صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 154

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط sysiphus نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من به یه مشکل برخوردم لطفاً اگه میشه راهنماییم کنید، توی چک لیست یکی از مدارک خواسته شده "اصل و ترجمه ی گواهی سازمان سنجش مبنی بر قبولی کنکور سراسری" است.داشتن این مورد اجباری هست؟ و اگه هست من باید چه جوری تهیه اش کنم؟ از خود سازمان سنجش؟
    خواهش می کنم هر کسی اطلاع داره منو آگاه کنه
    ممنونم
    برای درخواست کارشناسی ارشد این مدرک واجب نیست!
    برای گرفتنش باید برید در پشتی سازمان سنجش، و بعد از گرفتنش باید ببرید امور دانشجویی وزارت علوم تو فردوسی مهر وزارت علوم بزنن تا ببرید دارالترجمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    برای درخواست کارشناسی ارشد این مدرک واجب نیست!
    برای گرفتنش باید برید در پشتی سازمان سنجش، و بعد از گرفتنش باید ببرید امور دانشجویی وزارت علوم تو فردوسی مهر وزارت علوم بزنن تا ببرید دارالترجمه
    منظورتون چیه از درخواست کارشناسی ارشد؟ یعنی اگه واسه مستر پذیرش گرفته باشیم نیازی به این نیست، پس واسه چه مقطعی منظورشون هست
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط sysiphus نمایش پست ها
    منظورتون چیه از درخواست کارشناسی ارشد؟ یعنی اگه واسه مستر پذیرش گرفته باشیم نیازی به این نیست، پس واسه چه مقطعی منظورشون هست
    ممنون
    اگر پذیرشتون برای مستره واجب نیست. برای کالج یا بچلر واجبه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

گواهی قبولی کنکور واسه اینه که بدونن حق ادامه تحصیل داری یانه؟؟؟ من گواهی قبولی ارشد رو نشون بدم خوبه یا حتما باید اون باشه؟؟

سلام دوستان من پذيرش برا مستر دارم من ديروز مصاحبه داشتم مدرك قبولي سراسري هم كه مربوط به ليسانسم بود برده بودم ولي بهم پس داد و نگرفت. يعني اشتباه كرده افيسر پسش داده بهم ؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    سلام دوستان من پذيرش برا مستر دارم من ديروز مصاحبه داشتم مدرك قبولي سراسري هم كه مربوط به ليسانسم بود برده بودم ولي بهم پس داد و نگرفت. يعني اشتباه كرده افيسر پسش داده بهم ؟
    سلام،
    نه، این گواهی برای دوره مستر جزو مدارک ضروری نیست.

Junior Member

من ارشدم و ایران گرفتم و الان دوباره برای آلمان پذیرش ارشد دارم. اما نمیخوام به سفارت بگم که ارشد خوندم.اگه گواهی قبولی ارشد در ایران را نشون بدم و بگم نرفتم خوبه یابد؟؟؟یا اصلا نشون ندم؟؟؟چون بدون کنکور ارشد خوندم میگم شاید یک نقطه مثبت باشه.میشه راهنمایی کنید.مرسیی

نقل قول نوشته اصلی توسط sekseke نمایش پست ها
    من ارشدم و ایران گرفتم و الان دوباره برای آلمان پذیرش ارشد دارم. اما نمیخوام به سفارت بگم که ارشد خوندم.اگه گواهی قبولی ارشد در ایران را نشون بدم و بگم نرفتم خوبه یابد؟؟؟یا اصلا نشون ندم؟؟؟چون بدون کنکور ارشد خوندم میگم شاید یک نقطه مثبت باشه.میشه راهنمایی کنید.مرسیی
    ترجيحا نشون ندي بهتره البته ممكنه ببري هم افيسر براي اينكه جز مدارك نيست اصلا نگيره ولي اگه ميخواي به عنوان يه نقطه مثبت تو رزومه استفاده كني تو انگيزه نامت حتما بايد توضيح منطقي بدي كه چرا نرفتي تو ايران ادامه تحصيل بدي با اينكه قبول شدي به اين نكته خيلي دقت كن

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

دوستان، من برای مستر پذیرش دارم. روز مصاحبه این گواهی قبولی کنکور رو داشتم که حتی ترجمه رسمی هم کرده بودم ولی آفیسر ازم نخواست.

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    دوستان، من برای مستر پذیرش دارم. روز مصاحبه این گواهی قبولی کنکور رو داشتم که حتی ترجمه رسمی هم کرده بودم ولی آفیسر ازم نخواست.
    من اصلا گذاشتم تو مدارک و بهش تحویل دادم موقع چک کردن پسش داد بهم اصل ترجمه رو و کپیش هم چون توی کپی های تایید شده بود دیگه نتونست در بیاره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)