صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 71

موضوع: کارنامه (ریز نمره) برای سفارت و روز مصاحبه!

پیش فرض پاسخ : کارنامه (ریز نمره) برای سفارت و روز مصاحبه!

ممنون هایزنبرگ.
    صنعتی اصفهان یه نسخه ترجمه میده. اینی که من دارم توسط دارالترجمه ترجمه شده و فقط یه مهر دارالترجمه داره. اگه بخوام اصل ریزنمرات و مدرک بگیرم باید آزادش کنم که حدود ۷ تومن میشه و به وقت سفارت هم نمیرسم. البته یه گواهی فارغ التحصیلی میتونم بگیرم و اونم ترجمه کنم. با توجه ب اینکه باکو سر این چیزا گیره ممکنه به مشکل بر بخورم یا میشه توضیح بدم که چرا اینا رسمی نیستن فعلا ؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reallmadrid نمایش پست ها
    ممنون هایزنبرگ.
    صنعتی اصفهان یه نسخه ترجمه میده. اینی که من دارم توسط دارالترجمه ترجمه شده و فقط یه مهر دارالترجمه داره. اگه بخوام اصل ریزنمرات و مدرک بگیرم باید آزادش کنم که حدود ۷ تومن میشه و به وقت سفارت هم نمیرسم. البته یه گواهی فارغ التحصیلی میتونم بگیرم و اونم ترجمه کنم. با توجه ب اینکه باکو سر این چیزا گیره ممکنه به مشکل بر بخورم یا میشه توضیح بدم که چرا اینا رسمی نیستن فعلا ؟
    سلام

اگر مهر مترجم داره و تو سربرگ قوه قضائیه هست که حله! مشکلی نیست! :-)
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

سلام. نه دیگه مهر قوه قضاییه نداره دیگه. سر برگ دارالترجمه با مهر خودش. این مال ریزنمرات. مدرک که هیچی. فقط یه گواهی فارغ التحصیلی که نشون میده فارغ التخصیل شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط reallmadrid نمایش پست ها
    سلام. نه دیگه مهر قوه قضاییه نداره دیگه. سر برگ دارالترجمه با مهر خودش. این مال ریزنمرات. مدرک که هیچی. فقط یه گواهی فارغ التحصیلی که نشون میده فارغ التخصیل شدم.
    مهر قوه قضائیه نمیخواد! بالای سربرگ ترجمه رو نگاه کن!

باید نوشته باشه قوه قضایه ... اداره مترجمین رسمی... سمت چپ هم باید شماره قرمز خورده باشه!

سمت راست هم باید نوشته باشه اسم مترجم رو و شماره پروانه رو نوشته باشه! داره؟! اگر داره که رسمی حساب میشه!!!

اگر نداره که باکو گیر میده به احتمال زیاد!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

سلام
    من قبل از فارغ التحصیلی یه ریز نمرات ناقص ( فقط دو تا درس ترم آخر در ریز نمره وجود نداره) از دانشگاه آزاد گرفتم و ترجمه رسمی کردم و برای گرفتن پذیرش به دانشگاه فرستادم. بهمن ماه سال 92 فارغ التحصیل شدم ولی چون هنوز دانشنامه اصلیم به دستم نرسیده نمیتونم تقاضای ریز نمرات کامل کنم. از طرفی خود صدور ریز نمرات کامل فارغ التحصیلان چون باید توسط سازمان مرکزی صادر بشه خیلی طول میکشه و بعد از وقت سفارت من میشه.
    میخواستم ببینم میتونم با همین ریز نمرات ناقص ترجمه شده رسمی و دانشنامه برم سفارت. میتونم اونجا براشون توضیح بدم صدور ریز نمرات کامل خیلی طول میکشه و همین ریز نمرات رو از من قبول کنند؟

