صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 57

موضوع: پیشنهاد ایجاد انجمن رشته تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های تحصیلی

سلام. خسته نباشید.
    ببخشید من هرچی توی رشته هاتون گشتم. رشته منابع طبیعی ندیدم. در ضمن این خودش رشته است و زیرشاخه نیست. توی دانشگاه های مختلفی هم دانشکده داره از جمله دانشگاه صنعتی اصفهان. توی تهران هم در دانشگاه پردیس که زیر شاخه دانشگاه تهران به هر گرایش این رشته یه دانشکده مستقل داده اند!!!
    گرایش های این رشته : مرتع و آبخیزداری - محیط زیست - شیلات - جنگلداری - بیابان زدایی.
    ممنون میشم این رشته را هم اضافه کنید.
    با تشکر.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط varahram نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید.
    ببخشید من هرچی توی رشته هاتون گشتم. رشته منابع طبیعی ندیدم. در ضمن این خودش رشته است و زیرشاخه نیست. توی دانشگاه های مختلفی هم دانشکده داره از جمله دانشگاه صنعتی اصفهان. توی تهران هم در دانشگاه پردیس که زیر شاخه دانشگاه تهران به هر گرایش این رشته یه دانشکده مستقل داده اند!!!
    گرایش های این رشته : مرتع و آبخیزداری - محیط زیست - شیلات - جنگلداری - بیابان زدایی.
    با تشکر.
    سلام دوست من، شما باید یه تاپیک توی این بخش باز کنید. در صورتی که تعداد پست هاش خیلی زیاد شد، بعداً میشه یه انجمن جدا یا مشترک داشته باشه
    ویرایش توسط halandoon : March 2nd, 2010 در ساعت 01:10 AM
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

سلام
    من پیشنهاد میکنم با توجه به اینکه فعلا چنین انجمنی در فروم وجود داره، به نظر من بهترین کار اینه که نام انجمن مهندسی کشاورزی و محیط زیست، به مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تغییر کنه که هم عنوانش کلی تر بشه و رشته های مورد نظر این دوست عزیز رو هم پوشش بده و هم اینکه از ایجاد انجمن اضافی خودداری بشه.

Junior Member

با سلام،
    احساس میکنم تو قسمت رشته های تحصیلی جای رشته دامپزشکی خیلی خالیه.اگر بنا به موضوعی که خودتون فرمودین برا رشته هایی تاپیک اجاد میشه که دانشکده دارن، بهتره دامپزشکی هم تو این دسته قرار بگیره

ApplyAbroad Champion

مگر دامپزشکی جزو رشته‌های علوم پزشکی نیست؟ برای علوم پزشکی یک انجمن وجود داره.

یک مساله کلی اینه که تعداد رشته‌های تحصیلی خیلی بیشتر از اونه که ما بتونیم برای همشون انجمن جداگانه داشته باشیم. برای رشته‌هایی که تعداد زیادی از کاربران سایت رو پوشش می‌ده، انجمن‌های جداگانه ایجاد شده. برای سایر رشته‌ها که احتمالا تعداد کمتری از کاربران رو پوشش می‌ده، یک انجمن به نام «سایر رشته‌ها» ایجاد شده. در صورت نیاز می‌تونید در اون انجمن یک موضوع برای رشته مورد نظرتون ایجاد بکنید. در صورتی که در آینده تعداد زیادی از کاربران به اطلاعات در مورد رشته شما نیاز داشته باشند و بحث زیادی در موردش انجام بشه، یک انجمن مجزا براش ایجاد خواهد شد.

سلام ، من فکر میکنم ایده ی خوبی باشه اگر یک انجمن اختصاصا برای مهندسی پزشکی وجود داشته باشه به 2 دلیل : اول اینکه درسته این رشته زیر شاخه ی رشته ی برقه اما انجمن برق و کامپیوتر به تنهایی مطالب زیادی برای مطرح کردن دارن و دوم اینکه به جز شاخه ی بیو الکتریک بقیه ی زیر مجموعه ها خیلی به برق مرتبط نیستند !!!
    ممنون میشم اگه این مساله رو برسی کنید

Junior Member civilca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural engineering at CA

با سلام.
    لطفا فعالیت در گروه مهندسی عمران رو افزایش دهید و موضوعات تخصصی تری در این زمینه عنوان کنید.
    همچنین اطلاعات موجود در بخش عمران سایت، بسیار کم و مطالب عنوان شده بیشتر به معماری اختصاص پیدا کرده است!!!
    وجود مطالب معماری در بخش عمران، نامربوط به نظر می رسد.
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد نام رشته تحصیلی

physical education تربيت بدني

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Ecotechnology & Sustainable Development - MidSweden University

نقل قول نوشته اصلی توسط varahram نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید.
    با تشکر.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...نگلداری
    من بر اساس رشته خودم این موضوع رو ایجاد کردم. به مدیران محترم هم پیشنهاد دادم واسه تغییر عنوان "کشاورزی و محیط زیست" به عنوان جامع "کشاورزی و منابع طبیعی". چون خود محیط زیست زیر مجموعه منابع طبیعی هست و منابع طبیعی شامل اون رشته هایی میشه که شما ذکر فرمودید.
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mfrad نمایش پست ها
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...نگلداری
    من بر اساس رشته خودم این موضوع رو ایجاد کردم. به مدیران محترم هم پیشنهاد دادم واسه تغییر عنوان "کشاورزی و محیط زیست" به عنوان جامع "کشاورزی و منابع طبیعی". چون خود محیط زیست زیر مجموعه منابع طبیعی هست و منابع طبیعی شامل اون رشته هایی میشه که شما ذکر فرمودید.
    محمد عزیز...
    ممنون از تلاشت برای معرفی رشته ات در انجمن مربوطه
    پیشنهادتو رو من به مدیران ارشد انتقال دادم...چون خودم نمی تونستم از اونها خواهش کردم...

شبتون خوش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)