صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: آیا برای مستر هم نامه به استاد مهمه؟

Junior Member

پیش فرض آیا برای مستر هم نامه به استاد مهمه؟

دوستان ممکنه منو راهنمایی کنید که تا چه حد مکاتبه با استاد برای مستر نقش تعیین کننده داره؟ منظورم بیشتر admissionگرفتنه تا fund.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : آیا برای مسترهم نامه به استاد مهمه؟

اگر فاند نمی خوای، زیاد ضرورتی نباید داشته باشه که حتماً با استاد مکاتبه کنی، می تونی مدارک رو بفرستی به Grad Office، اونها هم بررسی می کنن و اگر قابل قبول باشه پذیرش می دن (البته من از یکی از دوستان شنیدم که توی Grad Office دانشگاههای US اگر استاد یک پکیج رو درخواست نکنه، اصلاً اهمیتی به اون نمی دن و فقط App. Fee رو می گیرن و حالشو می برن، حالا تا چه حد درسته، الله الاعلم!!!)
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Junior Member

من هم بیشتر به admission فکر می کردم تا fund ولی حالا می خوام درخواست فاند هم بدم. خواستم ببینم رویه اش چطوریه؟ همون موقع اپلای کردن این رو به دانشگاه اعلام کنیم کافیه یا اینکه تماس با استاد برای این مورد ضروریه؟
    مشکل من اینه که چون می خوام برای رشته ی اقتصاد و مدیریت اپلای کنم و رشته ی الانم مهندسیه بک گراند خاصی ندارم که بگم مثلا این مقاله یا پروژه رو در رابطه با اقتصاد و مدیریت انجام دادم. واسه همین فکر می کنم ارتباط گرفتن با استاد در مورد من زیاد معنی نداشته باشه.
    کسی هست که نظر دیگه ای داشته باشه؟
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

نقل قول نوشته اصلی توسط Mangool
    من هم بیشتر به admission فکر می کردم تا fund ولی حالا می خوام درخواست فاند هم بدم. خواستم ببینم رویه اش چطوریه؟ همون موقع اپلای کردن این رو به دانشگاه اعلام کنیم کافیه یا اینکه تماس با استاد برای این مورد ضروریه؟
    مشکل من اینه که چون می خوام برای رشته ی اقتصاد و مدیریت اپلای کنم و رشته ی الانم مهندسیه بک گراند خاصی ندارم که بگم مثلا این مقاله یا پروژه رو در رابطه با اقتصاد و مدیریت انجام دادم. واسه همین فکر می کنم ارتباط گرفتن با استاد در مورد من زیاد معنی نداشته باشه.
    اولا اگر این داستان fund رو جدی نگیری مشکل ویزا برمیخوری. ثانیا برای مدیریت MBA به GMAT نیاز هست که کلی کار رو پیچیده میکنه ، ثالثا رقابت برای اون رشته ها اینقدر سخته که فقط باید به خدا توکل کنی با اون بک گراندی که داری. (وضعیت خودم رو گفتم به شما برنخوره)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط romeo
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mangool
    اولا اگر این داستان fund رو جدی نگیری مشکل ویزا برمیخوری. ثانیا برای مدیریت MBA به GMAT نیاز هست که کلی کار رو پیچیده میکنه ، ثالثا رقابت برای اون رشته ها اینقدر سخته که فقط باید به خدا توکل کنی با اون بک گراندی که داری. (وضعیت خودم رو گفتم به شما برنخوره)
    دوست عزیز،
    این بحث فاند تا جایی که من می دونم بیشتر برای امریکای شمالی مطرحه (و نه اروپا). سوال قبلی من هم به خاطر درخواست پذیرشم از دو تا دانشگاه در کانادا بود که یکی شون رشته اقتصاده (پس فقط GREمی خواد) و دیگری هم رشته مدیریت مالی که گفته یا GMAT و یا GRE می خواد. بنابراین GRE امتحان دادن کارم رو راه میندازه. درست می گی در رشته هایی که در بیزنس اسکول ها ارائه می شه رقابت زیاد و ورود سخته.
    سوال من هنوز پابرجاست: اگه فکر می کنید تماس با استاد انقدر مهمه که بدون اون پروسه پذیرش بدون فاند/با فاند و همینطور دریافت ویزا به نتیجه نمی رسه لطفا بهم بگید. من دلم به این خوشه که چون اقامت دانشجویی در یک کشور اروپایی دارم ویزای کانادا رو راحت تر بهم بدن (مثلا چشم پوشی کنن از اینکه فاند نداشته باشم)
    ممنون می شم اگه کسانی که اطلاعات و تجربه بیشتری از من دارن لطف کنن و جواب بدن.
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

Junior Member

پیش فرض لزوم صحبت با اساتید در BS

سوالی که برام پیش اومده اینه که لزوم صحبت و هماهنگی با یه استاد برای یه دانشجویی که BS رو تموم میکنه ( منظورم اینه که ارشد نیست ، بلکه می خواد برای ارشد پذیرش بگیره یا برای دکتری مستقیم از BS پذیرش بگیره و خلاصه ارشد نباشه در حال حاظر ) چقدره ؟ یعنی دانشجوهای BS هم اغلباً با اساتید اونور آبی negotiate میکنن یا این کار فقط واسه ارشداست ؟؟؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : لزوم صحبت با اساتید در BS

اتفاقا چون فاندها واسه master محدود تر ميشه، حتما سعي کنين که با استادا تماس داشته باشين و مطمئن تر apply کنين.

Junior Member

میشه در مورد چگونگی یافتن یه استاد ، ارتباط برقرار کردن با اون ، و ابراز علاقه به فیلد کاری اون یه کم توضیح بدید؟ یعنی الان توجیه نیستم که چجوری باید بریم تو نخ استادا و اینکه چند تا استاد؟

Junior Member

و اینکه از کی می باسیت تو این فکر بود؟ اگه مثلا کسی بخواد برای Fall 2010 اقدام کنه منظورمه

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.abroad
    میشه در مورد چگونگی یافتن یه استاد ، ارتباط برقرار کردن با اون ، و ابراز علاقه به فیلد کاری اون یه کم توضیح بدید؟ یعنی الان توجیه نیستم که چجوری باید بریم تو نخ استادا و اینکه چند تا استاد؟
    دوست عزیز اگه یه کم وقت بذاری و تمام پست های بخش تماس با استادان رو بخونی فکر کنم خیلی از سوالاتو بتونی جواب بگیری موفق باشی
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)