صفحه 3 از 16 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 154

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng., TU Braunschweig

پیش فرض پاسخ : خیلی مهم...گواهی قبولی در کنکور سراسری برای ویزای دانشجویی در مقطع ارشد!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط StarJml نمایش پست ها
    دوست عزیز
    هیچ احتیاجی به تایید مدرک تافل نیست
    چون این مدرک بین المللیه
    به من هم روز تایید مدارک گفتن احتیاجی به تایید مدرک تافلت نیست و بقیه مدارک راحت تایید شد و گفتن دو تا کپی از تافلت روز مصاحبه بیار
    همین
    دقیقا! منم با اینکه مدرک ب1 رو تایید کردم 5نسخه، اما روز مصاحبه گفتن فرقی نداره و حتی به اصلش هم نیاز نیست (البته باید باشه خودش برای تشخیص اصل بودن کپی ها).

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

پیش فرض پاسخ : خیلی مهم...گواهی قبولی در کنکور سراسری برای ویزای دانشجویی در مقطع ارشد!!!!!!!

بچه ها من پرینت اکانت ets رو میخوام ببرم چون با این پست عادی داغون درخواست ریپورت کاغذی ندادم که حالا بدسم نرسه بجاش فرستادم خود دانشگاه آخن... گیر میدن بنظرتون؟(چون دیدم تو بخش مدارک یکی از بچه ها با پرینت همین اکانت رفت و گویا مشکلی نداشت)
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyarash90 نمایش پست ها
    بچه ها من پرینت اکانت ets رو میخوام ببرم چون با این پست عادی داغون درخواست ریپورت کاغذی ندادم که حالا بدسم نرسه بجاش فرستادم خود دانشگاه آخن... گیر میدن بنظرتون؟(چون دیدم تو بخش مدارک یکی از بچه ها با پرینت همین اکانت رفت و گویا مشکلی نداشت)
    من نشنیدم گیر بدن به کسی! چون اگه نهایتاً بخوان، به راحتی استعلام میگیرن و مشکلی از این لحاظ وجود نداره دوست من. با خیال راحت برو.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hex6789 نمایش پست ها
    دوست عزیز تا جایی که اطلاع دارم تافل رو هم تایید میکنن. من خودم مدرک ب1 آلمانی رو جدا بردم و برام بدون دردسر مجانی تایید کردن!

از دعوتنامه هم کپی بگیر شاید تایید کردن! ضرر که نداره.

البته احتمالا مثل شناسنامه نیازی به تاییدش نیست و همون اصل و کپیش تایید نشدش کفایت میکنه. اما اکیداً توصیه میکنم ببر و بذار لای مدارکت؛ نهایش برمیداره میده بهت و تایید نمیکنه دیگه! من خودم اول کپی پاسپورت، بعدش شناسنامه و آخرش مدرک زبان رو گذاشتم و خیلی شیک تایید کرد و هیچ سوالی نپرسید. دلیلش این بود بسیار بسیار مدارکم مرتب و تمیز بود و خانومه کلی حال کرد
    من پا شدم صبح رفتم که هم کپی دعوتنامه رو تاييد کنم هم کپی تافل، هيچ کدوم رو تاييد نکرد گفت نميخواد

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط epezhman نمایش پست ها
    من پا شدم صبح رفتم که هم کپی دعوتنامه رو تاييد کنم هم کپی تافل، هيچ کدوم رو تاييد نکرد گفت نميخواد
    دوست عزیز من دوباره متنی که گذاشتم رو کپی پیست میکنم و یه قسمت هاییش رو پررنگ میکنم که دقت کن

دوست عزیز تا جایی که اطلاع دارم تافل رو هم تایید میکنن. من خودم مدرک ب1 آلمانی رو جدا بردم و برام بدون دردسر مجانی تایید کردن!

