صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: Apply for two courses in one University

Junior Member

پیش فرض Apply for two courses in one University

سلام دوستان
    من دارم برای دکترای برق اقدام می کنم اما رشته هایی که مورد نظر منه تو الکترونیک هست اما بیشترش تو کامپیوتره مثل embedded systems از طرفی نمره های تافل و gre ام رو برای دپارتمان های برق فرستادم. حالا موندم نمره ها رو باید جداگانه برای دپارتمان کامپیوتر بفرستم ؟ در مورد sop چی؟ موقع نوشتن sop اشکال داره بگم I'm interested in electronics OR computer science? یا برای هر کدوم از دپارتمانهاجدا sop بنویسم؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : Apply for two courses in one University

یه نظر من sop دپارتمان ها جدا بهتره... من به یه دانشگاه mail زده بودم که فقط یه سوال کلی در مورد deadline بپرسم و نوشتم دارم برای Comp Science یا electrical and comp engineering اپلای می کنم تو جواب میلم یه 10، 20 خط راهنمایی کرده بود که حتما دپارتمان درست انتخاب کن... رو برنامه تحصیلیت اثر می گذاره ....!!!!! کلی نصیحتم کرده بود و فکر کرده بود هیچی در مورد این دپارتمان ها نمی دونم!!!!
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

دوست عزيز،
    براي apply توو دو تا دپارتمان دو راه داري (اکثر دانشگاه‌هاي USA اينطورين)
    1- جدا جدا مدارک بفرستي، که در اين صورت بايد که report تافل و sop و ... جدا فرستاده بشه. حتي بهتره که On line application account دو تا جدا بسازي!
    2-در فرم‌هاي on line application يکي رو major و اون يکي رو minor بکني، در اين صورت کافيه که همه‌ي مدارکت رو يه‌بار بفرستي. من توصيه نمي‌کنم اين کار رو بکني، براي اين‌که دپارتمان Minor تا زماني که دپارتمان Major شما رو reject نکرده مدارکت رو بررسي نمي‌کنه. خيلي از دانشگاه‌هاي خوب هم اصلا اون applicant هايي که minor زدن رو در دپارتمان minor بررسي نمي‌کنن؛ براي اين‌که به اندازه‌ي کافي applicant وجود داره که دپارتمان مد نظر رو major انتخاب کردن و فقط اونا رو بررسي مي‌کنن. بهتره که ايميل بزني و بپرسي. من مي‌دونم که دانشگاه Purdue اينطوريه!

موفق باشيد.

...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

Junior Member

به نظرتون میشه برای یک دانشگاه واسه دو تا رشته (نزدیک به هم) اما در department های متفاوت هم زمان اقدام کرد؟ کار درستیه؟
    من با دو تا استاد که زمینه کاریشون یکیه ولی تو دو تا دپارتمان مختلف هستن emial زدم و هر دو جواب نسبتن خوبی دادن. به نظرتون چی کار کنم؟ برا هر دو اقدام کنم که شانسم بیشتر باشه که بالاخره از یکیشون جواب بگیرم. یا تاثیر بدی داره؟

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

برای دو تا دانشکده باید دو تا application fee پرداخت کرد؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadra
    برای دو تا دانشکده باید دو تا application fee پرداخت کرد؟
    بله فکر می کنم

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

چطور می شه برای دو تا دانشکده apply کرد؟ آیا باید دو تا profile درست کرد؟ دو تا fee پرداخت کرد و....؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط sadra
    چطور می شه برای دو تا دانشکده apply کرد؟ آیا باید دو تا profile درست کرد؟ دو تا fee پرداخت کرد و....؟
    Dear friend
    بسياري از دانشگاهها اين قابليت را دارند كه زمان ثبت نام چندين انتخاب را همزمان داشته باشيد
    يعني مثلا از شما مي پرسند رشته اول و دوم و ...
    موفق باشيد

آیا می شه برای یک دانشگاه در چند گرایش Apply کرد؟؟ مثلا: معماری کامپیوتر و Image processing در یک ذانشکاه و یک Department
    Live Your Dream

Junior Member Mohsen N آواتار ها

سلام
    من هم همچین مشکلی دارم. من سوالم اینه که اگر برای یک رشته هم برای PhD و هم برای Master اقدام کنیم چطوره؟ ایا شانس گرفتن پذیرش بالا میره؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)