صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 71

موضوع: کارنامه (ریز نمره) برای سفارت و روز مصاحبه!

پیش فرض پاسخ : کارنامه (ریز نمره) برای سفارت و روز مصاحبه!

نقل قول نوشته اصلی توسط rmy نمایش پست ها
    سلام ... من رسما دارم سکته می کنم. به زودی قراره برم سفارت و یک نمره از ترم 7 ام و کلیه درسهای ترم 8 هنوز تو سیستم گلستان تایید نشده و تازه یکی از نمره های ترم 8 ام اصلا نیومده... ریز نمره تا ترم 6 رو که باهاش apply کردم دارم ولی به سفارت ای میل زدم این مساله رو بهشون گفتم اونها هم یه ایمیل زدن که یعنی خود دانی!
    به نظرتون اگه از سیستم گلستان پرینت بگیرم اصلا به درد می خوره؟ جلو درسام نوشته "تایید دانشکده" و یکی دیگر " نامشخص" و بقیه "تایید نشده" . راستی اگه نمره هام نیان مدرک هم نمی تونم بگیرم. دانشجوی شبانه sbu ام... لطفا راهنمایی کنین بهترین کاری که من تو این 2 هفته باقیمونده میتومنم انجام بدم چیه؟ راستی میرم آنکارا
    برید به دانشگاه ومسئول آموزشتون فشار بیارید. اصلاً این دانشگاه ها خیلی بد همکاری میکنن! ولی نگران نباشید اگه وقت کم آوردید با همون مدارک و پریینت گلستان برید. اونا ما رو بهتر از مسئولین دانشگاه ها درک میکنن. تهش میگید به سفارت که واسه پیکاپ میارم!
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architectural technology

ممنون ! عجله دارم دوستان) مدارک باید اصلش باشه؟ کپی نمیشه؟)

Junior Member

با سلام
    من سه تا سوال دارم"
    1. ریز نمره با مهر دار الترجمه کافیه یا اینکه پاکتی که ریز نمره توشه حتما باید توسط دارالترجمه سیل (seal) شده باشه؟
    2. ترجمه ای که من از دارالترجمه دارم عنوان 2 تا از درس هاش با اون چیزی که به دانشگاه مقصد دادم (و توسط دانشگاه خودمون ترجمه شده بود) فرق می کنه. این مسئله مشکلی ایجاد می کنه؟ با توجه به اینکه دانشگاه الان تعطیله و من باید حتما یه ترجمه رسمی (حداقل با مهر دار الترجمه) با خودم ببرم.
    3. دارالترجمه توی ترجمه ریز نمرات عنوان گرایش تحصیلی رو ذکر نکرده فقط عنوان کلی رشته رو زده... به عنوان مثال رشته من مهندسی برق با گرایش مخابرات بوده و دارالترجمه فقط Electrical Engineering رو قید کرده... می خواستم بدونم این موضوع مسئله ای ایجاد می کنه؟؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک سیالات

با سلام خدمت دوستان عزیز،

من برای ارشد رشته مکانیک پذیرش گرفتم. حالا می خواستم بدونم که برای سفارت ترکیه بایستی ریز نمرات ، دانشنامه ، شناسنامه و بقیه مدارک مهر دادگستری و وزارت خارجه داشته باشند یا خیر. چون امروز که سوال کردم مثل اینکه مهر دادگستری برای هر مدرک 60000 تومان شده که واقعا صرف نداره . اگر فقط همون ترجمه رسمی رو ببرم کفایت می کنه؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر

سلام دوستان
    من نمیتونم ریزنمره ی رسمی از دانشگاه بگیرم تا روز مصاحبه،
    واسه پذیرش ،امیرکبیر ریزنمره ی غیر رسمی رو مستقیم پست میکنه واسه دانشگاه و همونو قبول کردن از من، ولی الان واسه سفارت نمیدونم چی ببرم! کسی میدونه؟
    صنعتی اصفهان ریزنمره ی غیر رسمی انگلیسی رو گذاشته تو پاکت و مهر Unofficial روش زده، همون کفایت میکنه دیگه؟

سلام دوستان من دانشجوی امیرکبیر بودم مدرکم وزارت کاره و تا بعد از مصاحبم آزاد نمیشه، ریز نمره از پورتالم پرینت گرفتم خودش واتر مارک داره unofficial با همونم اپلای کردم. پذیرشم هم با فانده، فکر میکنید ارمنستان گیر بده به غیر رسمی بودنش؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shokoofehgh نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی امیرکبیر بودم مدرکم وزارت کاره و تا بعد از مصاحبم آزاد نمیشه، ریز نمره از پورتالم پرینت گرفتم خودش واتر مارک داره unofficial با همونم اپلای کردم. پذیرشم هم با فانده، فکر میکنید ارمنستان گیر بده به غیر رسمی بودنش؟
    نه مساله ای نیس با همون برو
    تو تاپیک تجربیات مصاحبه بخونی متوجه میشید چند نفر مثل شما بودند و مشکلی پیش نیومده

سلام. من دانشجوی ترم آخر هستم.

الآن پذیرش دارم و کم کم باید برای سفارت اقدام کنم.

تا وقتی که یخوام برم سفارت فارغ التحصیل نمیشم. و طبیعتا نمیتونم مدرک و حتی ریزنمره ی کامل ( که نمرات ترم آخرم توش باشه ) بگیرم.

این که با همون ریزنمره ای که برای دانشگاه مقصد فرستادم ( که ترم آخر رو نداره ) برم سفارت ، مشکلی پیش نمیاد؟ یا اوکی هست؟

احتمالاً میخوام برم آنکارا.
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

Junior Member

سلام. دو تا سوال دارم. اول اينكه مدرك فوق ليسانس منكه دانشگاه هنوز بهم نداده و فقط دانشگاه بهم ريزنمراتم رو داده و يك نامه مبني بر اينكه ايشون فارغ التحصيل شده و پروسه اداري صدور مدركش در دست اجراست، برام مشكلي ايجاد نميكنه؟ ثانيا من ريزنمراتم تاييد وزارت علوم نشده و فقط دادم ترجمه. دانشگاهم هم آزم ايراد نگرفته. حالا بنظرتون بايد بدم تاييد بشه براي سفارت يا نياز نيست؟؟؟

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی ترم آخر هستم.

الآن پذیرش دارم و کم کم باید برای سفارت اقدام کنم.

تا وقتی که یخوام برم سفارت فارغ التحصیل نمیشم. و طبیعتا نمیتونم مدرک و حتی ریزنمره ی کامل ( که نمرات ترم آخرم توش باشه ) بگیرم.

این که با همون ریزنمره ای که برای دانشگاه مقصد فرستادم ( که ترم آخر رو نداره ) برم سفارت ، مشکلی پیش نمیاد؟ یا اوکی هست؟

احتمالاً میخوام برم آنکارا.
    مشکلی فکر نکنم پیش بیاد. شما محض احتیاط یه نامه از دانشگاه بگیر که تاریخ فارغ التحصیلی (حدودی) رو توش نوشته باشه و بده برا ترجمه (مهر های دادگستری و امور خارجه هم نمیخاد. با رییس دانشکده اگه میتونی حرف بزن بهت انگلیسی نامه بده دیگه ترجمه هم نمیخاد)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)