صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 54 , از مجموع 54

موضوع: مقایسه شهرهای بریتانیا از لحاظ شاخص های زندگی

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهرهای بریتانیا از لحاظ شاخص های زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با تشکر از شما و پاسختون - شما کدوم شهر هستین؟ و اگر بخواهیم بین همه موارد که شکا فرمودین و زنده بودن شهر و به همه لحاظ عالی کدوم بهتره: منچستر - لستر - کاردیف - لیوپول - بریستول لیدز و بیرمنگهام البته بغیر از لندن که بحثش جداست کدوم بهتره؟ ممنون

یادم رفت بپرسم در خصوص آکسفورد و کمبریج چی؟

واسه رشته های مهندسی صنایع و مدیریت صنایع کجا بهتره؟

ApplyAbroad Superstar

سلام پاسخ به این سوال مشکل است. بی شباهت نیست که کسی بخواهد بین تبریز و مشهد و اصفهان وشیراز یکی را انتخاب کند خیلی بستگی به نظر شخصی دارد. من خودم از شهر شلوغ فراری هستم ولی خیلیها دقیقا بر عکسند. منچستر و برمنگام هر دو شهرهای خیلی بزرگی هستند فکر میکنم دوم و سوم بعد از لندن به لحاظ جمعیت و طبیعتا امکانات متنوع آموزشی و تفریحی دارند. برمنگام البته شهر خیلی ارزانی هم است. برای من عمده جاهای اسکاتلند زیبا و دوست داشتنی است برعکس ایستبورن در جنوب هم شهر خوب و ساکت و زیبایی است با اینحال پیرترین شهر کشور به لحاظ ساکنین است که خیلیها دوست ندارند. من دارم.کراولی و برایتون هم به خصوص خیلی زنده اند ولی گفتید که مهاجرها را دوست ندارید. اکسفورد و کمبریج شهرهای کوچک تمیز تا حدی گران و دانشگاهی هستند. به نظرم فقط شما هستید که میتوانید تصمیم بگیرید. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام پاسخ به این سوال مشکل است. بی شباهت نیست که کسی بخواهد بین تبریز و مشهد و اصفهان وشیراز یکی را انتخاب کند خیلی بستگی به نظر شخصی دارد. من خودم از شهر شلوغ فراری هستم ولی خیلیها دقیقا بر عکسند. منچستر و برمنگام هر دو شهرهای خیلی بزرگی هستند فکر میکنم دوم و سوم بعد از لندن به لحاظ جمعیت و طبیعتا امکانات متنوع آموزشی و تفریحی دارند. برمنگام البته شهر خیلی ارزانی هم است. برای من عمده جاهای اسکاتلند زیبا و دوست داشتنی است برعکس ایستبورن در جنوب هم شهر خوب و ساکت و زیبایی است با اینحال پیرترین شهر کشور به لحاظ ساکنین است که خیلیها دوست ندارند. من دارم.کراولی و برایتون هم به خصوص خیلی زنده اند ولی گفتید که مهاجرها را دوست ندارید. اکسفورد و کمبریج شهرهای کوچک تمیز تا حدی گران و دانشگاهی هستند. به نظرم فقط شما هستید که میتوانید تصمیم بگیرید. موفق باشید
    سلام
    کسی هست تو گلاسگو زندگی کرده باشه؟ هزینه های زندگی واسه یه خانواده 3 نفره چقدره؟
    گلاسگو جزء شهر های ناامن انگلسه؟؟
    امکان پیدا کردن کار واسه رشته های فنی مثل مهندسی مکانیک چطوره؟؟

Junior Member

پادکست رادیو دال یک قسمتش راجب بلفاست صحبت میکنه

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)