صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 71

موضوع: کارنامه (ریز نمره) برای سفارت و روز مصاحبه!

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کارنامه (ریز نمره) برای سفارت و روز مصاحبه!

نقل قول نوشته اصلی توسط apl نمایش پست ها
    سلام

من ریز نمرات ارشدم غیر رسمیه و ترجمه ای هم که کردم یه مهر دارالترجمه داره و بالا سمت راست نوشته ... مترجم رسمی قوه قضائیه و شماره پروانه...! ولی تو سربرگ قوه قضائیه نیست. الان به این گیر میدن؟
    تو باکو که 99.99% گیر میخورید!

تو آنکارا احتمالش کمه! همون غیر رسمی که دانشگاه داده رو هم با خودتون ببرید!

سفارت های دیگه معمولاً چک نمی کنند! ایروان جدیداً شروع کرده... ولی یکی در میون چک می کنه... اگر گیر داد باید قانع بکنیدش که موقع پیک آپ میارید اصلش رو... (هر کدوم که گیر داد)
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط suniya نمایش پست ها
    سلام
    من خیلی وقته فارغ التحصیل شدم و لی مدرک فوقمو نخریدم و مدرک ندارم (مدرک لیسانس و خریدم و ترجمه کردم). آیا ریز نمرات مهر و موم دانشگاه ارشد کفایت می کنه (روي پاكت دو تا مهر ذاره و چسب زدن رو دو تا مهر ولي توي خود پاكت رو ريز نمرات مهر و امضا نداره - دانشگاه علم و صنعت) یا اصل و ترجمه مدرک رو می خوان حتما؟ وقتم باكو
    مرسی
    سلام

اگر برای اپلای هم از همون ها استفاده کردید مشکلی نداره...

حتی باکو هم کارنامه های نیمه رسمی به این صورت رو اگر english باشه قبول میکنه!

فقط سعی کنید seal شده ببرید که بهونه دستشون ندید و یه جوری تو مدارکتون قایم کنید که گیری بهش ندن که باز کنید....

اصل رو که نمیخواد باکو... مثلاً کارنامه صادر شده unofficial دانشگاه تهران و شریف رو هم قبول می کنه... فقط english باشه و مهر رو خودش یا پاکتش داشته باشه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

سلام ممنون که جواب دادین
    از F2 مهندسی شیمی هم کارنامه می خوان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    سلام

اگر برای اپلای هم از همون ها استفاده کردید مشکلی نداره...

حتی باکو هم کارنامه های نیمه رسمی به این صورت رو اگر english باشه قبول میکنه!

فقط سعی کنید seal شده ببرید که بهونه دستشون ندید و یه جوری تو مدارکتون قایم کنید که گیری بهش ندن که باز کنید....

اصل رو که نمیخواد باکو... مثلاً کارنامه صادر شده unofficial دانشگاه تهران و شریف رو هم قبول می کنه... فقط english باشه و مهر رو خودش یا پاکتش داشته باشه!
    سلام.
    من دانشگاه تهرانم.کارنامه گرفتم ولی مهر نمیزنند برام.میگن تا فارغ التحصیل نشی مهر نمیزنیم.مشکلی نیست؟چند روز دیگه مصاحبه دارم چیکار کنم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط applyh نمایش پست ها
    سلام.
    من دانشگاه تهرانم.کارنامه گرفتم ولی مهر نمیزنند برام.میگن تا فارغ التحصیل نشی مهر نمیزنیم.مشکلی نیست؟چند روز دیگه مصاحبه دارم چیکار کنم؟
    ممنون
    من به بچه های دانشگاه تهرانی که رفتن دقت نکردم ببینم فارغ بودن یا نه! ولی میدونم که آنکارا خیلی روش گیر نیست.. ولی باکو گیره...

شما که دبی میرید نگران نباشید... دبی بسیار به ندرت چک میکنه کارنامه رو!

نقل قول نوشته اصلی توسط suniya نمایش پست ها
    سلام ممنون که جواب دادین
    از F2 مهندسی شیمی هم کارنامه می خوان؟
    احتمالش نزدیک به صفره ... !

من نشنیدم از F2 کارنامه بخوان... مخصوصاً اگر بگه نمیخوام تحصیل کنم!!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

هایزنبرگ جان ، من امروز رفتم مدارک تحصیلیم رو دادم ترجمه کنن( خیلی گرون شده فقط مهر دادگستری از 5000 تومان شده 20000 تومان، تازه دیگه ریزنمرات رو با مدرک پانچ نمیکنن و هر کدوم باید جدا تمبر بخوره) و میخوام برای دبی وقت بگیرم. سفارت دبی این ترجمه ریزنمرات و دانشنامه رو میگیره یا کپی میگیره؟ من باید برای دانشگاه موقعی که رفتم این مدارک رو ببرم برای همین الان یک سری ترجمه کردم. کسی میدونه این ترجمه مدارک رو میگیرن و نگه میدارن یا اینکه پس میدن میشه همونو داد به دانشگاه؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aammott نمایش پست ها
    هایزنبرگ جان ، من امروز رفتم مدارک تحصیلیم رو دادم ترجمه کنن( خیلی گرون شده فقط مهر دادگستری از 5000 تومان شده 20000 تومان، تازه دیگه ریزنمرات رو با مدرک پانچ نمیکنن و هر کدوم باید جدا تمبر بخوره) و میخوام برای دبی وقت بگیرم. سفارت دبی این ترجمه ریزنمرات و دانشنامه رو میگیره یا کپی میگیره؟ من باید برای دانشگاه موقعی که رفتم این مدارک رو ببرم برای همین الان یک سری ترجمه کردم. کسی میدونه این ترجمه مدارک رو میگیرن و نگه میدارن یا اینکه پس میدن میشه همونو داد به دانشگاه؟ ممنون
    عجب دزد بازاری شده!

مهر دادگستری رو نمیدونم چقدر شده! ولی میدونم که تک پانچ هم بکنی مشکلی نیست و اگر نمی کنند فقط خود مترجمه که نمیخواد بکنه!

دبی اصلاً کلاً ریز نمره رو خیلی خیلی کم بررسی می کنه! دانشنامه رو که هیچ جا بررسی نمی کنند!

99% مواقع نگه نمیدارن و پس میدن! و میشه دادشون به دانشگاه!!! فقط یادت باشه اصل کارنامه رو ندی!!!

Junior Member

سفارت ترکیه برا چی کارنامه رو میگیره؟
    محتویات درسا رو میخونن؟
    یا نمره ها رو؟
    من چند تا درس تو زمینه ی کامپوزیت و شکست پاس کردم. میخواستم بدونم اونا واقعا تو کارنامه به دنبال چی هستن؟
    کسی بوده که به خاطر درسی که پاس کرده تو سفارت آنکارا بهش گیر بدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط monosen نمایش پست ها
    سفارت ترکیه برا چی کارنامه رو میگیره؟
    محتویات درسا رو میخونن؟
    یا نمره ها رو؟
    من چند تا درس تو زمینه ی کامپوزیت و شکست پاس کردم. میخواستم بدونم اونا واقعا تو کارنامه به دنبال چی هستن؟
    کسی بوده که به خاطر درسی که پاس کرده تو سفارت آنکارا بهش گیر بدن؟
    من فکر می کنم بیشتر نمره ها رو چک میکنند.

چون این مختص رشته های حساس نیست و حتی از دانشجو های ترک هم میگرند...

نشنیدم و ندیدم که به درس گیر بدن! اوپس! چرا! همین الان یادم اومد... به یکی از دوستان گیر داده بوده که این درس aerosol که پاس کردی چیه!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)