صفحه 7 از 22 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 215

موضوع: افتتاح حساب بانکی در انگلستان

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

پیش فرض پاسخ : افتتاح حساب بانکی در انگلستان

نکته بسیار مهم که باز هم کسی از این عزیزان در انگلیس برایمان روشن نکرده بود
    تا حداکثر هفت روز پس از ورود به انگلیس و پس از دریافت کارت BRP و پیداکردن منزل، باید به Overseas Visitors Records Office (اداره ثبت اتباع بیگانه) پلیس انگلیس رفته و خودتان را معرفی کنید. آدرس این محل در لندن به صورت زیر است:
    180 Borough High St, London SE1 1JL

هر گونه تغییر در وضعیت معیشتی و زندگی شما از قبیل ازدواج، تغییر محل زندگی، تعویض پاسپورت و... باید حداکثر تا هفت روز به اطلاع این اداره برسد.
    هزینه ثبت نام اولیه در این اداره برای تشکیل پرونده 34 پوند است که قبل از ورود به این محل باید در خدمات کامپیوتری بسیار نزدیک به آن فرم اپلیکشن الکترونیک (3 پوند) دریافت کنید.
    با داشتن این مدرک میتوانید در همه بانک ها حساب باز کنید.
    پیشنهاد من بانک لویدز است.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    نکته بسیار مهم که باز هم کسی از این عزیزان در انگلیس برایمان روشن نکرده بود
    تا حداکثر هفت روز پس از ورود به انگلیس و پس از دریافت کارت BRP و پیداکردن منزل، باید به Overseas Visitors Records Office (اداره ثبت اتباع بیگانه) پلیس انگلیس رفته و خودتان را معرفی کنید. آدرس این محل در لندن به صورت زیر است:
    180 Borough High St, London SE1 1JL

هر گونه تغییر در وضعیت معیشتی و زندگی شما از قبیل ازدواج، تغییر محل زندگی، تعویض پاسپورت و... باید حداکثر تا هفت روز به اطلاع این اداره برسد.
    هزینه ثبت نام اولیه در این اداره برای تشکیل پرونده 34 پوند است که قبل از ورود به این محل باید در خدمات کامپیوتری بسیار نزدیک به آن فرم اپلیکشن الکترونیک (3 پوند) دریافت کنید.
    با داشتن این مدرک میتوانید در همه بانک ها حساب باز کنید.
    پیشنهاد من بانک لویدز است.
    اونو که دیگه باید خودتون میدونستید، حتی تمدید ویزا رو هم باید گزارش بدید و تو اون برگه باید ثبت بشه. در ضمن لویدز هم چند روز پیش اعلام کرد که حساب منو تا دو ماه دیگه میبنده. به نظر من (نمیدونم تا چه حد درسته) بیشتر ترس بانک های بزرگ الان از تحریم های آمریکاست.

با سلام به همگی، من حدود ۱۰ مارچ یه نامه از لویدز گرفتم که میگفت حسابتو تا ۲ ماه دیگه میبندیم، امروز که زنگ زدم بهشون، اپراتور گفت که احتمالا اشتباه شده و ما همچین کاری نمیخوایم بکنیم، گفتم که مطمئنی، گفت که فردا برم یه شعبه از اونها بپرسم، خواستم ببینم کسی همچین تجربه ای داشته، و آیا ممکنه که همچین نامه ای اشتباهی صادر شده باشه ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    بله دوستان به این ها قبلا اشاره کرده بودند. ولی من منظورم نوع حسابی که باز میکنیم بود. چمیدونم مثلا تو ایران پس انداز داریم و جاری و کوتاه مدت و بلند مدت و اینا. اونجا چه حسابایی هست و کدوم بهتره برا کارای روزانه و کدوم برای پس انداز؟
    من ویزام کاریه و قرارداد و حقوق ثابت دارم، بازم گرفتن کردیت مشکل هست؟
    خود دانشگاه بانک بارکلیس رو پیشنهاد داده ولی بچه ها گفته بودند با ایرانی ها مشکل داره، درسته؟
    پیشنهاد من اینه که خودتون رو درگیر کردیت کارت نکنید، اگه واقعا به کردیتش که به کردیت ایجنسی ها مثل اکسپیریئن داده میشه احتیاجی ندارید، دبیت کارت کافی هست، همون پولی او که دارید رو خرج میکنید دیگه. آدم عاقل چرا بیاد خودشو بدهکار اینجور موسسات بکنه اونم برای یک ماه، اونم هر ماه. کل این ایده کردیت کارت اصلا احمقانه (البته با پوزش) هست به نظر من که نظر درستی هم هست و بجز نفع برای شرکت هایی نظیر mbna سود چندانی برای تقریبا هیچ کسی نداره، من خودم قانع نشدم که نیاز به کردیت کارت دارم و هیچوقت هم نداشتم و به هیچ مشکلی هم تا حالا بابت کردیت کارت نداشتن بر نخوردم. البته بعضی وقتها برای مورتگج (وام خونه) (یا کرایه ون از بعضی شرکتها) میتونه تو اپلیکیشن شما تاثیر مثبت داشته باشه (اگه قسط های کارتتون رو هر ماه به موقع پرداخت کرده باشید تازه، و گرنه تاثیر عکس داره) ، در اون صورت شاید ارزشش رو داشته باشه ولی در غیر اینصورت خیر، حیف اون وقتی که آدم آخر هر ماه بخواد رو همچین کاری بزاره. این ویدیو رو هم بد نیست نگاه کنید: https://www.youtube.com/watch?v=EV-fF_tQDXg

