صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 71

موضوع: کارنامه (ریز نمره) برای سفارت و روز مصاحبه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارنامه (ریز نمره) برای سفارت و روز مصاحبه!

سلام
    اگر واسه ریز نمرات همونی که wes ترجمه کرده ببرم ایراد میگیرن؟با همین دانشگاه پذیرش گرفتم.البته کپی ترجمه (دارالترجمه ایران) فرستاده بودم.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

برای باکو که اصلاً این کار رو نکنید!

برای آنکارا هم توصیه نمی کنم... برای بقیه خیلی مهم نیست ... چون به احتمال زیاد چک نمی کنند...

کلاً سعی کنید کارهای عجیب غریب نکنید که پشیمونی به بار میاره
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    اگر نسخه ریز نمراتی که به سفارت می دیم با نسخه ای که به دانشگاه مقصد می دیم تقاوت داشته باشه مشکلی ایجاد میشه؟؟
    چون برای دانشگاه مقصد ، دانشگاه خودمون کارنامه انگلیسی صادر می کنه ولی برای سفارت می خوان کارنامه رو دارالترجمه صادر و مهر کنه چون رسمی تره ولی ترجمه ممکنه با ترجمه ای دانشگاه فرق داشته باشه..
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط irami نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    اگر نسخه ریز نمراتی که به سفارت می دیم با نسخه ای که به دانشگاه مقصد می دیم تقاوت داشته باشه مشکلی ایجاد میشه؟؟
    چون برای دانشگاه مقصد ، دانشگاه خودمون کارنامه انگلیسی صادر می کنه ولی برای سفارت می خوان کارنامه رو دارالترجمه صادر و مهر کنه چون رسمی تره ولی ترجمه ممکنه با ترجمه ای دانشگاه فرق داشته باشه..
    با تشکر
    شما نسخه دانشگاه رو بده به دارالترجمه بگو مطابق همون ترجمه کنن که یکی بشه. اگه نشدم مهم نیست مشکلی پیش نمیاد
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط irami نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    با تشکر

سلام.
    کی گفته که برای سفارت باید کارنامه رو داراالترجمه صادر کنه؟؟
    مصاحبه من 18 جون آنکارا بود و ریز نمرات من هم لیسانس و هم فوق لیسانس توسط دانشگاه به انگلیسی صادر شده بود و به سفارت ارائه دادم. هیچ مشکلی هم وجود نداشت.
    فقط اینکه ریز نمرات رو به همراه CV، SOP، Research Plan، List of Publications توی پروندم نگه داشت و بهم پس نداد. بنابراین اگه ریز نمرات رو بعدا نیاز دارید سعی کنید نسخه اضافه هم برای خودتون بگیرید.
    با تشکر.

Junior Member Kiefer24 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

سلام به همگی،

از دوستان که تشریف بردند برای مصاحبه یا در جریان کار هستند، اطلاع دارند که تاریخ ترجمه رسمی transcripts یا همون نمرات و مدرک تحصیلی اگر مال سه یا چهار سال پیش باشه ایرادی داره؟ من مدارکم رو چند سال قبل ترجمه کردم با تمام مهرها و به تازگی هر نسخه داخل پاکت مهرشده همون دانشگاه اخذ مدرک گذاشته شده. از دارالترجمه ها شنیده بودم که برای سفارت باید ترجمه تاریخش جدید باشه ولی اعتنا نکردم چون دانشگاه ها که به تاریخ ترجمه اصلا کاری ندارند، امیدوار بودم سفارت هم به همین روال باشه. اون پانچی که به پکیج ترجمه ها هم می کنند چون در ترجمه ایراد بود باز وبسته شده بود و در ضمن کاغذ زیر پانچ به خاطر جابجایی آسیب دیده بود، ولی اگه بخوام دوباره ترجمه بگیرم، به جز هزینه، باید برای پاکت و مهر به دو دانشگاه مختلف مراجعه کنم. لطفا نظرتون رو بگید چون خودتون می دونید نزدیک مصاحبه باید نگران چندین مورد بود. امیدوارم که سفارت واقعا به این موارد توجهی نشون نده.

