صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: ارسال مدارک در ایام تعطیلات

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک در ایام تعطیلات

این خارجکی ها تا کی تو تعطیلاتن؟
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

نقل قول نوشته اصلی توسط pooria_1365
    این خارجکی ها تا کی تو تعطیلاتن؟
    حداكثر 6 ژانويه.
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

پیش فرض درخواست راهنمایی----------> ارسال مدارک در ایام تعطیلات، شریک پستی برای Alberta

سلام
    من مدارک دانشگاه Alberta رو میخوام پست کنم. به نظرتون الان که تعطیل هستند (28 December) بفرستم یا صبر کنم بعد از تعطیلات بفرستم؟ (یک ماه مونده به deadline)
    کسی اگر هست که میخواد برای دانشکده برق مدارکشو پست کنه میتونیم با هم بفرستیم (TNT).
    به نظر شما با اینکه نگفتن مقاله هاتونو بفرستید، من بهتره مقاله های پذیرفته شده و مقاله های submit نشده رو براشون بفرستم؟
    اسم اون سرویس پستی مربوط به TNT که 23000 تومن هست رو کسی میدونه؟ آیا جایی غیر از شهرک غرب هم این سرویسو داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar
    سلام
    من مدارک دانشگاه Alberta رو میخوام پست کنم. به نظرتون الان که تعطیل هستند (28 December) بفرستم یا صبر کنم بعد از تعطیلات بفرستم؟ (یک ماه مونده به deadline)

سلام دوست عزیز
    مگر deadline آلبرتا برای پاییز2009 اول جولای نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیش فرض درخواست راهنمایی----------> ارسال مدارک در ایام تعطیلات، شریک پستی برای Alberta

سلام
    ددلاین این دانشگاه خیلی واضح مشخص نشده انگار. در جاهای متفاوت، تاریخ های متفاوتی داده شده.
    ولی به نظر شما اول جولای میتونه ددلاین برای سپتامبر باشه؟
    در 2 ماه دانشگاه نمیتونه تصمیم بگیره که کی رو بپذیره و شما بعدش بری واسه ویزا اقدام کنی و ...

Senior Member

سلام
    تجربه منم این بود که وقتی با DHL فرستادم برای کانادا اونم اتاوا و وقتی رفته بودن دانشگاه کسی خونه نبود و برگشته بود به همون ساختمان DHL در اتاوا
    که انگار واسه تعطیلات هیچ کس دانشگاه نبوده که تحویل بگیره یا اداره پذیرش بسته بوده. اما زنگ زدم گفتن مشکلی نیست چون خودشون بعد تعطیلات
    دوباره میفرستن واسه دانشگاه.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)