پی نوشت: البته باز کسی نگه که به مرور زمان کردیت کارت میتونه باعث بهبود کردیت ریپورت بشه، منم که گفتم میتونه، شما هم اگه بهش نیاز داشتین (نظیر گرفتن وام) میتونید این کار رو انجام بدید، ولی تا جایی که میتونید ازش فرار کنید !
    ویرایش توسط ehsan4medicine : April 3rd, 2016 در ساعت 03:28 PM دلیل: PS

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan4medicine نمایش پست ها
    با سلام به همگی، من حدود ۱۰ مارچ یه نامه از لویدز گرفتم که میگفت حسابتو تا ۲ ماه دیگه میبندیم، امروز که زنگ زدم بهشون، اپراتور گفت که احتمالا اشتباه شده و ما همچین کاری نمیخوایم بکنیم، گفتم که مطمئنی، گفت که فردا برم یه شعبه از اونها بپرسم، خواستم ببینم کسی همچین تجربه ای داشته، و آیا ممکنه که همچین نامه ای اشتباهی صادر شده باشه ؟ ممنون
    اشتباه نشده بود، نامه درست صادر شده، الان دنبال یه بانک کوچک خوب یا یکی از building society ها هستم، کسی از nationwide building society اطلاعی یا تجربه ای داره؟
    یاد خدا در همه حال، همه مسائل را حل میکند.
    Every single choice you have ever made in your life, has brought you to this exact moment, reading this exact sentence. Have a good day
    اللهم أدر الحق معه حيث دار. (; I went my own way

من تجربه شخصی مو تو این یه مدت اینجا مینویسم شاید بدرد کسی بخوره، من اول برای n and p building society و بعد yorkshire bank و در نهایت post office money درخواست دادم و در دو مورد اول رد شدم (حتی حاضر نشدند که the most basic account شون رو هم بهم بدن) وقتی به post office (برای standard account) رسید، از عمد برای proof of address، یه دونه از statement های لویدز رو که پول از ایران واریز شده بود رو نشون میداد دادم و ۱۴ روز بعد (دیروز) حساب باز شد، به لویدز هم همون روزی که قرار بود حساب بسته بشه زنگ زدم، گفتم دو هفته وقت بدید، بعد اگه خواستید حساب رو ببندید (احتمال دادم که با این کار، شاید رکورد رو گم کنند) اولش گفتند که ببینیم چی میشه و اینا، بعد دیدم که دبیت کارتم همون روز سوخت ولی online میتونستم وارد حسابم بشم، بهشون چند روز بعد زنگ زدم، advisor شون گفت، your account was supposed to be closed on the 6th of may, but it's been reversed. گفت که میخواستی به بانک دیگه ای switch کنی (قبلشون بهشون گفته بودم که قبل از 6 may که حسابم رو ببندید میخوام به yorkshire bank سوییچ کنم) گفتم که بله، ولی الان تصمیم گرفتم که با لویدز بمونم و هیچ تغییری در حسابم ندم، گفت که مشکلی نیست، برات یه دبیت کارت جدید با پست میفرستم. چند روز بعد دبیت کارته اومد و تا الان هم حسابه فعال هستش.

