صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 5678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 154

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

Member
    رشته و دانشگاه
    Management und Marketing

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

دوستان باتوجه به اینکه طبق قوانین جدید، نامه ی قبولی در کنکور برای بچه هایی با پیش دانشگاهی بعد از 2011 نمی خوان، سفارت همچنان در تماس تلفنی و مدارکش این نامه رو می خواد!
    کسی رو می شناسید یا شنیدین که بدون این نامه برای کالج اپلای کرده باشن؟

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام وقت بخیر
    من تابستون مدارک تحصیلیم رو برای تایید به سفارت بردم و سفارت تاییدشون کرد. من فارغ التحصیل دانشگاه ازادم و بعد از اومدن پذیرشم رفتم گواهی قبولی کنکور دانشگاه ازاد و گرفتم و حتی ترجمه هم کردم با اینکه دانشگاه ازم نمی خواست. اینجا بعضی بچه ها مبهم جواب دادن و این موضوع برام خیلی گنگ شد. اول اینکه دانشگاه ازاد لازمه ارایه بده یا خیر.2. اینکه اگه لازمه من تاییدیه سفارت گرفتم قبلا بدون این گواهی باید الان چی کار کنم؟ایا سفارت برام تایید می کنه مجانی یا خیر باید پول بدم؟ نمی تونم یه کپی ساده ازش ارایه بدم؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Management und Marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouya12 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من تابستون مدارک تحصیلیم رو برای تایید به سفارت بردم و سفارت تاییدشون کرد. من فارغ التحصیل دانشگاه ازادم و بعد از اومدن پذیرشم رفتم گواهی قبولی کنکور دانشگاه ازاد و گرفتم و حتی ترجمه هم کردم با اینکه دانشگاه ازم نمی خواست. اینجا بعضی بچه ها مبهم جواب دادن و این موضوع برام خیلی گنگ شد. اول اینکه دانشگاه ازاد لازمه ارایه بده یا خیر.2. اینکه اگه لازمه من تاییدیه سفارت گرفتم قبلا بدون این گواهی باید الان چی کار کنم؟ایا سفارت برام تایید می کنه مجانی یا خیر باید پول بدم؟ نمی تونم یه کپی ساده ازش ارایه بدم؟
    ممنون
    سلام، دوست عزیز تا اونجایی که منم شندیم، از بچه های دانشگاه آزاد نمی خوان. و اینکه یکی از دوستان من که همین ترم اومد، دانشگاه پذیرش رو بهش داد، و بعدش گفت نامه ی قبولی در کنکور رو هم بیار. خودش با دانشگاه مکاتبه کرد و گفت اگر بخوام تایید کنم سفارت، هزینه بر هست برام، داشنگاه گفت اشکال نداره، همینجوری ترجمه رو بیار. ایشون هم دانشگاه آزاد بودن. شاید البته اگر با دانشگاه مکاتبه می کرد و دقتشون رو جلب می کرد که دانشگاه آزادی هستن، دانشگاه ازش نمی خواست.
    ترجیحا اول با دانشگاه هایی که می خواین اپلای کنین مکاتبه کنین، اگر حتما تایید شده می خواستن، بعد تایید کنین.

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arefe_th نمایش پست ها
    سلام، دوست عزیز تا اونجایی که منم شندیم، از بچه های دانشگاه آزاد نمی خوان. و اینکه یکی از دوستان من که همین ترم اومد، دانشگاه پذیرش رو بهش داد، و بعدش گفت نامه ی قبولی در کنکور رو هم بیار. خودش با دانشگاه مکاتبه کرد و گفت اگر بخوام تایید کنم سفارت، هزینه بر هست برام، داشنگاه گفت اشکال نداره، همینجوری ترجمه رو بیار. ایشون هم دانشگاه آزاد بودن. شاید البته اگر با دانشگاه مکاتبه می کرد و دقتشون رو جلب می کرد که دانشگاه آزادی هستن، دانشگاه ازش نمی خواست.
    ترجیحا اول با دانشگاه هایی که می خواین اپلای کنین مکاتبه کنین، اگر حتما تایید شده می خواستن، بعد تایید کنین.
    خیلی متشکر از پاسختون. من تو خود سایت سفارت دیدم که گفته بود یه کپی ساده از مدارک می خواد نه تایید شده و حتی از یکی از بچه ها هم که پرسیدم گفت نیازی به تایید سفارت نیست و با یه کپی ساده از همه مدارک حله. منم ترجمه ی همه مدارک اصلیم و یه کپی ساده می کنم و می برم سفارت. تایید شده هام هم میبرم اگه خواستن بهشون میدم.

