صفحه 4 از 22 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 215

موضوع: افتتاح حساب بانکی در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : افتتاح حساب بانکی در انگلستان

سلام
    امروز رفتم بانك باركليز و گفت فردا ميتوني بياي براي افتتاح حساب
    به نظر شما مشكلي كه نداره؟
    يا برم سانتاندر باز كنم يا هر دو؟
    خب ما الان براي تمديد ويزا بايد هزينه ي زندگي ٩ ماه+ شهريه رو در حساب داشته باشيم
    اگر حساب ببندند كه بيچاره ميشيم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Anikami نمایش پست ها
    سلام
    امروز رفتم بانك باركليز و گفت فردا ميتوني بياي براي افتتاح حساب
    به نظر شما مشكلي كه نداره؟
    يا برم سانتاندر باز كنم يا هر دو؟
    خب ما الان براي تمديد ويزا بايد هزينه ي زندگي ٩ ماه+ شهريه رو در حساب داشته باشيم
    اگر حساب ببندند كه بيچاره ميشيم.
    نه مشکلی نیست.چرا ببندید!
    آقا هومن که میگن سانتاندر خیلی خوبه . منم باید تمدید کنم همون سانتاندر باز کنید چون راحترم پرینت میدن برای ویزا.البته بارکلیزم خوبه.حالا هرجور دوست داری.

Junior Member

سلام !!!!کمک
    من حساب بانکی در HSBC بانک لندن داشتم که الان یک سال اومدم ایران و حسابم مقداری ۱۰ هزار پوند پول توش مونده بود که توی این یک سال نه برداشت کردم نه واریز! ولی هفته پیش که خواستم لاگین شم و حسابم رو چک کنم بهم اجازه لاگین ندادند وقتی تماس گرفتم گفتن باید حضوری برم شعبه!!! چون ساسپند شده حسابم!!!! حالا موندم چه جوری ویزا بگیرم. آیا راهی هست نرم اونجا؟ یا آیا ویزا توریستی رو میدن به این منظور؟

Junior Member

دوستان من نظرات و تجربیات شخصی خودم رو در مورد افتتاح حساب میگم شاید به درد بعضی از دوستان بخوره:
    بانک NatWest: روند افتتاح حسابشون تا حدی دست و پا گیر و سخته. ولی نگفتن برات حساب باز نمیکنیم.
    بانک Halifax: گفتن چون مدت اقامتت تو انگلستان کم بوده هیچ حساب جاری (current account) نمیتونیم برات باز کنیم. بجاش یه حساب easycash میتونیم برات باز کنیم که فقط یه شماره حساب و ویزا کارت داره که دانشگاه بتونه فاندت رو بریزه توش. باز کردنش هم راحته یا آنلاین یا دستی توی شعبه. اما تو شهری که من هستم شعبه های Halifax کمه که این هم خودش یک نکته مهمه.
    بانک Santander: تعداد شعبه هاش خوب و زیاده. ولی برای افتتاح حسابی که من براش عجله داشتم گفت هفته بعد بهت وقت میدیم بیای برای مصاحبه افتتاح حساب. ولی وقتی فهمید تازه 10 روزه اومدم انگلیس گفت شرمنده ما هیچ حسابی نمیتونیم براتون باز کنیم. باید حداقل یک ماه از اقامتتون گذشته باشه.
    بانک Barclays: همون اولش که گفتم 10 روزه اینجام گفتن به سلامت. هیچ حسابی نمیتونی باز کنی.
    بانک Lloyds: گفتم 10 روزه اومدم گفتن هیچ مشکلی نیست. گفتم عجله دارم گفتن باشه برو از دانشگاه معرفی نامه بیار. همون روز معرفی نامه رو گرفتم و دادم بهشون همون روز هم نشستیم برام حسابو باز کردن. همون روز هم شماره حسابمو بهم گفتن. اون هم حساب جاری (current account) که قبلا شنیده بودم چون تازه اومدم نمیتونم از این نوع حسابها باز کنم. خلاصه بعد یک هفته هم ویزا کارتم رسید دستم. شعبه هاش هم زیاده.

