نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: دانشنامه و مدرک پایان دوره تحصیلی برای سفارت و روز مصاحبه!

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض دانشنامه و مدرک پایان دوره تحصیلی برای سفارت و روز مصاحبه!

صلاح دیده شد که برای تخصصی تر شدن بحث... مدارک پایان دوره و دانشنامه از ریز نمره جدا شه!

من تا این لحظه به یاد ندارم که از کسی مدرک پایان دوره رو خواسته باشند ولی باید گفته شه که سفارت ها میگن:

Transcripts and diplomas from previous institutions attended

Transcripts and diplomas from previous institutions attended

Additional Documentation May Be Required

Review the instructions for how to apply for a visa on the website of theembassy or consulate where you will apply. Additional documents may be requested to establish that you are qualified. For example, additional requested documents may include evidence of:

Your academic preparation, such as: Transcripts, diplomas, degrees, or certificates from schools you attended; and
    مبنع

اگر شک دارید و وسواس دارید... بگید مدرک پایان دوره چی داره که کارنامه نداره؟!؟ تقریباً همه چیزهایی که رو مدرک پایانی هست رو کارنامه هم میاد... برای همین هم بیشتر دیده شده که کارنامه دیدن... و باز هم میگم به خاطر ندارم از کسی مدرک پایان دوره رو خواسته باشند!

اگر خواستید ترجمه کنید ببرید... لازم نیست تاییدات بگیرید.. همین که تو سربرگ قوه قضائیه باشه کافیه!

در ضمن خود اصلاً هم بدردتون نمیخوره که ببرید... چون نمیتونید از زیر شیشه رد کنید!

کلاً مدرکی نیست که بخواهید به خاطرش نگران بشید!
    ویرایش توسط Heisenberg7 : May 5th, 2014 در ساعت 09:28 PM
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

پیش فرض پاسخ : دانشنامه و مدرک پایان دوره تحصیلی برای سفارت و روز مصاحبه!

سلام. من حدود دو سالی از فارغ التحصیلیم میگذره... دانشنامه ارشدم رو هنوز نگرفتم اما دانشنامه لیسانس و ریز نمرات ارشد و لیسانس رو دارم. برای روز مصاحبه به مشکل برنمیخورم؟ من از عشق آباد وقت مصاحبه گرفتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)