نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: سابقه مهندسی مکانیک

hamed_mec
    Guest

پیش فرض سابقه مهندسی مکانیک

داشتن سابقه کاری در ایران برای گرفتن apply چه امتیازاتی داره؟
    مثلا اگر کسی تو ایران شرکت خصوصی داشته باشه با کسی که توی یه کارخونه یا شرکت دولتی کار میکونه چه تفاوتهای امتیازی داره؟ ???

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : سابقه مهندسی مکانیک

زمینه کاری اگه توی یک موسسه تحقیقاتی باشه خیلی خیلی مفیده. ولی بین موسسه خصوصی و دولتی تفاوت چندانی وجود نداره
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

سابقه کاری از دو نظر اهمیت داره

1- برای دانشگاههای خارج اینکه بدونن تو بعد از فراقت از تحصیل چی کار می کردی و چقدر وقت تلف کردی خیلی مهمه
    مثلا اگر سه سال بعد از فراقت از تحصیل برای پذیرش اقدام کنی و در این سه سال هیچ کاری نکرده باشی یک ذهنیت بد براشون بوجود می آید ( البته اگر در این مدت بتونی نشون بدی که داشتی یه چیزی یاد می گرفتی خیلی بهتره)
    2-عضویت در انجمن های داخلی و خارجی مرتبت با رشته تحصیلی هم اهمیت داره مثلا برای رشته مکانیک انجمن مهندسان مکانیک ایران و آمریکا پیشنهاد میشه
    3- شرکت در سمینار ها و کارگاههای آموزشی مرتبت با رشته ( نه کارگاه ازدواج و موفقیت از راه کائنات) هم پیشنهاد می کنم

Junior Member saeed_fld آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pnu_ Fluid mechanics

سلام دوستان
    من گرایشم حرارت و سیالات هست و حین تحصیل دوترم دانشگاه نرفتم و مدرک اتومکانیک درجه 2(720 ساعت) از فنی حرفه ای گرفتم و بعدش حدود یه سال پاره وقت توی یکی از نمایندگی های ایران خودرو (بدون بیمه)کار کردم,از اونجایی که ربطی به گرایشمم نداره، تو رزومم قید کنم؟ ارزشی داره؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_fld نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من گرایشم حرارت و سیالات هست و حین تحصیل دوترم دانشگاه نرفتم و مدرک اتومکانیک درجه 2(720 ساعت) از فنی حرفه ای گرفتم و بعدش حدود یه سال پاره وقت توی یکی از نمایندگی های ایران خودرو (بدون بیمه)کار کردم,از اونجایی که ربطی به گرایشمم نداره، تو رزومم قید کنم؟ ارزشی داره؟
    سلام

هر مدرک اموزشی یا گواهینامه که دارید با ذکر تاریخ و محل کسب ان در رزومه قید کنید. سایر اطلاعات اضافی نیازی به قید شدن ندارد.

موفق باشید

Junior Member saeed_fld آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pnu_ Fluid mechanics

خیلی ممنون از پاسختون.... من یک مشکل بزرگترم تو این زمینه این هست که ترم های تحصیلی کارشناسیم به خاطر همین مدارک و کار کردن زیاد شده،نزدیک به 14 ترم...... برای کم کردن و موجه جلوه دادن این تاخیر،داشتن سابقه کار تقریبا غیر مرتبط میتونه تاثیری داشته باشه؟ (البته معدلم پایین نیست)
    نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

هر مدرک اموزشی یا گواهینامه که دارید با ذکر تاریخ و محل کسب ان در رزومه قید کنید. سایر اطلاعات اضافی نیازی به قید شدن ندارد.

موفق باشید

Junior Member aliranjbar0917 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

ترجمه سابقه کاری نظارت نظام مهندسی + کارت عضویت + پروانه اشتغال به درد بخور هست چون نرخ ترجمه خیلی زیاد شده ... می ارزه که این مدارک رو ترجمه کرد؟ سپاس

بیشتر از سابقه گواهینامه ها شما تاثیر داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)