نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: two official transcripts

Junior Member

پیش فرض two official transcripts

سلام
    در سایت بعضی دانشگاه ها می نویسن که 2 تا official transcript میخوان، سوالم اینه که:
    1-این دو تا منظور یکی فارسی و یکی انگلیسیه یا این 2 تا یکی مربوط به graduate school و دیگری برای departmente؟
    2-با فرض صحت گزینه ی دوم، اگه فارسی هم بخوان، باید از فارسی هم دو کپی بهشون داد یا یکی؟
    3-این که اینا نمرات رو seal شده میخوان، برای من که دانشگاه فقط مدرک فارسی میده، مدرک انگلیسی رو دار الترجمه seal میکنه یا دوباره باید برم دانشگاه؟ ???
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : two official transcripts

خیر در واقع یعنی 4 تا. 2 تا از کارنامه لیسانس و 2 تا از کارنامه فوق
    دارالترجمه خودش کارنامه فارسی رو ضمیمه ترجمه میکنه.
    وقتی ترجمه کردی ببر دانشگاه seal کنه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

من دانش‌نامم رو ترجمه کردم ولي تو پاکت دارالترجمه فرستادم، ايرادي داره؟ حتما بايد تو پاکت دانشگاه مي‌فرستادم؟
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

منم یکی دوجا اپلای کرده بودم که دوتا میخواستن. من پرسیدم با ایمیل کاملا برام توضیح دادن. منظور دو تا ست کامل هست یکی برای دپارتمان یکی برای graduate school. آدرساشون هم با هم فرق میکنه و به دو ادرس جدا باید بفرستید اما میتونید موقع پست هر دو رو یکی کنید که هزینه یک بار پست رو بدید. من همینکارو کردم و هر ست رو اول جدا توی یه پاکت پستی برام گذاشت و ادرس دقیق هر کدوم رو نوشت بعد هر دو رو تو یه پکیج بزرگ تر گذاشت.
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)