صفحه 6 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 154

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : خیلی مهم...گواهی قبولی در کنکور سراسری برای ویزای دانشجویی در مقطع ارشد!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط nilu2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من این گواهی رو گرفتم گفته که در کنکور سراسری شرکت کردم، رتبم فلان بوده در رشته فلان و دانشگاه .. هم پذیرفته شده. یک دفه آخرش گفته این گواهی به منزله مجوز ثبت نام نمی باشد. این جمله آخری دردسر ساز نمی شه یه وقت؟
    مشکلی نيست، برای همه اين رو مينويسند

پیش فرض پاسخ : خیلی مهم...گواهی قبولی در کنکور سراسری برای ویزای دانشجویی در مقطع ارشد!!!!!!!

دوستان من برای مستر دوم دارم اقدام می کنم و ریز نمره و مدرک کارشناسی و ارشدم رو هم دارم. آیا کسی بوده که برای مستر ذوم اقدام کرده باشه و ازش این گواهی رو خواسته باشن؟ چه جوری می شه فهمید که این مدرک رو برا مستر دوم می خوان یا نه؟

Junior Member

دوستان این گواهی کنکور نیازه؟؟؟؟یعنی اون هایی که تو این دو ماه اخیر رفتن سفارت ازشون این نامه رو خواستن؟؟؟ دوما اگه نیازه باید سفارت هم تایید کنه؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_ar9 نمایش پست ها
    دوستان این گواهی کنکور نیازه؟؟؟؟یعنی اون هایی که تو این دو ماه اخیر رفتن سفارت ازشون این نامه رو خواستن؟؟؟ دوما اگه نیازه باید سفارت هم تایید کنه؟؟؟؟
    اگر دارید بعد ترجمه ئ اینا باید سفارت تایید کنه!
    اگر ندارین نیاز نیست! برای مقطع کارشناسی ارشد جز مدارک ضروری نیست!

من دوستم چندروز پیش برای مستر رفت سفارت، ازش این مدرک رو نخواستن. نگران نباشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی

من 23 جولای رفتم مصاحبه. تو مدارکم گواهی قبولی در کارشناسی رو گذاشته بودم که روز قبلش تایید سفارتم کرده بودمش ولی خانومه از مدارکم آوردش بیرون و پس داد و گفت دانشگاه آزاد نمیخواد و فقط سراسری ها نیاز هست که بیارن.

Junior Member ramiz_ahan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Technical University of Munich - Physics

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

من هفته پیش, از باجه ی اطلاعات سفارت موضوع قبولی کنکور رو پرسیدم. با اینکه می دونستن من دانشجوی دانشگاه سراسری نبودم ولی با این حال تاکید کردن که گواهی قبولی رو داشته باشم.
    من هم همون روز از سازمان سنجش فرم درخواست پر کردم. الان بعد از یک هفته, گواهی به دستم رسیده. برای ترجمه بردم که دارالترجمه گفتن چون مهر وزارت علوم نداره قابل ترجمه نیست و من هم باید فقط به خاطر یک مهر پا شم برم تهران!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط ramiz_ahan نمایش پست ها
    من هفته پیش, از باجه ی اطلاعات سفارت موضوع قبولی کنکور رو پرسیدم. با اینکه می دونستن من دانشجوی دانشگاه سراسری نبودم ولی با این حال تاکید کردن که گواهی قبولی رو داشته باشم.
    من هم همون روز از سازمان سنجش فرم درخواست پر کردم. الان بعد از یک هفته, گواهی به دستم رسیده. برای ترجمه بردم که دارالترجمه گفتن چون مهر وزارت علوم نداره قابل ترجمه نیست و من هم باید فقط به خاطر یک مهر پا شم برم تهران!
    برای کارشناسی ارشد بود و نبودش فرق نداره! درسته که باجه اطلاعات گفته و حتی توی فابل راهنما هم نوشته، ولی بدون اون مشکلی پیش نمیاد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

سلام دوستان عزیز
    من به یه مشکل برخوردم لطفاً اگه میشه راهنماییم کنید، توی چک لیست یکی از مدارک خواسته شده "اصل و ترجمه ی گواهی سازمان سنجش مبنی بر قبولی کنکور سراسری" است.داشتن این مورد اجباری هست؟ و اگه هست من باید چه جوری تهیه اش کنم؟ از خود سازمان سنجش؟
    خواهش می کنم هر کسی اطلاع داره منو آگاه کنه
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط sysiphus نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من به یه مشکل برخوردم لطفاً اگه میشه راهنماییم کنید، توی چک لیست یکی از مدارک خواسته شده "اصل و ترجمه ی گواهی سازمان سنجش مبنی بر قبولی کنکور سراسری" است.داشتن این مورد اجباری هست؟ و اگه هست من باید چه جوری تهیه اش کنم؟ از خود سازمان سنجش؟
    خواهش می کنم هر کسی اطلاع داره منو آگاه کنه
    ممنونم
    سلام،
    ظاهرا اخیرا این مدرک رو می خوان. از خود سازمان سنجش می تونین بگیرین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)