نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در صورتی که فاند داشتین، آیا تونستین مدیکال بگیرین؟

رأی دهندگان
69. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

58 84.06%
  • خیر

11 15.94%
صفحه 6 از 127 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1262

موضوع: ويزاي تحصيلي کانادا (سوالات كلي)

پیش فرض پاسخ : 5 می و شروع کلاس در کانادا

سلام
    من اگه بودم حتما پذيرشم رو به تعويق مي انداختم. سفارت كانادا فقط دنبال بهانه ميگرده و بس.
    من خودم از يك ماه پيش براي ويزا مداركم رو دادم كه اين طور بهونه ها پيش نياد.
    موفق باشي

I know lots of people who applied for the study permit so late and they got their visa
    you can ask from TNT or Aramex to transfer your admission pakage as soon as possible
    the cost for transfering it from canada is 53000 toman
    if you have any friend there ask her or him to send you your asdmission letters as I did
    Good Luck

Junior Member

پروسه ويزا کلا 5 هفته طول می کشه (حداقل) و مهم برای سفارت اينه که قبل از شروع ترمتونويزاتون آماده شه من حتی شنيدم اگر از دانشگاه نامه بگيريد که در صورتيکه دير ثبت نام کنيد مشکلی نيست ممکنه باهاتون بيشتر راه بيان. برای اطمينان می تونيد بريد در سفارت و سوال کنيد.
    اين نکته رو هم در نظر بگيريد بعضی از استادا قبول نمی کنن ترم رو defer کنيد.

ببخشید دوستان برای ویزا قبلا باید از سفارت وقت گرفت یا هر روز (فکر کنم پنجشنبه ها) بریم می تونیم مدارک رو تحویل بدیم یا درخواست ویزا کنیم.

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان

من هم دقیقا این مشکل رو دارم و اصلا نمیدونم که باید چکار کنم.
    نامه پذیرشم رو برام ایمیل کردن اما هنوز نامه fund نیومده. میخوام بدونم اگر سفارت تشخیص بده که من دیر اقدام کردم آیا مدارک رو از من قبول نمیکنه یا اینکه بعد از بررسی مدارک بهم جواب رد میده؟
    لطفا منو راهنمایی کنید.

پیش فرض پذیرش از UBC

سلام دوستان
    من از UBC برا fall 2008 پذیرش گرفتم . البته در رشته ای که پذیرفته شدم fund نمیدن (-masters of landscape architecture)
    من یک masters در رشته معماری از ایران دارم و معدلم هم 17.31 هست. نمره toefl ام 587 شده. برادرم 4 سال پیش از UBC پذیرش گرفت و الان همونجا داره کار میکنه. من در ایران سابقه کاری خوبی دارم و در دانشگاه هم به عنوان هیات علمی تدریس میکنم.
    حالا با این شرایط به نظر شما به من ویزا میدن؟

ماندانا

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : پذیرش از UBC

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana_m77
    سلام دوستان
    من از UBC برا fall 2008 پذیرش گرفتم . البته در رشته ای که پذیرفته شدم fund نمیدن (-masters of landscape architecture)
    من یک masters در رشته معماری از ایران دارم و معدلم هم 17.31 هست. نمره toefl ام 587 شده. برادرم 4 سال پیش از UBC پذیرش گرفت و الان همونجا داره کار میکنه. من در ایران سابقه کاری خوبی دارم و در دانشگاه هم به عنوان هیات علمی تدریس میکنم.
    حالا با این شرایط به نظر شما به من ویزا میدن؟

ماندانا
    اولا مبارکه بسیار زیاذ، ذوما با توجه به اطلاعاتی که من کسب کردم بسیار شانسیه!
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از UBC

مساله اصلی در مورد ویزا fund هست. مساله فرعی هم اعتبار دانشگاه (که البته ممکنه خیلی هم تعیین کننده نباشه). یک دانشگاه out of rank ممکنه برای سفارت این ذهنیت رو ایجاد کنه که متقاضی میخواد به هر طریقی از کشور خارج بشه. چون UBC معتبر هست از نظر دانشگاه مطمئنا مشکلی نیست. مساله اصلی fund هست. از دوستای من کسی بود که بدون fund برای Master در Computer Science پذیرش داشت و ویزا هم گرفت و رفت کانادا. پس شانس مطمئنا وجود داره. فاکتورهای دیگه هم مطرح هست، مثلا اینکه احیانا تقاضای green card کرده باشین یا برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده باشین (که فاکتورهای منفی هستند). یکی از دوستای من هم که تنها خواهرش استرالیا بود و مادرش هم برای green card اقدام کرده بود (اینها تنها فامیل های درجه یکش بودند) برای ویزای کانادا reject شد چون سفارت به این نتیجه رسید که هیچ وابستگی برای برگشت نخواهد داشت!
    به هر حال شانس گرفتن ویزای کانادا با داشتن پذیرش بدون fund کاملا وجود داره (که نمونه هاش قبلا بوده) و فکر می کنم کم هم نباشه. ولی فاکتورهای دیگه (که بعضی هاش هم ممکنه random باشن) هم دخیلند. مشورت با یک وکیل هم می تونه کمک کنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمايي در مورد ويزاي دانشجويي

نقل قول نوشته اصلی توسط of
    آقا رضا، شما fund نداشتی؟
    چرا من full fund ام. ولی سفارت کانادا به پول اهميت زيادی میده.

پیش فرض درخواست روادید دانشجویی کانادا بدون اصل مدرک تحصیلی

UBC - M.Sc Computer Science - 24000/year

مشکل اینه که Conditional هستم و تا آخر این ترم فارق‌اتحصیل نمی‌شم!
    حتما باید مدرک اصلی رو آزاد کنم یا اگر از همون ریز نمرات انگلیسی که برای دانشگاه‌های مختلف از دانشگاه می‌گرفتیم بگیرم کافیه؟ (ترجمه شده به انگلیسی با مهر و پاکت دانشگاه تهران).

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)