صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 54

موضوع: مقایسه شهرهای بریتانیا از لحاظ شاخص های زندگی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ,Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهر های بریتانیا برای زندگی از لحاظ فرهنگ ورزش اقتصاد اخلاق کار سطح هزی

توی شهر نیوکاسل کلا خیلی زیاد عرب پاکستانی و ایرانی زندگی می کننو حتی چند تا فروشگاه ایرانی هست. حتی حسینیه و اینا هم به راه هست و مشگلی از این بابت نیست. به طور کلی هوای خیلی سردی داره این شهر. اما شهر زیبا و ارزونی هست و تعداد دانشجو ها هم اینجا خیلی زیاده
    نقل قول نوشته اصلی توسط silber نمایش پست ها
    مرسی، بله منم فکر کردم مگه می شه نباشه، ولی این خانم خودش اهل نیوکاسل هست و میگفت که توی زندگی ش این همه باحجاب/ هندی و پاکستانی/ و اقلیت های مذهبی غیر مسیحی/ و سیاه پوست (در نتیجه هر نوع اقلیتی) ندیده.
    اون و یه خانم دیگه اهل crewe ، داشتن می گفتن که حتی دوران مدرسه شون، چند تا اقلیت توی مدرسه شون بوده که بسیار کم بود.

این نظر اونها بود من خودم تجربه ای از نیوکاسل ندارم.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهر های بریتانیا برای زندگی از لحاظ فرهنگ ورزش اقتصاد اخلاق کار سطح هزی

سلام من کاونتری بوده ام در دانشگاه واریک - نه وارویک- دانشگاه عالی ولی شهر واقعا زنده نیست. فاصله داشنگاه هم تا شهر نسبتا زیاد است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    یعنی هیچ کس نیست اطلاعاتی در مورد شهر های انگلیس داشته باشه
    مثلا من خودم برای 5 تا شهر لندن و منچستر و کاونتری و لینکولن و داندی در اسکاتلند اپلای کردم منتظرم تا جوابشون بیاد
    البته زیاد علاقه ای ندارم برم لندن چون هزینه هاش بالاست
    میخوام بدونم کدوم شهر ها بهترن و سطح زندگیشون خوبه
    فرهنگ شهرشون خوبه

ApplyAbroad Superstar

اگر هم پذیرش در دانشگاه کاونتری دارید باید بگویم که کیفیت خوبی ندارد. نشانه اش هم این است که کلی دانشجو از عربستان و دیگر کشورهای عربی می آیند و از سواد خلاص هستند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام من کاونتری بوده ام در دانشگاه واریک - نه وارویک- دانشگاه عالی ولی شهر واقعا زنده نیست. فاصله داشنگاه هم تا شهر نسبتا زیاد است.

ApplyAbroad Superstar

دنبال اسم دکتر مجتبی عماری بگردید که از بچه های شریف در رشته ریاضی آنجا هستند. پیدا کنیدشان و سوال دقیق کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط radin_85 نمایش پست ها
    توی شهر نیوکاسل کلا خیلی زیاد عرب پاکستانی و ایرانی زندگی می کننو حتی چند تا فروشگاه ایرانی هست. حتی حسینیه و اینا هم به راه هست و مشگلی از این بابت نیست. به طور کلی هوای خیلی سردی داره این شهر. اما شهر زیبا و ارزونی هست و تعداد دانشجو ها هم اینجا خیلی زیاده

ApplyAbroad Superstar

سلام من در کاونتری یک فوق خواندم البته در دانشگاه واریک و نه دانشگاه کاونتری. شهر کوچک و کارگری هست. اول شب هم شهر کاملا خاموش میشود به خصوص زمستان دلگیر کننده است. البته با قطار تا بیرمینگام حدود نیم ساعت طول میکشد و راهی نیست. فرودگاه بین این تا شهر است. کرایه خانه در کاونتری نسبت به جنوب کمتر است و اگر بخواهید حتی میتوانید در لمینگتون اسپا زندگی کنید که شهر کوچک و خیلی قشنگی هست کرایه آنجا بیشتر است و اتوبوس حدود ۵۰ دقیقه طول میکشد. دانشگاه کاونتری کمپوس ندارد و ساختمانهایش در شهر پراکنده هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    والا همه میگن کلا انگلیس و اسکاتلند و ولز همشون یجوره
    ولی من بیشتر دنبال دانشگاه کاونتری هستم
    دانشگاه متوسط خوبیه هزینه هاش پایینه و شهر خوبیه شنیدم
    چک کردم درصد دانشجو بین المللی زیادی هم داره که باعث میشه مولتی کالچرال باشه
    اگه کسی بین کاونتری و لینکولن و منچستر تجربه ای داره بگه

