صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41

موضوع: همسفر براي تامپره 2014

پیش فرض پاسخ : همسفر براي تامپره 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    يه پرواز ديگه اي كه الان ديدم و خيلي خوب به نظر اومد پرواز تهران هلسينكي با خط هوايي اوكراين بود كه يه توقف در كيف داره.ساعت 5:50 به وقت تهران حركت ميكنه و 12:55 به وقت هلسينكي ميرسه .قيمتش هم 433 دلار هست كه به نسبت پروازهاي تركيش باز هم ارزون تر هست .يه خورده از مسير هاي بالايي گرون تر هست اما به مراتب راحت تره .
    فقط دو تا مشكل دارم و سوال .اگر كسي جوابشو بدونه خيلي عالي ميشه:

1- حداكثر بار مجاز در اين خط هوايي چقدره؟
    2- ويزاي اوكراين كه نياز نيست؟ البته من از يك نفر پرسيدم و گفت اگر از قسمت بين المللي فرودگاه بيرون نريم مشكلي نيست.حالا ميخواستم بدونم اين قسمت بين المللي كجاست؟يعني ما اون 2 ساعت توقف رو بيرون كه مطمئنا نميايم اما ايا ويزا نياز داريم يا نه رو بايد بيشتر تحقيق كرد.اگر كسي اطلاع داره ممنون ميشم بگه
    دوستان قوانین ترانریت هر کشوری متفاوت هست و هزار تبصره می تونه داشته باشه به نظرم هیچ حرفی رو بدون مدرک و سند نپذیرید. الان عصر اطلاعاته خدا رو شکر! بهترین کار یک سرچ توی اینترنت هست دیگه و پیداکردن اطلاعات معتبر. بنا به اطلاعات این سایت ها که یکیشون سایت رسمی کنسولگری اوکراین در انگلیس هست این مسیر احتیاج به ویزای ترانزیت داره حتی وقتی که از فرودگاه خارج نمیشید.
    من جای شما بودم باز هم برای مطمئن شدن یشتر تحقیق می کردم ولی از منبع درستش مثلا سفارت اوکراین در تهران یا خود دفتر فروش بلیت این ایرلاین در ایران( اگه داره و اگه احساس می کنید قابل اطمینان هست صبحت هاشون چون بعضی وقت ها کارمندهای این دفتر ها هم حرف های عجیب و غریبی می زنند. برای خود من و خانواده ام چند مورد پیش اومده که اطلاعات غلط بهمون دادند)

به هر حال موفق باشید

در ضمن برای پرواز ایربالتیک باید بار رو جدا بخرید و مبلغ بلیت شامل باز نمیشه.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaaa نمایش پست ها
    در ضمن برای پرواز ایربالتیک باید بار رو جدا بخرید و مبلغ بلیت شامل باز نمیشه.
    يعني چي؟ميشه يه خورده توضيح بديد باز رو جدا بخرم؟ يعني مثل تركيش يا اوكراين اينترنشنال يه ساك رايگان نداره
    ؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    يعني چي؟ميشه يه خورده توضيح بديد باز رو جدا بخرم؟ يعني مثل تركيش يا اوكراين اينترنشنال يه ساك رايگان نداره
    ؟
    خیر فقط 8 کیلو ساک دستی مجانی هست بقیه رو باید جدا بخرید. البته اگه بیزینس بخرید فرق داره و بار هم شامل میشه ولی قیمت پرواز بیسیک شامل بار نیست. برای اطلاعات بیشتر به سایتشون مراجعه کنید کامل با قیمت ها و وزن و اینها توضیح داده. فکر می کنم هز ساک 20 کیلویی را حدو 25 یورو می شه خرید. مطمئن نیستم. سایتشون رو چک کنید.

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaaa نمایش پست ها
    خیر فقط 8 کیلو ساک دستی مجانی هست بقیه رو باید جدا بخرید. البته اگه بیزینس بخرید فرق داره و بار هم شامل میشه ولی قیمت پرواز بیسیک شامل بار نیست. برای اطلاعات بیشتر به سایتشون مراجعه کنید کامل با قیمت ها و وزن و اینها توضیح داده. فکر می کنم هز ساک 20 کیلویی را حدو 25 یورو می شه خرید. مطمئن نیستم. سایتشون رو چک کنید.
    مرسي . بله .درست گفتيد .كلاس بيسيك ساك رو نميتونيم ببريم و فقط يه كيف دستي ماكزيمم 8 كيلويي رايگان.براي كيف اضافه هم هر كيف ماكزيمم 20 كيلو 25 يورو هست.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

سلام به همگی خصوصاً حسن روحی
    ممنون از این همه اصلاعات
    سوالی که واسم پیش اومده اینکه ، حالا هر کدوم از این مسیرها رو اگه انتخاب کنیم و بلیط هاش روهم بگیریم آیا امکان کنسل کردن بلیط ها هست. مثلاً من خودم یه زمانی قصد داشتم از پگاسوز بلیط بگیرم ولی چون کنسل کردن بلیط و پس گرفتن پولش سخت بود بی خیالش شدم. (چون آژانس ها بلیط های این شرکت رو نمی فروحتند) اینو از این جهت میپرسم که ممکنه زمان گرفتن ویزا مشخص نباشه و شاید خدایی نکرده اصلاً ویزا ندن.

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

ویزا که ایشالا میدن .اما حدس میزم بالتیک ایر نشه کنسل کرد .حالا بازم اگر کسی اطلاع داره بگه خیلی عالی میشه

Junior Member

همه ایرلاین ها cancellation policy دارن، سایت هاشون بخونید مطمئن بشید منتها اکثرا برای اینکه شاملش بشید باید یه هزینه اضافه رو بلیطتون بدید.

Junior Member

یعنی ممکنه اگه ویزا بخواد بیاد از این حداکثر 8 هفته بعد از روز مصاحبه ای که گفتن دیرتر بیاد؟

Junior Member

دو تا سوال دیگه هم داشتم.

1) اگه پروازهایی رو که خودشون توقف در جایی دارند بخریم، مثلا استانبول به هلسینکی با یه توقف در اکراین، باید در محل توقف، خودمون بار رو تحویل بگیریم و جا به جه کنیم یا دیگه نیازی به این کار نیست؟

2) ویزای شینگنی که به ما میدند چه مدلی؟ یعنی اینطوریه که مثلا حتما باید اول وارد خاک فنلاند بشم و نتونیم به عنوان اولین مقصد وارد استکهلم بشم یا نه فرقی نمی کنه. چون من شنیدم بعضی از ویزاهای شینگن این مدلیه که اول باید وارد خاک همون کشور صادر کننده ویزا بشی حتما.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)