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiefer24 نمایش پست ها
    سلام به همگی،

از دوستان که تشریف بردند برای مصاحبه یا در جریان کار هستند، اطلاع دارند که تاریخ ترجمه رسمی transcripts یا همون نمرات و مدرک تحصیلی اگر مال سه یا چهار سال پیش باشه ایرادی داره؟ من مدارکم رو چند سال قبل ترجمه کردم با تمام مهرها و به تازگی هر نسخه داخل پاکت مهرشده همون دانشگاه اخذ مدرک گذاشته شده. از دارالترجمه ها شنیده بودم که برای سفارت باید ترجمه تاریخش جدید باشه ولی اعتنا نکردم چون دانشگاه ها که به تاریخ ترجمه اصلا کاری ندارند، امیدوار بودم سفارت هم به همین روال باشه. اون پانچی که به پکیج ترجمه ها هم می کنند چون در ترجمه ایراد بود باز وبسته شده بود و در ضمن کاغذ زیر پانچ به خاطر جابجایی آسیب دیده بود، ولی اگه بخوام دوباره ترجمه بگیرم، به جز هزینه، باید برای پاکت و مهر به دو دانشگاه مختلف مراجعه کنم. لطفا نظرتون رو بگید چون خودتون می دونید نزدیک مصاحبه باید نگران چندین مورد بود. امیدوارم که سفارت واقعا به این موارد توجهی نشون نده.
    سلام
    فکر نمیکنم مشکلی باشه. یکی از دوستان من که ایروان رفته بود، فقط ازش ریزنمرات ارشد رو خواسته بودند. دوستم ریزنمرات رسمی نداشت و خودش کارنامه رو ترجمه کرده بود (بدون هیچ مهری!)
    آفیسر قبول کرده بود و چیزی نگفته بود! فکر نمی کنم مورد شما مشکلی ایجاد کنه!
    موفق باشید

Junior Member

سلام ... من رسما دارم سکته می کنم. به زودی قراره برم سفارت و یک نمره از ترم 7 ام و کلیه درسهای ترم 8 هنوز تو سیستم گلستان تایید نشده و تازه یکی از نمره های ترم 8 ام اصلا نیومده... ریز نمره تا ترم 6 رو که باهاش apply کردم دارم ولی به سفارت ای میل زدم این مساله رو بهشون گفتم اونها هم یه ایمیل زدن که یعنی خود دانی!
    به نظرتون اگه از سیستم گلستان پرینت بگیرم اصلا به درد می خوره؟ جلو درسام نوشته "تایید دانشکده" و یکی دیگر " نامشخص" و بقیه "تایید نشده" . راستی اگه نمره هام نیان مدرک هم نمی تونم بگیرم. دانشجوی شبانه sbu ام... لطفا راهنمایی کنین بهترین کاری که من تو این 2 هفته باقیمونده میتومنم انجام بدم چیه؟ راستی میرم آنکارا

سلام

من تا قبل از و 25july نمی تونم کارنامه official رو بگیرم و می خوام برای 15 july وقت بگیرم (از ارمنستان)آخه باید 1 سپتامبر امریکا باشم حالا آیا کارنامه اصلی ارشد کافیه برام و به نظرشما وقت بگیرم؟ البته کارنامه ی پلم شده ی شریفه نه که اصلی باشه
    البته باید بگم خود مدرک اصلی چه لیسانس چه ارشد رو هم نمی تونم تا اون موقع بگیرم فقط کارنامه ارشد دارم.

لطفا جواب بدین ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط arashvaezi نمایش پست ها
    سلام

من تا قبل از و 25july نمی تونم کارنامه official رو بگیرم و می خوام برای 15 july وقت بگیرم (از ارمنستان)آخه باید 1 سپتامبر امریکا باشم حالا آیا کارنامه اصلی ارشد کافیه برام و به نظرشما وقت بگیرم؟ البته کارنامه ی پلم شده ی شریفه نه که اصلی باشه
    البته باید بگم خود مدرک اصلی چه لیسانس چه ارشد رو هم نمی تونم تا اون موقع بگیرم فقط کارنامه ارشد دارم.

لطفا جواب بدین ممنون
    مدرک مهم نیست ریز نمره پلمپ شده کافیه.
    بگیرید باخیال راحت وقتو!
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)