صفحه 5 از 22 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 215

موضوع: افتتاح حساب بانکی در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : افتتاح حساب بانکی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط LiNaa نمایش پست ها
    نه.اینکه برای سانتاندر باید قبلا اقامت داشته باشی اصلا صحیح نیست.همون روز اول اگه برید سانتاندر براتون حساب باز میکنند.

چه خوب...بعد خیلی طول میکشه که شرایطمو بررسی کنن و بگن حساب باز می کنن یا نه؟ چون من وقتی میرسم انگلیس تقریباً 10 روز بعدش باید از حساب انگلیسی خودم استفاده کنم که اولین قسط شهریه خوابگاه و دانشگاهو بدم...

نقل قول نوشته اصلی توسط sani67 نمایش پست ها
    چه خوب...بعد خیلی طول میکشه که شرایطمو بررسی کنن و بگن حساب باز می کنن یا نه؟ چون من وقتی میرسم انگلیس تقریباً 10 روز بعدش باید از حساب انگلیسی خودم استفاده کنم که اولین قسط شهریه خوابگاه و دانشگاهو بدم...
    والا من فکر نمیکنم بگن بزار ما شرایط رو بررسی کنیم.همون موقه برای من حساب باز کردن و گفتن هفته دیگه کارت پست میشه به آدرست.بدون هیچ چون و چرایی!برای من هیچ بررسی نکردن و همون موقع حساب باز کردن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LiNaa نمایش پست ها
    والا من فکر نمیکنم بگن بزار ما شرایط رو بررسی کنیم.همون موقه برای من حساب باز کردن و گفتن هفته دیگه کارت پست میشه به آدرست.بدون هیچ چون و چرایی!برای من هیچ بررسی نکردن و همون موقع حساب باز کردن.
    آهااان...بعد شما چند روز از اقامتتون گذشته بود که رفتین بانک؟ مثلاً من یکی 2 روز بعد این که رسیدم انگلیس اگه درخواست افتتاح حساب بدم اوکیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sani67 نمایش پست ها
    آهااان...بعد شما چند روز از اقامتتون گذشته بود که رفتین بانک؟ مثلاً من یکی 2 روز بعد این که رسیدم انگلیس اگه درخواست افتتاح حساب بدم اوکیه؟
    بله مشکلی نیست.من فردای روزی که رسیدم انگلیس حساب باز کردم.

Dear Concerned Iranians,

Berim is launching a campaign to ask HSBC why they closed down many Iranian students bank accounts in the UK. Berim have done similar successful campaigns with Yahoo when they shut down Iranians' email accounts.

Please see link to sign and share".

https://you.38degrees.org.uk/petitions/hsbc-why-did-you-close-my-account

We are hoping to get as many signatures as possibly over the next couple days while it is in the news cycle.

Thank you very much in advance,

Suzie Gilbert

سلام، باسه باز کردن حساب بانکی پاسپورت امضا شده می خوان همه بانک ها. این امضا پاسپورت رو خودمون باید بزنیم تو پاسپورت ؟ با خودکار مشکی ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hanifmalekpoor نمایش پست ها
    سلام، باسه باز کردن حساب بانکی پاسپورت امضا شده می خوان همه بانک ها. این امضا پاسپورت رو خودمون باید بزنیم تو پاسپورت ؟ با خودکار مشکی ؟
    بله. خودتون امضا کنید با خودکار مشکی یا آبی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Tarbiat Modares

با سلام به دوستان عزیز،
    من تمام پست را تا انتها مطالعه کردم. البته موارد مورد بحث بیشتر متعلق به شش ما گدشته بود.
    آیا در حال حاضر تغییری در رویه بانک ها برای افتتاح حساب برای ایرانی ها ایجاد شده؟
    من با ویزای کاری به انگلستان خواهم آمد، کدام بانک را پیشنهاد می کنید؟ هم از جنبه خدمات و هم از جنبه سهولت برای افتتاح حساب.
    در ضمن اگر در مورد دریافت کارت اعتباری (credit card) هم اطلاعات دارید لطفا راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر از توجه شما.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط edmond21733 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز،
    من تمام پست را تا انتها مطالعه کردم. البته موارد مورد بحث بیشتر متعلق به شش ما گدشته بود.
    آیا در حال حاضر تغییری در رویه بانک ها برای افتتاح حساب برای ایرانی ها ایجاد شده؟
    من با ویزای کاری به انگلستان خواهم آمد، کدام بانک را پیشنهاد می کنید؟ هم از جنبه خدمات و هم از جنبه سهولت برای افتتاح حساب.
    در ضمن اگر در مورد دریافت کارت اعتباری (credit card) هم اطلاعات دارید لطفا راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر از توجه شما.
    در حال حاضر Santander از بقیه راحت تره. کردیت کارت رو اول کار خیلی سخت میدند. یک سال کار کنید حقوق بیاد تو حساب بعد خیلی راحت تره

نقل قول نوشته اصلی توسط edmond21733 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز،
    با تشکر از توجه شما.
    من لویدز باز کردم و هیچ مشکلی نبود. البته اول تابستون.
    فکر میکنم منظور شما هم هر نوع کارت بانکی باشه که بشه باهاش کار کرد نه مختصا کردیت کارت. لویدز کارت ویزا میده (دبیت کارت) که باهاش تمام کارای خرید و اینترنت و... شما راه میفته. فکر میکنم سانتاندر که دوستمون گفتند مستر کارت میده. ولی گرفتن کردیت کارت به این راحتیا نیس. من با اینکه هفت ماه از حسابم گذشته و حقوق به حسابم واریز میشه و turn over بالایی هم داشتم هنوز واجد شرایط محسوب نمیشم برا گرفتنش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)