صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 42

موضوع: دانشگاه USC و نتایج پذیرش از آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عمرانی ها بشتابید به طرف USC

اون کسایی که می گید پارسال از اینجا fund گرفتن فکر نکنم به قضیه کمک مالی این ایرانی ربطی داشته باشن چون این خبر ظاهرا مربوط به یک ماه پیشه. من خیلی از دوستانم چون زمینه کارشون seismic هست اینجا apply کردن و با وجویکه الان در دانشگاهای بهتر دارن با بورس درس می خونن از اینجا فقط admission گرفتن. به نظر من با عجله نباید تصمیم گرفت.

USC in our department, civil sharif, known as one of the best choices for apply ,like UIUC, and as wow.oops said five students got fund for fall07 and as far as i know two more are going for jan08. and about the grant of sonny astani, in Dec01 all sharif profs got an email from usc in which they were informed about the grant and also outstanding students were encouraged to apply, however because it has many applicants from all over the world, you MUST be really outstanding to get fund and iranian applicants have no priority to others, e.g. all sharif students who were granted were ranked among top 10
    any way it is one of the wealthiest universities in US and one of the best ones too .but getting fund is really a hard work because it is highly competetive. However its deadline is already passed

P.S. it is really beautiful (or may be ridiculous), today I wrote two posts here and got two minus scores, may be the third one is on the way
    everything happens for a reason

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    همون طور که Alireza هم گفته، USC خوب پذیرش می‌ده، اما Fund نمی‌ده و تعداد بچه‌هایی که از اول با Fund اومدن خیلی کمه. البته اگر دانشجوی خوبی باشید بعد از یکی دو ترم می‌تونید Fund بگیرید. هرچند که دو ترم Fund نداشتن یعنی پرداخت ۱۶۰۰۰ دلار Tuition بعلاو‌ه‌ی هزینه‌های زندگی.
    ضمنا در مورد اصل خبر، من تو لینکی که فرستاده شده بود، ندیدم جایی گفته باشه که طرف شرط گذاشته که باید به ایرانی‌ها بیشتر پذیرش بدهند.
    اقا بابک من متوجه نشدم.شما گفتید کسانی که بدون fund اومدن تعدادشون زیاده ، ولی از اون طرف میگن بدون fundویزا نمیدن .راستش من اصلا دنبال گرفتن کمک هزینه نبودم ولی بهم گفتن باید یه fund نصفه نیمه هم که شده داشته باشی!

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط 2000mohsen
    اقا بابک من متوجه نشدم.شما گفتید کسانی که بدون fund اومدن تعدادشون زیاده ، ولی از اون طرف میگن بدون fundویزا نمیدن .راستش من اصلا دنبال گرفتن کمک هزینه نبودم ولی بهم گفتن باید یه fund نصفه نیمه هم که شده داشته باشی!
    راستش این قضیه‌ی بدون fund ویزا ندادن مساله‌ایه که در یکی دو سال اخیر اتفاق افتاده و قبل‌تر به این شکل نبود. حتی حدود ۵-۶ سال پیش سیستم کاملا بر عکس بود و اگر fund داشتید احتمال ویزا گرفتن کم بود! به هر حال در حال حاضر هم احتمال ویزا گرفتن بدون fund صفر نیست، اما کمه و من هم توصیه می‌کنم که هر طور شده سعی کنید fund بگیرید.

Junior Member

پیش فرض نتایج دانشکده عمران USC

سلام به همه

کسی تا حالا از USC جواب گرفته؟
    من شنیده بودم که تا آخر March جواب میدن ولی من هنوز جوابی نگرفتم.
    ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : USC به کسی جواب داده؟

من یکی رو میشناسم که حدودا یک ماه پیش بهش جواب داده، ولی به خودم هنوز هیچی جواب نداده....نمی دونم ...
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

Junior Member

Reject شده یا Accept؟

Junior Member

accept
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

Junior Member

من يكماه پيش پذيرش گرفتم با فاند ولي بعضي از دوستام هنوز جوابشون نيومده.

Junior Member

من برای CS اپلای کردم هنوز هیچ چی به هیچی!

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)