس می تونه تو دوتا مبحث جدا تو یک دانشگاه با دوتا استاد کار کنه؟؟ میشه این مسئله رو برا من روشن کنید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ElittA نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه چیز اینجا مبهم بود گفتم بپرسم شاید بعدا برام پیش اومد،
    یکی از دوستان گفتن استادی حاضر شده سوپروایزرشون بشه ولی نمیتونه بهش فاند بده
    در این شرایط باید به سراغ استاد دیگه ای برای فاند رفت... ولی اینجوری استادها دوتا مگه نمیشه؟؟ اونوقت باید با کدوم کار کرد؟؟
    اگر کسی میرسه و قابلیتشو داره، پس می تونه تو دوتا مبحث جدا تو یک دانشگاه با دوتا استاد کار کنه؟؟ میشه این مسئله رو برا من روشن کنید؟
    نخیر معمولا نمیتونید با دو تا استاد روی مباحث جداگانه کار کنید یعنی خودشون موافقت نمیکنند. با باید استادها بطور مشترک سوپروایزر باشند یا اولی رو ول کنه بره سراغ دومی که فاند میده.

Member
    رشته و دانشگاه

نخیر معمولا نمیتونید با دو تا استاد روی مباحث جداگانه کار کنید یعنی خودشون موافقت نمیکنند. با باید استادها بطور مشترک سوپروایزر باشند یا اولی رو ول کنه بره سراغ دومی که فاند میده.
    منظورم از مبحث جداگانه دو مبحث کاملا پرت نبود مثلا شباهت ها و تفاوت هاشون در این حد باشه:
    123456789
    123456780
    ممنون از پاسختون)

ApplyAbroad Guru

منظورم از مبحث جداگانه دو مبحث کاملا پرت نبود مثلا شباهت ها و تفاوت هاشون در این حد باشه:
    123456789
    123456780
    ممنون از پاسختون)
    تفاوتی نمیکنه. موضوع کار با دو تا استاد مختلف است. یا باید پروژه مشترک داشته باشند یا یکی رو انتخاب کنید.

Member
    رشته و دانشگاه

تفاوتی نمیکنه. موضوع کار با دو تا استاد مختلف است. یا باید پروژه مشترک داشته باشند یا یکی رو انتخاب کنید.
    ببخشید من اینهمه سوال می کنم اما اگر برفرض مثال پروژشون مشترک باشه و هردو یک دانشجو رو بپذیرند و هردو فاند بدن یعنی یه دانشجو میتونه دوتا فاند بگیره؟؟ اگه بهش بدن؟؟

ApplyAbroad Guru

ببخشید من اینهمه سوال می کنم اما اگر برفرض مثال پروژشون مشترک باشه و هردو یک دانشجو رو بپذیرند و هردو فاند بدن یعنی یه دانشجو میتونه دوتا فاند بگیره؟؟ اگه بهش بدن؟؟
    مطمئن باشید نخواهند داد خودشون با هم هماهنگ میکنند که مثلا هر کدوم نصفش رو بدن یا از یک منبع تامین کنند. برای یک کار که دو تا RA نمیدن.

سلام.
    اگه استاد سال اولش باشه که دانشجو میگیره خیلی بده؟
    شنیده ام چون تنیور نشده حسابی از آدم کار میکشن...
    استاد خانم آمریکایی و MIT بوده و موضوع کاریش به روز هست ولی امکانات آزمایشگاهی رو نمیدونم در چه حد داره (من آخر ترم اول هستم و استاد از اول ورود نداشتم).

ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)