نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
يه پرواز ديگه اي كه الان ديدم و خيلي خوب به نظر اومد پرواز تهران هلسينكي با خط هوايي اوكراين بود كه يه توقف در كيف داره.ساعت 5:50 به وقت تهران حركت ميكنه و 12:55 به وقت هلسينكي ميرسه .قيمتش هم 433 دلار هست كه به نسبت پروازهاي تركيش باز هم ارزون تر هست .يه خورده از مسير هاي بالايي گرون تر هست اما به مراتب راحت تره .
فقط دو تا مشكل دارم و سوال .اگر كسي جوابشو بدونه خيلي عالي ميشه:

1- حداكثر بار مجاز در اين خط هوايي چقدره؟
2- ويزاي اوكراين كه نياز نيست؟ البته من از يك نفر پرسيدم و گفت اگر از قسمت بين المللي فرودگاه بيرون نريم مشكلي نيست.حالا ميخواستم بدونم اين قسمت بين المللي كجاست؟يعني ما اون 2 ساعت توقف رو بيرون كه مطمئنا نميايم اما ايا ويزا نياز داريم يا نه رو بايد بيشتر تحقيق كرد.اگر كسي اطلاع داره ممنون ميشم بگه
دوستان قوانین ترانریت هر کشوری متفاوت هست و هزار تبصره می تونه داشته باشه به نظرم هیچ حرفی رو بدون مدرک و سند نپذیرید. الان عصر اطلاعاته خدا رو شکر! بهترین کار یک سرچ توی اینترنت هست دیگه و پیداکردن اطلاعات معتبر. بنا به اطلاعات این سایت ها که یکیشون سایت رسمی کنسولگری اوکراین در انگلیس هست این مسیر احتیاج به ویزای ترانزیت داره حتی وقتی که از فرودگاه خارج نمیشید.
من جای شما بودم باز هم برای مطمئن شدن یشتر تحقیق می کردم ولی از منبع درستش مثلا سفارت اوکراین در تهران یا خود دفتر فروش بلیت این ایرلاین در ایران( اگه داره و اگه احساس می کنید قابل اطمینان هست صبحت هاشون چون بعضی وقت ها کارمندهای این دفتر ها هم حرف های عجیب و غریبی می زنند. برای خود من و خانواده ام چند مورد پیش اومده که اطلاعات غلط بهمون دادند)

به هر حال موفق باشید