سلام من در کاونتری یک فوق خواندم البته در دانشگاه واریک و نه دانشگاه کاونتری. شهر کوچک و کارگری هست. اول شب هم شهر کاملا خاموش میشود به خصوص زمستان دلگیر کننده است. البته با قطار تا بیرمینگام حدود نیم ساعت طول میکشد و راهی نیست. فرودگاه بین این تا شهر است. کرایه خانه در کاونتری نسبت به جنوب کمتر است و اگر بخواهید حتی میتوانید در لمینگتون اسپا زندگی کنید که شهر کوچک و خیلی قشنگی هست کرایه آنجا بیشتر است و اتوبوس حدود ۵۰ دقیقه طول میکشد. دانشگاه کاونتری کمپوس ندارد و ساختمانهایش در شهر پراکنده هستند.
    سلام روزتون بخیر
    در مورد شهر گلاسکو و دانشگاهاش سوال داشتم..
    خصوصا امنیت شهراش...چون شنیدم امنیت پایینی دارن و جز ده شهر نا امن اروپا شناخته شده..میخواستم بگم این آمار چقد درسته و زندگی توش از نظر امنیت چجوریه؟ در مورد همین شهر کاونتری هم همین صحبت بود و اونم جز ده شهر نا امن اروپا بود کنار گلاسکو....واقعا چقد تو زندگی روزمره ادم تاثیر داره؟ یکی از دوستام جدیدا دانشگاه گلاسکو پذیرش گرفته

دوستان اگه میدونن جواب بدن...ممنون

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهرهای بریتانیا از لحاظ شاخص های زندگی

با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز در این فروم
    بنده به همراه خانواده یعنی همسر و دخترم قصد مهاجرت کاری داریم بعدش اگر امکان تحصیل هم فراهم بود در مقطع دکترا ادامه تحصیل بدم اغما خوندن دکترا برام الویت نداره.
    چند تا شهر رو واسه مهاجرت انتخاب کردم که خدممتون عرض میکنم - لندن - لستر - منچستر - بریستول - لیورپول - بورنمث - وشهر کاردیف ولز - ابتدا اینکه جمعیت مسلمان مثل پاکستانی و عرب کم باشه و کمتر مهاجر داشته باشه - پیدا کردن کار برای افراد تحصیل کرده زیاد باشه (خودم فوق لیسانس مدیریت صنعتی دارم و 12 سال سابقه کار)- سطح کیفیت زندگی بالا باشه و از نظر آب و هوایی مناسب باشه البته همه انگلیس یه جوره. و اگر هم تو اون شهر ایرانی کمتر باشه - طبیعت بکر زیاد و شهر زیبایی باشه متشکرم اگر پاسخ بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز در این فروم
    بنده به همراه خانواده یعنی همسر و دخترم قصد مهاجرت کاری داریم بعدش اگر امکان تحصیل هم فراهم بود در مقطع دکترا ادامه تحصیل بدم اغما خوندن دکترا برام الویت نداره.
    چند تا شهر رو واسه مهاجرت انتخاب کردم که خدممتون عرض میکنم - لندن - لستر - منچستر - بریستول - لیورپول - بورنمث - وشهر کاردیف ولز - ابتدا اینکه جمعیت مسلمان مثل پاکستانی و عرب کم باشه و کمتر مهاجر داشته باشه - پیدا کردن کار برای افراد تحصیل کرده زیاد باشه (خودم فوق لیسانس مدیریت صنعتی دارم و 12 سال سابقه کار)- سطح کیفیت زندگی بالا باشه و از نظر آب و هوایی مناسب باشه البته همه انگلیس یه جوره. و اگر هم تو اون شهر ایرانی کمتر باشه - طبیعت بکر زیاد و شهر زیبایی باشه متشکرم اگر پاسخ بدید.
    البته اگر شهر مناسب دیگه مد نظرتون هست عنوان بفرمایید

