صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 84 , از مجموع 84

موضوع: انتخاب سوپروايزر

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : انتخاب سوپروايزر

نقل قول نوشته اصلی توسط samirasamirasa نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه سوال دارم. میخوام بدونم اگر تو دکترا بخوایم تو یه زمینه ی متفاوت با ارشد کارکنیم، چطوری توی ایمیل ها میتونیم نظر استاد رو جلب کنیم؟
    و اینکه آیا اصولا لازمه حتما در زمینه ی ارشدمون کار کنیم؟
    حتما که لازم نیست ولی بهرحال باید بک گراند لازمه برای زمینه جدید را داشته باشید.

سلام،

وقتی برای ارشد داریم مکاتبه می کنیم، خیلی از زمینه های تخصصی اساتید هستن که ما توش نه تجربه ای داریم نه واحد درسی گذروندیم. مثلا پردازش تصویر کلا یه سه واحدی اختیاری میتونسته باشه. یا مثلا گرافیک 3 بعدی حتی همون رو هم نداشته. حالا اگه بخوایم با استادی تماس بگیریم و ازش بخوایم ما رو به سرپرستی بپذیره (:دی) چطور باید علاقه مون رو ابراز کنیم و نشون بدیم توش فعالیتی داشتیم؟

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصيل دكتراي داروسازي از دانشگاه تهران با معدل ١٥.٨٠ و ١٠ تا مقاله ي بين المللي كه اكثرا اي اس اي هستن مي باشم. هنوز امتحان زبان ندادم ولي رو ايلتس هفت ميتونم حساب كنم.
    من حدود يه ماهه دارم به اساتيد مرتبط با مقالات و پايان نامه م ايميل ميزنم ولي تقريبا هيچ پاسخ اميدوار كننده اي دريافت نكردم...
    حالا سوالم اينه آيا من به جاي ايميل زدن برا امتحان زبانم وقت بذارم و بدون استاد سوپروايزر اپلاي كنم شانسي دارم؟
    برا كانادا دارم تلاش ميكنم و پوزيشن پي اچ دي، ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد مديريت صنعتي

پیش فرض پاسخ : از بین این همه استاد چجوری میشه خوبشو انتخاب کرد؟

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
    با توجه به اینکه سر زدن به سایت هر دانشگاه و بررسی بخش research و بعد پیدا کردن استاد و زمینه کاری ،مخصوصا در مقطع PhD که زمینه های تحقیقی خیلی متنوع هست، کاری زمان گیر می باشد آیا راه ساده تری برای پیدا کردن سوپروایزر وجود دارد؟ مثلا دیتا بیسی یا سایتی وجود داشته باشه که بتونه با توجه به رشته مورد نظر سوپروایزرهای دانشگاهها را معرفی کنه؟

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)