البته احتمالا مثل شناسنامه نیازی به تاییدش نیست و همون اصل و کپیش تایید نشدش کفایت میکنه. اما اکیداً توصیه میکنم ببر و بذار لای مدارکت؛ نهایش برمیداره میده بهت و تایید نمیکنه دیگه! من خودم اول کپی پاسپورت، بعدش شناسنامه و آخرش مدرک زبان رو گذاشتم و خیلی شیک تایید کرد و هیچ سوالی نپرسید. دلیلش این بود بسیار بسیار مدارکم مرتب و تمیز بود و خانومه کلی حال کرد.

برای این بود گفتم شاید و البته اینکه درکنار سایر مدارک باشه، نه اینکه جدا برده بشه. اگر به خاطر حرف من رفتید، واقعا عذرخواهم.
    البته خداییش از دعوت نامه هم اسمی نبردم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hex6789 نمایش پست ها
    دوست عزیز من دوباره متنی که گذاشتم رو کپی پیست میکنم و یه قسمت هاییش رو پررنگ میکنم که دقت کن

البته احتمالا مثل شناسنامه نیازی به تاییدش نیست و همون اصل و کپیش تایید نشدش کفایت میکنه. اما اکیداً توصیه میکنم ببر و بذار لای مدارکت؛ نهایش برمیداره میده بهت و تایید نمیکنه دیگه! من خودم اول کپی پاسپورت، بعدش شناسنامه و آخرش مدرک زبان رو گذاشتم و خیلی شیک تایید کرد و هیچ سوالی نپرسید. دلیلش این بود بسیار بسیار مدارکم مرتب و تمیز بود و خانومه کلی حال کرد.

برای این بود گفتم شاید و البته اینکه درکنار سایر مدارک باشه، نه اینکه جدا برده بشه. اگر به خاطر حرف من رفتید، واقعا عذرخواهم.
    البته خداییش از دعوت نامه هم اسمی نبردم
    من پست شما رو بعد از ظهر ديدم، به هر حال تقصير کسی نبود. به خاطر وسواس بيخود خودم بود، شما رو هم نقل و قول کردم صرفاً واسه اينکه اگه برای کسی سؤالی پيش اومده بود، بدونه.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط epezhman نمایش پست ها
    من پست شما رو بعد از ظهر ديدم، به هر حال تقصير کسی نبود. به خاطر وسواس بيخود خودم بود، شما رو هم نقل و قول کردم صرفاً واسه اينکه اگه برای کسی سؤالی پيش اومده بود، بدونه.
    آهااااااا! البته کاملاً بهتون حق میدم و کار کاملاً خوبی کردید! منم بودم میرفتم!
    کلا من آدم وسواسی و حساسی بودم و همین باعث شد مدارکم بی عیب و نقص باشه و سه هفته ای ویزا بگیرم

Junior Member

قابل ذکر که ویزا گرفتن ربطی به به عیب و نقص بودن و نبودن مدارک نداره !
    ربط به شهرداری اون شهر دانشگاه و امور اتباع خارجیش داره که چقدر فعال باشن...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط StarJml نمایش پست ها
    قابل ذکر که ویزا گرفتن ربطی به به عیب و نقص بودن و نبودن مدارک نداره !
    ربط به شهرداری اون شهر دانشگاه و امور اتباع خارجیش داره که چقدر فعال باشن...
    با تشکر از شما بابت تاکید بر روی این مطلب

ولش كنين بابا نميخواد . گواهي كنكور ديگه چيه. من 2 هفته پيش رفتم مصاحبه همچين چيزي نخواست. اگر گواهي قبولي كنكور ميخوان پس ديگه مدارك ديپلم دبيرستانو براي چي ميخوان ؟ هم شك دارن ديپلم گرفته باشيم هم شك دارن بدون كنكور رفته باشيم دانشگاه ؟ يعني اينا فكر ميكنن يه نفر با مدرك سوم راهنمايي براي ارشد پذيرش گرفته.
    تا چند وقت ديگه ميگن دفتر مشق اول ابتدايي تون را هم بيارين.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)