Junior Member

سلام
    من ریزنمرات انگلیسی از دانشگاه دارم. مال لیسانسم رسمیه و مال فوقم غیر رسمی. تنها تفاوتشون هم اینه که ریزنمرات لیسانسم مهر و امضا داره ولی فوقم نداره. در ضمن توی ریزنمرات فوقم Unofficial واترمارک شده. آیا برای سفارت باید حتما باید ریزنمراتم Official باشه (با توجه به اینکه باید پول بدم و آزادش کنم)؟ در ضمن من توی پذیرشم از دانشگاه نوشته Conditional و شرطش رو آوردن ریزنمرات رسمی ارشد عنوان کرده. اگه به آفیسر بگم ریزنمرات رسمی رو میبرم دانشگاه قبول میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hejazi2121 نمایش پست ها
    سلام
    من قبل از فارغ التحصیلی یه ریز نمرات ناقص ( فقط دو تا درس ترم آخر در ریز نمره وجود نداره) از دانشگاه آزاد گرفتم و ترجمه رسمی کردم و برای گرفتن پذیرش به دانشگاه فرستادم. بهمن ماه سال 92 فارغ التحصیل شدم ولی چون هنوز دانشنامه اصلیم به دستم نرسیده نمیتونم تقاضای ریز نمرات کامل کنم. از طرفی خود صدور ریز نمرات کامل فارغ التحصیلان چون باید توسط سازمان مرکزی صادر بشه خیلی طول میکشه و بعد از وقت سفارت من میشه.
    میخواستم ببینم میتونم با همین ریز نمرات ناقص ترجمه شده رسمی و دانشنامه برم سفارت. میتونم اونجا براشون توضیح بدم صدور ریز نمرات کامل خیلی طول میکشه و همین ریز نمرات رو از من قبول کنند؟
    بعید بدونم اگر رسمی باشه مشکلی باشه! میتونید بگید با همین اپلای کردید و کامل ترین چیز در دسترستونه و چون روال اداری داره طول میکشه!

شما از هیچ جا مشکل نمیخورید با این کارنامه مگر این که باکو بخواد اذیت کنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط hoszam نمایش پست ها
    سلام
    من ریزنمرات انگلیسی از دانشگاه دارم. مال لیسانسم رسمیه و مال فوقم غیر رسمی. تنها تفاوتشون هم اینه که ریزنمرات لیسانسم مهر و امضا داره ولی فوقم نداره. در ضمن توی ریزنمرات فوقم Unofficial واترمارک شده. آیا برای سفارت باید حتما باید ریزنمراتم Official باشه (با توجه به اینکه باید پول بدم و آزادش کنم)؟ در ضمن من توی پذیرشم از دانشگاه نوشته Conditional و شرطش رو آوردن ریزنمرات رسمی ارشد عنوان کرده. اگه به آفیسر بگم ریزنمرات رسمی رو میبرم دانشگاه قبول میکنه؟
    اگر باکو نرید مشکلی نمیخورید! مطمئن باشید....! به توضیحات پست بالا دقت کنید!

Junior Member

سلام

من ریز نمرات ارشدم غیر رسمیه و ترجمه ای هم که کردم یه مهر دارالترجمه داره و بالا سمت راست نوشته ... مترجم رسمی قوه قضائیه و شماره پروانه...! ولی تو سربرگ قوه قضائیه نیست. الان به این گیر میدن؟

Junior Member

سلام
    من خیلی وقته فارغ التحصیل شدم و لی مدرک فوقمو نخریدم و مدرک ندارم (مدرک لیسانس و خریدم و ترجمه کردم). آیا ریز نمرات مهر و موم دانشگاه ارشد کفایت می کنه (روي پاكت دو تا مهر ذاره و چسب زدن رو دو تا مهر ولي توي خود پاكت رو ريز نمرات مهر و امضا نداره - دانشگاه علم و صنعت) یا اصل و ترجمه مدرک رو می خوان حتما؟ وقتم باكو
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)