صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: Apply for two courses in one University

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : Apply for two courses in one University

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin Basiri
    آیا می شه برای یک دانشگاه در چند گرایش Apply کرد؟؟ مثلا: معماری کامپیوتر و Image processing در یک ذانشکاه و یک Department
    بله مشکلی نداره ... اما حتی الامکان خیلی بهتره که حداقل توی interestهای شما یه زمینه مشترک داشته باشه که اگه احیانآ استادها با هم در تماس بودن یه وقت زیادی بد نشه ... چون IP می ره بحث های هوش مصنوعی و ممکنه با معماری یه ذره ناهماهنگی داشته باشه مگه اینکه بگین می خواین روی سخت افزارهای IP کار کنین .. که اینم برای خودش کاریه ! ...

اگه شما بخواین برای phd اپلای کنین یه ذره باید مواظب research interestهاتون باشین اما برای مستر فکر نمی کنم به حساسیت دکتری باشه ...

نتیجه گیری :

مشورت با استادای اون دانشگاه بهترین کاره ... هم خوب راهنمایی می کنن و هم توی جریان هستند و یه دفعه جا نمی خورن اگه cvتون رو دست همکارشون دیدن ... ;D

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mnasseri
    سلام
    من هم همچین مشکلی دارم. من سوالم اینه که اگر برای یک رشته هم برای PhD و هم برای Master اقدام کنیم چطوره؟ ایا شانس گرفتن پذیرش بالا میره؟
    البته سوال شما با سوال خانم بصیری فرق می کردا ! ...

اینطوری بخواین اپلای کنین شانس پذیرشتون بالا پایین نمی شه ... هر کدوم از اپلای کردن ها توی master یا Phd یه سختی ها و آسونی هایی داره ...
    اما منم هم دقیقآ برنامم همینه که توی بعضی از دانشگاه ها برای هر دوتا مقطع اپلای کنم ...
    دلیل دوباره خوندن مستر هم که فراااااااااااووون ! ... البته اگه مستر بخونین و دوباره برای مستر بخوای اپلای کنین شاید یه ذره تاثیر مثبت داشته باشه ... بالاخره علاقه تون رو نشون دادین و یه ذره می تونین خودتون رو بهتر proof کنین ...

در مورد این سوال تاپیک زیاد هست .. یه ذره search کنین می بینین و چیزای خوبی دست گیرتون می شه ...

دوستان من یه سوال دارم، من به دوتا گرایش (Research Area ) که در یک دپارتمان ( به عنوان مثال Computer Science ) هست علاقه دارم. مثلا
    1- Networks, Systems and Security Lab (NSS) و
    2- Imager Laboratory for Graphics, Visualization and HCI (Imager)

حالا نمی دونم اصلا صلاح هست این دو گرایش رو در SOP خودم بنویسم و یا توضیح بدم درباره شون ؟
    و متعاقبا هم در CV این دو را به عنوان Research Interest خودم بگنجانم ؟

مقطعی که من میخوام براش اپلای کنم Master of Computer Science هست. ایم مساله توی فرآیند پذیرش ام تاثیر منفی نمی گذاره ؟ ( پیش خودشون فکر نمی کن که من هنوز مرددم بین دو reseach area و از این داستان ها ... ؟)

این مساله واقعا برای من سوالی هست، ممنون میشوم دوستان نظرشون رو بدن، چرا که تا ددلاین من چیزی نمونده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Lightmoon نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دارم، من به دوتا گرایش (Research Area ) که در یک دپارتمان ( به عنوان مثال Computer Science ) هست علاقه دارم. مثلا
    1- Networks, Systems and Security Lab (NSS) و
    2- Imager Laboratory for Graphics, Visualization and HCI (Imager)

حالا نمی دونم اصلا صلاح هست این دو گرایش رو در SOP خودم بنویسم و یا توضیح بدم درباره شون ؟
    و متعاقبا هم در CV این دو را به عنوان Research Interest خودم بگنجانم ؟

مقطعی که من میخوام براش اپلای کنم Master of Computer Science هست. ایم مساله توی فرآیند پذیرش ام تاثیر منفی نمی گذاره ؟ ( پیش خودشون فکر نمی کن که من هنوز مرددم بین دو reseach area و از این داستان ها ... ؟)

این مساله واقعا برای من سوالی هست، ممنون میشوم دوستان نظرشون رو بدن، چرا که تا ددلاین من چیزی نمونده.
    نه دوست من خیلی طبیعی است یک نفر چند زمینه مورد علاقه داشته باشه. هیچ اشکالی نداره.
    ویرایش توسط Mechatronic : December 13th, 2014 در ساعت 08:15 PM دلیل: اصلاح پست مرجع

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)