صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 154 , از مجموع 154

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyan202 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای لیسانس اقدام کردم و پذیرش هم گرفتم. گواهی قبولی کنکور رو هم گرفتم بردم وزارت علوم که مهر کنه گفتن ما دیگه مهر نمی کنیم دیگه مهر لازم نداره و ... حالا دادم ترجمه که ترجمه کنن و هیچ ایرادی هم نگرفتن. یکم نگرانم چون ابنجا مثی که همه بردن وزارت علوم مهر کرده!!!! و اینکه آبا لازمه این ترجمه تایید دادگستری و امور خارجه بشه؟ آخه این همه هزینه ی الکی واسه چیه؟؟؟؟
    خواهش میکنم هرکی میدونه جواب بده!!! من هفنه ی دیگه وقت سفارت دارم....

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

خواهش میکنم هرکی میدونه جواب بده!!! من هفنه ی دیگه وقت سفارت دارم....
    دوست عزیز کل مرحله ای اپلای کردن هزینه ی الکیه که دست دانشجو و خانوادش میذارن. متاسفانه ما هم این مراحل رو انجام دادیم و شما هم باید انجام بدید. اینقدر کلاهبرداری کردن تو این مملکت که مدرک مارو اکثر جاها قبول ندارن برای اثبات مدرکمون و تحصیلاتمون باید صدتا مهر و امضا انجام بدیم که تا یک خارجی باورش بشه که ما مدارکمون جعلی نیست. باید از خودمون خرده بگیریم یه سری از دانشجوها در گذشته اصلا دانشجو نبودن رفتن با مدارک تقلبی اونور آبروریزی کردن دیگه همینجوری نمیشه رفت تاوانشونو باید ماها بدیم.
    پس اگه وقت سفارت دارین برید انجام بدید چون به همین راحتی دیگه نمیشه وقت سفارت رو به دست اورد با این مشکلات پس راحتی فرصتتون رو از دست ندید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouya12 نمایش پست ها
    دوست عزیز کل مرحله ای اپلای کردن هزینه ی الکیه که دست دانشجو و خانوادش میذارن. متاسفانه ما هم این مراحل رو انجام دادیم و شما هم باید انجام بدید. اینقدر کلاهبرداری کردن تو این مملکت که مدرک مارو اکثر جاها قبول ندارن برای اثبات مدرکمون و تحصیلاتمون باید صدتا مهر و امضا انجام بدیم که تا یک خارجی باورش بشه که ما مدارکمون جعلی نیست. باید از خودمون خرده بگیریم یه سری از دانشجوها در گذشته اصلا دانشجو نبودن رفتن با مدارک تقلبی اونور آبروریزی کردن دیگه همینجوری نمیشه رفت تاوانشونو باید ماها بدیم.
    پس اگه وقت سفارت دارین برید انجام بدید چون به همین راحتی دیگه نمیشه وقت سفارت رو به دست اورد با این مشکلات پس راحتی فرصتتون رو از دست ندید.
    ممنونم بابت پاسختون...چقدر غم انگیز ! پس حتما می دم تایید امور خارجه هم بشه چون تایید دادگستری شده... فقط چون وقت ندارم مجبورم خودم ببرم تهران (یه روز قبل از تایید مدارک توسط سفارت)... ولی کجا باید برم؟
    ویرایش توسط mariyan202 : August 16th, 2018 در ساعت 07:13 PM

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

ممنونم بابت پاسختون...چقدر غم انگیز ! پس حتما می دم تایید امور خارجه هم بشه چون تایید دادگستری شده... فقط چون وقت ندارم مجبورم خودم ببرم تهران (یه روز قبل از تایید مدارک توسط سفارت)... ولی کجا باید برم؟
    سلام خواهش می کنم. راستش من خودم این کار و انجام ندادم دادم مترجم خودش همه این کارارو کرد فکر کنم بتونید ادرساشونو راحت از اینترنت در بیارین.
    فقط سریع انجام بدین. دیگه اگه نشد برید وقت مصاحبه تحویل بدین اگه ازتون نپرسیدن که هیچ اگه نه هم دلیلتونو واسه کمبود وقت بگین. به امید خدا ایشالاه کارتون درست شه.
    موفق باشید.

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)