نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: یافتن هم خانه ای و اتاق در سنگاپور

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض یافتن هم خانه ای و اتاق در سنگاپور

بدلیل افزایش دانشجویان exchange ایرانی در سنگاپور و اینکه آنها برای مدت کوتاه چند ماهه به سنگاپور سفر میکنند و همچنین کسانی که برای دوره های تحقیقاتی مثل پست داک به دنبال یافتن هم خانه ای ایرانی هستند و یافتن خانه در سنگاپور با قیمت مناسب مشکل است و همچنین تعدادی از ایرانیها هستند که در سنگاپور به دنبال اجاره دادن یک اتاق یا بطور مشترک استفاده کردن از یک آپارتمان هستند, من این تاپیک را ایجاد کردم .
    لطفآ اگر به دنبال اتا هستید موارد زیر را به صراحت عنوان کنید وبقیه از طریق پیغام خصوصی با شما تماس خواهند گرفت لطفآ از گذاشتن شماره تماس یا ایمیل خوداری کنید چون خلاف مقرارت فروم است.
    ضمنا توصیه های ایمنی را هم رعایت و بصرف تماس شخصی از داخل فروم از ارسال پول برای افراد خودداری کنید و تا محل اجاره از نزدیک ندیده اید و هویت فرد برای شما محرز نشده قرارداد نبندید.

محل مورد نظر: مثلا نزدیک NTU یا NUS
    مدت زمان : مثلا ٣ ماه.
    میزان اجاره : مثلا ٦٠٠ دلار.
    زمان شروع اقامت: مثلا ١٥ May
    نوع اتاق : مستر یا کامان
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای و اتاق در سنگاپور

سلام
    من تازه نامه پذیرشم رو گرفتم ، برای ویزا اپلای کردم ولی هنوز خونه پیدا نکردم
    راستش هیچ ایده ای هم ندارم که برای پیدا کردن خونه چه کار کنم و بهتره که کجا خونه بگیرم
    اگه میشه لطفا یه خورده در این مورد راهنماییم کنید
    ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)