ApplyAbroad Superstar

سلام من سالهاست اینجا هستم و به نظرم پیدا کردن محلی که مختصاتش را میفرمایید مشکل است چون بعضی با بعضی قابل جمع نیستند. مثلا جایی که مهاجر کم باشد ولی برای شما - که به شکلی بنا به تعریف مهاجر هستید- شغل وجود داشته باشد خوب سخت پیدا میشود. به عتوان قاعد کلی اما در شهرهای بزرگ مهاجر بیشتر است و کار هم برای مهاجران هم بیشتر و هم سهل تر است. سهل از این بابت که مردم شهر به وجود خارجیها عادت دارند و رفتارشان صمیمانه تر است و اعتماد میکنند و رابطه میکیرند. یک گزارش بی بی سی سال گذشته میگفت ۶۵% جمعیت لندن غیر سفید انگلیسی هستند و خارجیها انصافا راحت زندگی میکنند راحت از بابت روابط اجتماعی به دور از نژادپرستی و پیدا کردن شغل و آسایش بچه ها در مدرسه و کیفیت مدرسه ها که عمدتا رده outstanding میگیرند. شهرهای دورتر مثل کاردیف یا بورنموث خارجی به نسبت کمتر دارندولی شغل کمتر است برای بچه ها روابط اجتماعی درمدرسه مشکل تر است چون شاخص هستند که خارجیند.
    برگشت به سوال شما بعد از لندن و اطرافش شهرهای جنوبی شرقی مثل کراولی مثل برایتون مثل ایستبورن مثل هیستینگز و.. اب و هوای گرمتری دارند اقتصاد نسبتا رو به راه است و به لحاظ فرهنگی با خارجیها دوستانه تر هستند. فرودگاه هم نزدیک است: گتویک عزیز موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    البته اگر شهر مناسب دیگه مد نظرتون هست عنوان بفرمایید

با تشکر از شما و پاسختون - شما کدوم شهر هستین؟ و اگر بخواهیم بین همه موارد که شکا فرمودین و زنده بودن شهر و به همه لحاظ عالی کدوم بهتره: منچستر - لستر - کاردیف - لیوپول - بریستول لیدز و بیرمنگهام البته بغیر از لندن که بحثش جداست کدوم بهتره؟ ممنون

سلام من سالهاست اینجا هستم و به نظرم پیدا کردن محلی که مختصاتش را میفرمایید مشکل است چون بعضی با بعضی قابل جمع نیستند. مثلا جایی که مهاجر کم باشد ولی برای شما - که به شکلی بنا به تعریف مهاجر هستید- شغل وجود داشته باشد خوب سخت پیدا میشود. به عتوان قاعد کلی اما در شهرهای بزرگ مهاجر بیشتر است و کار هم برای مهاجران هم بیشتر و هم سهل تر است. سهل از این بابت که مردم شهر به وجود خارجیها عادت دارند و رفتارشان صمیمانه تر است و اعتماد میکنند و رابطه میکیرند. یک گزارش بی بی سی سال گذشته میگفت ۶۵% جمعیت لندن غیر سفید انگلیسی هستند و خارجیها انصافا راحت زندگی میکنند راحت از بابت روابط اجتماعی به دور از نژادپرستی و پیدا کردن شغل و آسایش بچه ها در مدرسه و کیفیت مدرسه ها که عمدتا رده outstanding میگیرند. شهرهای دورتر مثل کاردیف یا بورنموث خارجی به نسبت کمتر دارندولی شغل کمتر است برای بچه ها روابط اجتماعی درمدرسه مشکل تر است چون شاخص هستند که خارجیند.
    برگشت به سوال شما بعد از لندن و اطرافش شهرهای جنوبی شرقی مثل کراولی مثل برایتون مثل ایستبورن مثل هیستینگز و.. اب و هوای گرمتری دارند اقتصاد نسبتا رو به راه است و به لحاظ فرهنگی با خارجیها دوستانه تر هستند. فرودگاه هم نزدیک است: گتویک عزیز موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)