صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 54

موضوع: مقایسه شهرهای بریتانیا از لحاظ شاخص های زندگی

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهرهای بریتانیا از لحاظ شاخص های زندگی

دوستان نظری راجع به لیدز؟ مولتی کالچرال بودنش و امکاناتش دارن؟ شهر شب زنده ای هست یا نه باید هشت شب بری خونه؟

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    دوستان نظری راجع به لیدز؟ مولتی کالچرال بودنش و امکاناتش دارن؟ شهر شب زنده ای هست یا نه باید هشت شب بری خونه؟
    لیدز شهر نسبتا کوچیکیه و nightlife به اون شکلی که در لندن و شهرهای بزرگتر هست نداره. اما امکانات خوبی دارخ، نسبتا به قول شما مالتی کالچراله. ایرانی هم زیاد هست، دو سه تا رستوران خیلی خوب ایرانی هم داره.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    لیدز شهر نسبتا کوچیکیه و nightlife به اون شکلی که در لندن و شهرهای بزرگتر هست نداره. اما امکانات خوبی دارخ، نسبتا به قول شما مالتی کالچراله. ایرانی هم زیاد هست، دو سه تا رستوران خیلی خوب ایرانی هم داره.
    در مورد کاونتری چی ؟ اطلاعاتی داری
    منکه ازش خوب شنیدم

Junior Member

کاونتری شهر نسبتا بزرگی و خارجی بسیار زیاد داره. حلال شاپ هم تا دلت بخواد داره. مهاجر زیاد داره. راستی شما که داری میری دانشگاه کاونتری چرا دانشگاه واریک رو انتخاب نمیکنی؟ هم رتبه 5 رو تو بریتانیا داره و هم نزدیک کاونتری. در واقع با اتوبوس های درون شهری میتونی بری و برگردی. ولی کلا اگه تصمیمت کاونتری هست باید بگم از لحاظ فرهنگی و قیمتی هیچ مشکلی نخواهی داشت. حتی اگه آدم اونجا شغل داشته باشه به نسبت درآمد بسیار بسیار از تهران ارزون تره.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط galaxy_110 نمایش پست ها
    کاونتری شهر نسبتا بزرگی و خارجی بسیار زیاد داره. حلال شاپ هم تا دلت بخواد داره. مهاجر زیاد داره. راستی شما که داری میری دانشگاه کاونتری چرا دانشگاه واریک رو انتخاب نمیکنی؟ هم رتبه 5 رو تو بریتانیا داره و هم نزدیک کاونتری. در واقع با اتوبوس های درون شهری میتونی بری و برگردی. ولی کلا اگه تصمیمت کاونتری هست باید بگم از لحاظ فرهنگی و قیمتی هیچ مشکلی نخواهی داشت. حتی اگه آدم اونجا شغل داشته باشه به نسبت درآمد بسیار بسیار از تهران ارزون تره.
    خیلی سپاسگذارم ازت خودت هم کاونتری هستی یا آشنا داری اونجا ؟
    والا آخه دانشگاه وارویک رشته من یعنی اکانتینگ ( حسابداری ) را تو مفطع مستر نداره
    بعد هم هر چی دانشگاه بهتر باشه آیلتس بالاتری میخواد و هم شهریه اش گرونتره
    من یه جا می خواستم فقط ارشد و بگیرم که معتبر باشه تو انگلستان و خیلی هم سطح پایین نباشه
    بعد هم من روند این دانشگاه رو تو 5 سال اخیر چک کردم هر سال در حال رشده
    بعد هم خوب قسمت دیگه مهم شهرشه که میگی خوبه آخه دانشگاه لینکولن هم اوکی شده ولی خوب کاونتری خیلی بهتر و بزرگتر از اونجا

Junior Member

نه متاسفانه من الان دیگه اونجا نیستم و با کمال شرمندگی آشنایی هم ندارم. ولی قطعا بین این دو آپشن توصیه من کاونتری هست.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

آقا کسی در مورد شهر لینکولن اطلاعاتی داره ؟ چه جور شهریه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    در مورد کاونتری چی ؟ اطلاعاتی داری
    منکه ازش خوب شنیدم
    دوست عزيز من كاونتري زندگي ميكنم، اطلاعات خاصي در مورد دانشگاهش ندارم اما يك شهر مولتي كالچر هست، هزينه ها خيلي پايين هست و امكانات خيلي خوبي هم داره و خيلي راحت با اتوبوس هاي درون شهري به برمينگهام و شهرهاي نزديك ميشه رفت با هزينه خيلي كم. حلال شاپ زياد داره و كلا شهر مهاجر نشيني هست.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط sara17787 نمایش پست ها
    دوست عزيز من كاونتري زندگي ميكنم، اطلاعات خاصي در مورد دانشگاهش ندارم اما يك شهر مولتي كالچر هست، هزينه ها خيلي پايين هست و امكانات خيلي خوبي هم داره و خيلي راحت با اتوبوس هاي درون شهري به برمينگهام و شهرهاي نزديك ميشه رفت با هزينه خيلي كم. حلال شاپ زياد داره و كلا شهر مهاجر نشيني هست.
    سلام سارا جان ممنون از نظرت من از خیلی ها شنیدم که تعریف کردن از کاونتری هم اینکه خود شهرش خوبه و هم اینکه چون تو مرکز بریتانیاست هم به لندن دسترسی داره هم شفیلد و منچستر و لیورپول و ... بیرمنگام هم که خوب بغلشه
    چند وقت خودت اونجایی ؟ دانشجویی یا اقامت داری ؟
    میتونم بپرسم ازت چون من میخوام خونه شخصی بگیرم هزینه خونه اونجا چطوریه ؟ حدودا یه خونه مستقل نه چندان بزرگ حالا چقدر هزینه داره ؟ ممنون ازت

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

دوستان سلام ... کسی امکانش هست لطف کنه در مورد شهر لیورپول، دانشگاه لیورپول و هزینه زندگی ماهانه برای دونفر و همچنین کیفیت زندگی تو این شهر راهنمایی کنه .. مرسی
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)