Junior Member

دوستان کسی تازگیا تو Natwest حساب باز کرده؟ می دونین شرایطشون الان برای باز کردن حساب برای ایرانیایی که تازه وارد انگلیس شدن چه جوریه؟

Junior Member

دوستان کسی هست که در حال حاضر از ایران از طریق صرافی براش پول ریخته بشه؟ چون با خوندن این چند صفحه متوجه شدم که انگار از هیچ طریقی نباید از ایران پولی ریخته بشه به حساب انگلیس وگرنه ردشو میگیرن و حساب بسته میشه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electronics - The University of York

نقل قول نوشته اصلی توسط Dena70 نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که در حال حاضر از ایران از طریق صرافی براش پول ریخته بشه؟ چون با خوندن این چند صفحه متوجه شدم که انگار از هیچ طریقی نباید از ایران پولی ریخته بشه به حساب انگلیس وگرنه ردشو میگیرن و حساب بسته میشه...
    خب معمولن صرافی ها یه طرفی رو توی انگلیس دارن که اون پول رو به حساب شما میریزه (سعی کنید این شخص ثابت باشه و هی هر سری تغییر نکنه) و خب در صورتی که مبلغ خیلی زیاد نباشه و مشکوک و زمان بندیش هم مشخص باشه٬ ینی مثلن یه روز توی هفته ی اول هر ماه پول واریز شه به حسابتون یا حالا هر موقعی که زمان مشخصی داره٬ مشکلی نخواهد بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electronics - The University of York

خب نت وست هم برای من حساب باز کرد و من الان منتظر کارت و رمزا هستم. خوش برخوردتر از اچ اس بی سی و لویدز و بارکلیز بودن کلن و خب ساده تر هم همه چی برگزار شد و نه سوالی راجع به منابع پولی و نه هیچ چیز دیگه ای.
    الان من دو تا حساب دارم یکی سانتاندر و یکی نت وست که خب از نظر حساب سانتاندر بهتر هست ولی خب ماهیانه پنج پوند باید بدم برای خدمات بانکی که خب با این روند بسته شدن حسابهام ترجیح میدم هر دو رو نگه دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir20002001us نمایش پست ها
    خب نت وست هم برای من حساب باز کرد و من الان منتظر کارت و رمزا هستم. خوش برخوردتر از اچ اس بی سی و لویدز و بارکلیز بودن کلن و خب ساده تر هم همه چی برگزار شد و نه سوالی راجع به منابع پولی و نه هیچ چیز دیگه ای.
    الان من دو تا حساب دارم یکی سانتاندر و یکی نت وست که خب از نظر حساب سانتاندر بهتر هست ولی خب ماهیانه پنج پوند باید بدم برای خدمات بانکی که خب با این روند بسته شدن حسابهام ترجیح میدم هر دو رو نگه دارم.
    آخه یکی از بچه ها نوشته انگار برای سانتاندر باید حداقل یه ماه تو انگلیس اقامت داشته باشی بعد حساب باز می کنن...
    نت وست نیست اینجوری؟ مثلاً همون هفته ی اولی که من میرم اگه شرایطم اوکی باشه برام حساب باز می کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sani67 نمایش پست ها
    آخه یکی از بچه ها نوشته انگار برای سانتاندر باید حداقل یه ماه باید تو انگلیس اقامت داشته باشی بعد حساب باز می کنن...
    نت وست نیست اینجوری؟ مثلاً همون هفته ی اولی که من میرم اگه شرایطم اوکی باشه برام حساب باز می کنن؟
    نه.اینکه برای سانتاندر باید قبلا اقامت داشته باشی اصلا صحیح نیست.همون روز اول اگه برید سانتاندر براتون حساب باز میکنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)