صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: ارسال مدارک در ایام تعطیلات

Junior Member

پیش فرض ارسال مدارک در ایام تعطیلات

سلام
    من متاسفانه با یک مشکل مواجه شدم که امکان وقوع آن برای بقیه هم محتمل است.
    من در تاریخ 22 DEC مدارکم را برای دانشگاه آلبرتا در کانادا از طریق پست TNT ارسال کردم و حالا امروز که 28 DEc هست هنگام track کالای خود با اطلاعات زیر مواجه شدم:

28 Dec 2007 18:23 Evora Consignment Received At Transit Point
    27 Dec 2007 07:00 Edmonton Receiver On Holiday
    26 Dec 2007 13:09 Toronto Consignment Received At Transit Point
    23 Dec 2007 20:28 Liege Euro Hub Consignment Received At Transit Point
    22 Dec 2007 21:21 Tehran Shipped From Originating Depot

همانطور که می بینید کسی خونه نبوده و الان مدارکم تو پرتغال هست(برگشت خورده). تا اونجایی که من اطلاع دارم سرویس پستی دانشگاههای معتبر در ایام تعطیلات سال نو هم کار می کنه ولی متاسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد تعطیل بودن سرویس آلبرتا در سایتشون پیدا نکردم.
    من آدرس گیرنده را به طریق زیر در فرم TNT مشخص کردم:
    Graduate Admissions
    Department of Computing Science
    University of Alberta
    221 Athabasca Hall
    Edmonton, Alberta, Canada
    T6G 2E8
    و تلفن خود دانشکده Computer Science را دادم.

خوشحال میشم اگر دوستان من را راهنمایی کنند که اصولا در این مواقع چه کاری میشه انجام داد.
    با تشکر.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک در ایام تعطیلات

من واسه اپلای تو سایتش دیدم که خواسته بود فقط آنلاین اپلای کنیم و مشخصات بدیم بدون هزینه ... و 6 هفته بعد خبر می دن که قابل قبول بوده یا نه که رسماً اپلای کنیم.
    من 2 ماه پیش آنلاین اپلای کردم ولی هنوز خبری نشده. می خواستم بدونم شما هم این مرحله رو انجام دادی یا نه؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

فکر نمیکنم همچین چیزی باشه واسه دانشگاه آلبرتا تا جایی که من دیدم هم یابد آنلاین ثبت نام کرد و هم مدارک رو با پست فرستاد. application fee هم 100 دلار کانادا هست.
    ضمنا فکر نکنم مدارک شما برگشت بخوره. قاعدتا باید نگه دارن تا بعد از تعطیلات تحویل بدن. در صورتی برگشت میخوره که آدرس گیرنده مشکل داشته باشه. آدرس شما مشکلی نداره.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

wow.oops
    Guest

آره این طوریه. من هم Preapplication رو پر کردم. چند وقت بعد بهم email زدن که هیچ استادی پیدا نشد که به CV شما علاقه داشته باشه. شما خودت email بزن و یه استاد پیدا کن. اگه هیچ استادی بهت email نزد و خود من ( مسئول application ) بهت جواب ندادیم یعنی نباید apply کنی. یه استاد بهم یه جئاب نصفه نیمه داد و گفت که بعدا بهت می گم چی بفرستی ولی بعد گفت تو کارت به من نمی خوره.
    دانشکده ی مکانیک alberta این طوریه. اول باید Preapplication پر کنی و یه استاد پیدا کنی بعد اجازه ی apply می گیری. حداقل دانشکده ی مکانیکش این طوریه.

Junior Member

من هم مثل شما قبل تعطیلات فرستادم برای 2 تا دانشگاه آمریکا. اما مدارکم برگشت نخورده و هر روز می زنه Receiver on Holiday و به نظرم بعد تعطیلات ok میشه. جای شما بودم یه ایمیل میزدم TNT کانادا که پیگیری کنن.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من دانشکده شیمی رو گفتم
    گویا دانشکده ها با هم فرق دارن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

از راهنمایی دوستان تشکر می کنم.
    دانشگاه آلبرتا برای دانشکده های مختلف سیستم های متفاوتی علاوه بر سیستم مرکزی ارایه می کند ( مثلا Computer Science سیستم مجزای GAPS را داره)
    برای دانشکده مورد نظر من فقط می بایست نام 3 سرپرست احتمالی را مشخص می کردم و اگر چه من با دو نفر از اساتید در آنجا در تماس بودم ولی به من گفتن که هیچ نیازی به این کار نیست که در مرحله apply کسی شما رو تایید کنه.
    متاسفانه بسته من هم اکنون در پرتغال هست و این دو روز هم تعطیله ولی نهایتا باید یا با مرکز تهران یا کانادا تماس بگیرم من آدرس را درست وارد کردم فقط در قسمت contact name عبارت Graduate Administrator را مشخص کردم که فکر نمی کنم مشکل داشته باشه.
    با تشکر.

آیا دانشگاه های آمریکا در ایام 28 دسامبر الی 5 ژانویه مدارک رو تحویل می گیرن؟
    ددلاین 3 دانشگاه مورد نظر من قبل از پنجم ژانویه است.بعد از ددلاین که دیره به نظرتون بهترین کار چیه؟
    Before the Dawn

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor
    آیا دانشگاه های آمریکا در ایام 28 دسامبر الی 5 ژانویه مدارک رو تحویل می گیرن؟
    ددلاین 3 دانشگاه مورد نظر من قبل از پنجم ژانویه است.بعد از ددلاین که دیره به نظرتون بهترین کار چیه؟
    سلام
    دانشگاه ها که کلا تعطیل نیست و همه رفته باشند
    بله- اونجا در فایل هایی ذخیره و بعد تحویل داده میشه
    شما بفرست مدارکت رو

دوستان يك سوال حياتي:

همونطور كه احتمالا" ميدونيد ددلاين دانشگاه دلف ( مقطع فوق ليسانس) 1 ژانويه 2009 هست ( براي scholarship )
    و من خوش خيال مداركم رو تازه 21 دسامبر ارسال كردم ( با دي اچ ال)، تازه فهميدم كه اكثر دانشگاهها از 24 دسامبر ميرن تعطيلات تا 5 ژانويه.
    حالا 2 سوال: 1- اگر بسته من به سلامتي 25 برسه، كسي هم كه تو دانشگاه نيست مسلما" ، برگشت ميخوره؟
    2- اگر هم برگشت نخوره بايد تا 5 ژانويه بمونه توي مركز پست و وقتي به دستشون ميرسه ( 5 ژانويه ) بعد ددلاين محسوب ميشه پس قبولش نميكنن؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)