نقل قول نوشته اصلی توسط babak4118 نمایش پست ها
سلام کارل عزیز
ضمن تشکر از پیامتون.
من مدتها است که دنبال این قضیه هستم و از دفتر آقای برد وزیر خارجه بگیرید تا خانم نیلو شانکر ، شارا کروز و غیره با همه آنها صحبت کرده ام.
هفته گذشته با خانم شریل کروز صحبت کردم.(البته حدود 2 ساعت تلفنشان را گرفتم تا جواب دادند)
خانم کروز صراحتاً اعلام کردند که ما تمامی درخواستهای رسیده به ایمیل(sanctions@international.gc.ca) طی ماه و سال گذشته را بررسی کرده ایم و جهت امضا برای وزیر خارجه و تجارت بین الملل کانادا ارسال کرده ایم ولی ایشان هیچ کدام را امضا نمی کنند.
وقتی من از ایشان پرسیدم که تکلیف ما ایرانیان مهاجر سرمایه گذار که مدتها است منتظر بوده ایم و بلاتکلیف می باشیم ، چه می شود و آیا امیدی به امضا است ، خانم کروز گفتند که نمی توانم هیچ گونه نظری بدهم و من نمی توانم به شما چیزی بگویم و تماماً در اختیار و اراده وزیر جان برد است.
ببينيد اينجا فقط اقاي برد مسوول نيست مطمعنا افراد ديكري دست اندر كارند مثل نخست وزير و اين مساله به بازي كرفتن سرنوشت انسانها و ناديده كرفتن حقوق انها از طرف قدرتمندان جيز تازه اي نيست به نظر ميرسد ما وسيله انتقام كيري انها شده ايم وخود اين اقاي برد كسي است كه هميشه دم از حقوق بشر ميزند به هر حال از يك كشور متمدن و بيشرفته همجين سياستهايي بعيد است . اخه اكه سرمايه كذار ايراني نمي خوان كافي كه بكن اين كارا يعني جه؟