صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 154

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خیلی مهم...گواهی قبولی در کنکور سراسری برای ویزای دانشجویی در مقطع ارشد!!!!!!!

سلام

من امروز گواهی قبولی در کنکور رو گرفتم. اگه می خواین این گواهی رو بگیرید، حتما حتما حضوری برید سازمان سنجش و گواهی رو خودتون بگیرید.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خیلی مهم...گواهی قبولی در کنکور سراسری برای ویزای دانشجویی در مقطع ارشد!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط shahla1393 نمایش پست ها
    دوستان عزیز

من در ایران فوق لیسانسمو گرفتم و باز می خوام المان فوق لیسانس بخونم. پنج شنبه هم مدارکمو بردم برای تایید به جز گواهی قبولی در کنکور. من اصلا چنین مدرکی رو ندارم. آیا من که فوقمو تو ایران گرفتم و اصل مدرک و ریز نمراتمو تایید کردم ، باید دنبال گواهی قبولی در کنکور هم باشم ؟

ممنون
    سلام دوست عزیز

اگه شما مدرکتون رو گرفتین به هیچ وجه لازم نیست این گواهی رو بگیرین. من وضعیتم عین شما بود و تو مصاحبه هم ازم چنین چیزی نخواستن. این گواهی برای کسایی هست که مقطع رو ادامه نمی دن و مدرک ندارن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Eddie نمایش پست ها
    دوست عزیز شما برو پاسداران بهستان هفتم( کوچه بغلی ه اردک زیبا ( یه کوچه بالاتر از پمپ بنزین)) مرکز آزمون
    اونجا انجام میدن
    خیالت راحت
    من رفتم منتظر جوابشم
    موفق باشید
    Eddie
    سلام، دوستان تووسایت سفارت نوشته گواهی قبولی در کنکور سراسری، هیچ اسمی از کنکور آزاد آورده نشده!! چرا بعضی از دوستان دنبال این گواهی میرن؟!!!

Junior Member

سلام به دوستان دانشگاه آزادی
    تازه گواهی قبولی در کنکور من آماده شده و باید شنبه بیام تهران بگیرم. حالا مشکل اینجاست برای ترجمه، مهر دادگستری و وزارت خارجه و در آخر تایید سفارت(در پی دی اف Merkblatt_Studium نوشته باید تایید بشه چون جزء مدارک تحصیلی هست!) فکر نمی کنم کمتر از یک هفته آماده بشه.... و من هم اواسط هفته آینده وقت مصاحبه دارم.
    حالا نمیدونم روی این موضوع چقدر جدی هستن (نکردن یه توضیح مختصری بدن که مثلا اونایی که دانشنامه کارشناسی دارن نیازی نیست بیارن)
    لطفا اگه کسی اخیرا رفته مصاحبه، تجربشو در این زمینه بیان کنه..مخصوصا اونایی که رفتن مصاحبه و گواهی را نداشتن (پست های قبل را خواندم! ولی یکی گفته نقصی پرونده زدن و دیگری گفته اصلا ازم چنین چیزی نخواستن)

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mj_tm نمایش پست ها
    سلام به دوستان دانشگاه آزادی
    تازه گواهی قبولی در کنکور من آماده شده و باید شنبه بیام تهران بگیرم. حالا مشکل اینجاست برای ترجمه، مهر دادگستری و وزارت خارجه و در آخر تایید سفارت(در پی دی اف Merkblatt_Studium نوشته باید تایید بشه چون جزء مدارک تحصیلی هست!) فکر نمی کنم کمتر از یک هفته آماده بشه.... و من هم اواسط هفته آینده وقت مصاحبه دارم.
    حالا نمیدونم روی این موضوع چقدر جدی هستن (نکردن یه توضیح مختصری بدن که مثلا اونایی که دانشنامه کارشناسی دارن نیازی نیست بیارن)
    لطفا اگه کسی اخیرا رفته مصاحبه، تجربشو در این زمینه بیان کنه..مخصوصا اونایی که رفتن مصاحبه و گواهی را نداشتن (پست های قبل را خواندم! ولی یکی گفته نقصی پرونده زدن و دیگری گفته اصلا ازم چنین چیزی نخواستن)
    اگر شما مدرک و ریزنمرات رسمی کارشناسی رو دارین به هیچ عنوان گواهی کنکور لازم نیست مگه اینکه بخواین به کالج برین به جای دانشگاه!

Junior Member

ابتدا یک تشکر ویژه دارم از negarx به خاطر اطلاعات کاملی که در مورد گواهی قبولی در کنکور برای دوستان دانشگاه آزادی در این فروم گذاشتن (پست 166 صفحه 17 چک لیست برای متقاضیان ویزای دانشجویی و تحقیقات) و همچنین از Eddie عزیز.
    فقط می خواستم یه کوچولو اطلاعاتش را کاملتر کنم..!
    1- حتما دقت کنید که وقتی برگه درخواست را از دبیرخانه برای پر کردن می گیرین ، تیک گواهی نمره رتبه ترجمه را بزنید نه اینکه گواهی نمره رتبه. چون گواهی نمره رتبه قابل ترجمه شدن نیست(امضایی که میشه برای دارالترجمه ها اعتبار نداره و فرمت برگه هم متفاوت هست) و فقط برای اطلاع خودتون هست.
    2- شماره حسابی که باید 5000 تومان پرداخت کنید یک صفر کم داشت!؟ پس میشه 0104460446004 بانک ملی- بنام سازمان مرکزی دانشگاه آزاد
    3- حتما حضوری اقدام کنید و هیچ فکس و ایمیلی نزنین به خاطر اینکه فقط اصل فیش بانکی را از شما میگیرن و ضمیمه درخواست می کنن.
    و در آخر حدود 2 تا 3 هفته طول می کشه که آماده تحویل بشه و برای تحویل گرفتن فقط به خودتون یا پدر و مادرتون با کارت شناسایی تحویل می دهند.و همانطوری که omid2015 گفتن در پست قبل نیازی به این گواهی نیست در صورتی که مدرک کارشناسی و ریزنمرات را داشته باشین. ولی اگر بازهم حساسیت روی این موضوع دارید و این احتمال را میدین که بهتون گیر بدن و همچنین وقت کافی تا مصاحبه دارید حتما حتما این گواهی را بگیرید که خیالتان راحت باشه

دوستان من امروز رفتم مصاحبه و ازم همچین مدرکی نخواستن.فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد هستم.

دوستان می شه این آدرس سنجش رو که باید گواهی رو بگیریم بدید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    FAU University of Erlangen-Nuremberg

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush11812 نمایش پست ها
    دوستان می شه این آدرس سنجش رو که باید گواهی رو بگیریم بدید؟
    دقیقا کنار پل کریمخان
    از میدون ولیعصر سوار تاکسی های هفت تیر یا کریمخان بشید و بهشون بگید شما رو دم سازمان پیاده کنن

Junior Member

سلام دوستان، من این گواهی رو گرفتم گفته که در کنکور سراسری شرکت کردم، رتبم فلان بوده در رشته فلان و دانشگاه .. هم پذیرفته شده. یک دفه آخرش گفته این گواهی به منزله مجوز ثبت نام نمی باشد. این جمله آخری دردسر ساز نمی شه یه وقت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)