صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: کارنامه TOEFL, GRE, IELTS, SAT, GMAT و غیره برای سفارت و روز مصاحبه!

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

پیش فرض پاسخ : کارنامه TOEFL, GRE, IELTS, Sat, GMAT و غیره برای سفارت و روز مصاحبه!

نکات کلی:

اگر waive شده شرط زبانتون... مثلاً دانشگاه گفته نمیخواد امتحان زبان بدی... یه screen shot یا print screen بگیرید از صفحه سیستم دانشجویی که نوشته تافل waived... یا اینکه ایمیل زدن که نمیخوان! گرچه کلاً تو I-20 مینویسند که شرط زبان رو دارید یا نه! ولی کلاً کار از محکم کاری عیب نمی کنه!

کلاً اگر آفیسر ازتون IELTS و تافل بخواد دلیلش میتونه اینا باشه:

1. یا کاندیشنال هستید... که میخواد ببینه چنده نمرتون و چقدر اوضاع خرابه! مثلاً virginia tech برای مکانیک 105 میخواست... و از یکی از دوستان که 103 شده بوده toefl میخوان که آفیسر میگه فکر
    کنم I-20 اشتباه داره که زده کاندیشنال و دوستمون میگه نه جریان این بوده که باید 105 میبودم! بعد که این رو میگه آفیسر هم دردی می کنه که 1 هفته تو محیط باشی همه چیز حله!
    این خیلی فرق می کنه تا این که حد نساب دانشگاه 79 بوده باشه و شما شده باشید 50!

2. خیلی سوتی دادید و علی رغم این که conditional نیست انقدر جلوی آفیسر رته پته کردید که حالا کنجکاو شده ببینه چند هستش نمره!

3. شاید دلایل دیگه هم داشته باشه... اگر خودتون براتون پیش اومد... تو تاپیک مطرح کنید!

اگر آفیسر GRE خواست و نداشتید... یا دانشگاه نمیخواست... بهتره که نگید دانشگاه نمیخواسته (برای دوره های ارشد و دکتری) بهتره بگید همراهتون نیست... چون معمولاً به دانشگاه هایی که GRE نمیخوان خیلی نگاه جالبی ندارند و این که اگر فاند نداشته باشید در کنار این قضیه یکم همچین چیز جالبی نیست... کلاً اگر آفیسر بخواد یعنی مشکل داره با این قضیه معمولا!

قبرس خیلی رو GRE حساسه.. ولی جاهای دیگه به ندرت شده بخوان! خیلی خیلی احتمالش کمه کلاً!

بقیه مدارک رو بعیده بخوان:

اگر مدیریتی هست رشته و GMAT داشتید ببرید!

اگر برای لیسانس میرید به احتمال زیاد SAT رو میگیرن ازتون و اگر فاند نداشته باشید خیلی تعیین کننده است!

اگر امتحان های دیگه دارید هم که ببرید دیگه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

پیش فرض پاسخ : کارنامه TOEFL, GRE, IELTS, Sat, GMAT و غیره برای سفارت و روز مصاحبه!

سوال متداول:

مدرک تافل.. جی آر ای... و غیره من نرسیده دستم یا گم کردم
    چی کار کنم!؟

هیچ ایرادی نداره!

اگر نرسیده از صفحه اینترنتیش پرینت بگیر ببر و اگر خواستند بگو نرسیده!! همین... به همین راحتی حل میشه!

اگر فاند نداری... و همه دانشگاه ها رو هم تو یه ایالت اپلای کردی... و شرایط اینچنینی داری.. دقت کن که کارنامه GRE رو یه جوری Print کنی که اسم دانشگاه های زیرش نیافته!

احتمال این که ازت بگیرن خیلی خیلی کمه ولی شرایط گفته شده رو اگر داشته باشی ممکنه کار رو سخت کنه! به این نکته دقت کنید!

پیش فرض پاسخ : کارنامه TOEFL, GRE, IELTS, SAT, GMAT و غیره برای سفارت و روز مصاحبه!

سلام

ممنون بابت کمک هایی که قبلا بهم کردین.
    من مدرک TOEFL و GRE دستم نیست یعنس چون پولی بود اصلا سفارش ندادم که برام پست کنن.
    آیا بنظرتون الآن سفارش بدم یا نیاز نیست؟
    آخه من 15 July مصاحبه از ایروان دارم و نمیدونم تا اون موقع به دستم میرسه یا نه.
    نمیدونم پست به ایران اصلا امکان داره یا نه و اینکه چقدر طول میکشه.

ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کارنامه TOEFL, GRE, IELTS, SAT, GMAT و غیره برای سفارت و روز مصاحبه!

نقل قول نوشته اصلی توسط arashvaezi نمایش پست ها
    سلام

ممنون بابت کمک هایی که قبلا بهم کردین.
    من مدرک TOEFL و GRE دستم نیست یعنس چون پولی بود اصلا سفارش ندادم که برام پست کنن.
    آیا بنظرتون الآن سفارش بدم یا نیاز نیست؟
    آخه من 15 July مصاحبه از ایروان دارم و نمیدونم تا اون موقع به دستم میرسه یا نه.
    نمیدونم پست به ایران اصلا امکان داره یا نه و اینکه چقدر طول میکشه.

ممنون
    سلام
    تا جاییکه اطلاع دارم دیگه هارد کپی نمیدن. خودتون از پروفایل و نمارت پرینت بگیرید همراهتون باشه.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member

سلام.من نمره ی ایلتس جنرال دارم که واسه کانادا فرستادم.الان میخوام برای ویزای J اپلای کنم.لازمه که اردر نمره بدم وتسه سفارت آمریکا یا اونجا به آفیسر اعلام کنم نمرهمو یا کپی ببرم کافیه؟

سلام ، من کارنامه کتبی تافل و جی ار ای رو ندارم ، ایا برای گرفتن ویزا لازم دارم؟

سلام
    اگه پست هاي بالا رو مي خونديد جوابتون مي گرفتين. كارنامه لازم نيست از اكانت خودتون پرينت بگيريد كافيه.

نقل قول نوشته اصلی توسط zahramirdamadi نمایش پست ها
    سلام ، من کارنامه کتبی تافل و جی ار ای رو ندارم ، ایا برای گرفتن ویزا لازم دارم؟

سلام دوستان

من اعتبار تافلم تا روز مصاحبه تموم میشه ولی برای دانشگاه اعتبار داشت و کاندیشنال هم نیست پذیرشم.

برای مصاحبه چیکار کنم؟ اگه خواستند چی بگم بهشون؟

لطفا یکی جواب بده . استرس دارم.

کسی هست جواب این سوالو بدونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhadijalali نمایش پست ها
    سلام دوستان

من اعتبار تافلم تا روز مصاحبه تموم میشه ولی برای دانشگاه اعتبار داشت و کاندیشنال هم نیست پذیرشم.

برای مصاحبه چیکار کنم؟ اگه خواستند چی بگم بهشون؟

لطفا یکی جواب بده . استرس دارم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)