Junior Member

Question پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

ببخشید من در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ناپیوسته (علمی کاربردی) هستم و میخوام برای گرفتن قبولی کنکور سراسری کنکور بدم. از طرف دیگه چون فارغ التحصیل کاردانی ام به علت مقررات نظام وظیفه دیگه نمیتونم برای کارشناسی پیوسته ثبت نام کنم. میخواسنم بدونم در صورتی که فقط کنکور بدم و قبولی رو بگیرم، آیا مشکلی برای دانشگاه فعلی و وضعیت سربازیم پیش میاد؟ و اینکه مدرک قبولی کنکور دقیقا چجوریه و در صورتی که نرم دانشگاه ثبت نام کنم، آیا مورد تایید وزارت علوم قرار میگیره؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان

من دانشگاه آزاد خوندم و با خوندن پست های اینجا و با توجه به این که یه سری از پست ها قدیمی هستن متوجه نشدم که آیا گواهی قبولی برای فارغ التحصیلان دانشگاه‌آزاد هم ضروریه یا خیر. آیا کسی اطلاعی داره؟ یا اخیرا به سفارت رفته م بدون ارائه اش مشکلی پیش نیومده؟

Junior Member

سلام، برای کسایی که دوره دکترا پذیرش گرفتن هم لازمه که مدرک قبولی در کنکور سراسری رو ارائه بدن؟

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوالی دارم که اگر قبلا پرسیده شده، معذرت میخوام. هرچی گشتم جوابی پیدا نکردم.
    ظاهرا برای تحصیل در بعضی دانشگاههای آلمان در مقطع فوق لیسانس، نیاز به گواهی قبولی کنکور داریم.
    میخوام ببینم اگر در آزمون فراگیر پیام نور مقطع فوق لیسانس قبول بشم هم کافیه یا حتما باید دانشگاه سراسری روزانه/شبانه باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط juppy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی دارم که اگر قبلا پرسیده شده، معذرت میخوام. هرچی گشتم جوابی پیدا نکردم.
    ظاهرا برای تحصیل در بعضی دانشگاههای آلمان در مقطع فوق لیسانس، نیاز به گواهی قبولی کنکور داریم.
    میخوام ببینم اگر در آزمون فراگیر پیام نور مقطع فوق لیسانس قبول بشم هم کافیه یا حتما باید دانشگاه سراسری روزانه/شبانه باشه؟
    برای درخواست ویرا برای پذیرش فوق لیسانس نیاز به گواهی قبولی کنکور کارشناسی شما از سازمان سنجشه. حالا اگه کارشناسیتون از کنکور سازمان سنجش عبور کردین حتما گواهی اون کنکور رو بگیرید

Junior Member

سلام دوستان
    من برای لیسانس اقدام کردم و پذیرش هم گرفتم. گواهی قبولی کنکور رو هم گرفتم بردم وزارت علوم که مهر کنه گفتن ما دیگه مهر نمی کنیم دیگه مهر لازم نداره و ... حالا دادم ترجمه که ترجمه کنن و هیچ ایرادی هم نگرفتن. یکم نگرانم چون ابنجا مثی که همه بردن وزارت علوم مهر کرده!!!! و اینکه آبا لازمه این ترجمه تایید دادگستری و امور خارجه بشه؟ آخه این همه هزینه ی الکی واسه چیه؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)