پی نوشت: سعی کنید که تعداد موارد پولی که از ایران براتون فرستاده میشه رو به حدالاقل برسونید (بر خلاف نظر یکی از دوستان، نیازی نیست که در یه تاریخ مشخص در هر ماه یا یه دوره منظم به حسابتون پول واریز شه، اونها معمولا میدونند که منبع پول legit هست به قول خودشون و این خانواده شما هستند که این پول رو دارند برای شمای دانش آموز یا دانش جو میفرستند، اونها با این مشکلی ندارند، بلکه از این که منبع پول ایران هست مشکل ممکنه بهم بزنند.) در تمامی موارد هم سعی کنید که زیر ۵ هزار تا باشه مبلغ واریزی، مثلا اگه خواستند ۷ هزار تا براتون بفرستند، یه ۴ هزار و یه ۳ هزار بفرستند، نه همه ۷ هزار تا رو یک جا.
    ویرایش توسط ehsan4medicine : May 20th, 2016 در ساعت 08:50 AM دلیل: PS
    یاد خدا در همه حال، همه مسائل را حل میکند.
    Every single choice you have ever made in your life, has brought you to this exact moment, reading this exact sentence. Have a good day
    اللهم أدر الحق معه حيث دار. (; I went my own way

Junior Member

سلام.

بانکهای Barclays Bank, Bank of China, Royal Bank of Scotland,Bank of Scotland, HSBC Bank, Santander, TSB چقدر طول میکشه که حساب باز کنن؟ کدومشون زودتر اینکارو انجام میدن و در کل بهترن؟ آیا باید saving account باز کنم؟ بعد از افتتاح حساب Debit Card میدن یا Credit Card؟ حداقل مبلغ افتتاح حساب معمولا باید در چه حدی باشه؟
    آیا میشه بعد از افتتاح حساب در هر بانکی, از ایران از طریق صرافی به حساب پول فرستاد یا فقط برای یک سری بانکهای خاص این امکان هست؟
    آیا برای افتتاح حساب فقط باید BRP, پاسپورت و نامه ی دانشگاه رو ببرم؟

ممنون
    ویرایش توسط Gonjeshk : June 20th, 2016 در ساعت 04:01 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Gonjeshk نمایش پست ها
    سلام.

بانکهای Barclays Bank, Bank of China, Royal Bank of Scotland,Bank of Scotland, HSBC Bank, Santander, TSB چقدر طول میکشه که حساب باز کنن؟ کدومشون زودتر اینکارو انجام میدن و در کل بهترن؟ آیا باید saving account باز کنم؟ بعد از افتتاح حساب Debit Card میدن یا Credit Card؟ حداقل مبلغ افتتاح حساب معمولا باید در چه حدی باشه؟
    آیا میشه بعد از افتتاح حساب در هر بانکی, از ایران از طریق صرافی به حساب پول فرستاد یا فقط برای یک سری بانکهای خاص این امکان هست؟
    آیا برای افتتاح حساب فقط باید BRP, پاسپورت و نامه ی دانشگاه رو ببرم؟

ممنون
    والا این همه بانکی که شما پرسیدی بعیده کسی از همه اش خبر داشته باشه. من لویدز رو میدونم که حساب رو سریع باز میکنن ولی رسیدن کارت به شما خیلی طول میکشه (حدود دو هفته فکر کنم)
    اول هم کارت دبیت به شما میدن.
    مراودات پولی با ایران همچنان ممنوعه

Junior Member

ممنونم. اگر همچنان مراودات مالی با ایران ممنوعه , چطور میشه بعدا که رفتم اونجا برام پول بفرستن از ایران؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Gonjeshk نمایش پست ها
    ممنونم. اگر همچنان مراودات مالی با ایران ممنوعه , چطور میشه بعدا که رفتم اونجا برام پول بفرستن از ایران؟
    همه این سال ها ممنوع بوده و ملت برا بچه ها شون پول میفرستادن. دقیقا نمیدونم چجوری ولی فکر کنم بهتره یه صرافی معتمد تو ایران داشته باشین و از اون بپرسین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)