صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 82

موضوع: همکاری برا ی تنظیم مقاله در رشته مدیریت مالی ( Finance)

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض همکاری برا ی تنظیم مقاله در رشته مدیریت مالی ( Finance)

همونطوری که می دونین توی رشته های مدیریت و Business Administration گرایش finance از بقیه گرایش ها بیشترین متقاضی رو داره و برای گرفتن پذیرش خوب سخت تره ! از طرف دیگه این رشته توی ایران چیزه جدیدیه و اصولآ توی گرایش های مدیریت متاسفانه توی ایران چندان کاری صورت نگرفته .

اگر کسی مایله که توی یه زمینه مالی و سرمایه گذاری (هر زمینه ای) مقاله بده و دنبال یه همکار می گرده ، با من تماس بگیره .

nannigia
    Guest

پیش فرض پاسخ : مقاله برای پذیرش دکتری مدیریت مالی - PhD of Finance

سلام

من فوق ليسانس اقتصاد از انگليس دارم و يك سالي ميشه كه به ايران برگشتم
    در مورد نوشتن مقاله و تحقيق حاضر هستم با شما همكاري كنم
    البته دوست دارم در مورد موضوع آن به توافق برسيم

مرسي
    ویرایش توسط salehifar : March 29th, 2012 در ساعت 03:53 PM دلیل: ایمیل

Junior Member

سلام...
    من فوق لیسانس مهندسی برق دارم...ولی تمام زورمو گذاشتم که تو رشته finance پذیرش بگیرم...یه سری مطالعات هم تو این زمینه دارم...
    میتونیم با هم کار کنیم...موضوع پیشنهادی جالب هم دارم...
    منتظرم...

سلام
    من هم فوق ليسانس مديريت هستم دوست دارم با شما همكاري كنم
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

بچه ها ...
    کسایی که می آن اینجا به اطلاعاتی هم از خودشون ، رشته لیسانس و فوقشون یا گرایش مدیریتشون (می دونین که خیلی ها از جمله خودم تغییر رشته دادیم به مدیریت-MBA !! و می شه از دانسته های رشته لیسانس اینجا خیلی خوب استفاده کرد) ، و اینکه توی چه زمینه ای کار می کنن بذارن که اگه کسی دیگه هم اومد و خوند بتونه از بین بچه ها یه partner پیدا کنه ... خیلی ها به من پیغام دادن که شاید شرایطشون به من خوره اما حتمآ به بقیه می خوره ... خودتون هم با هم در ارتباط باشین !

حالا من در مورد خودم یه توضیحی بدم ...

گرایش الانم finance ه ... دارم دانشگاه تهران می خونم ... لیسانس ام نرم افزار بوده ...
    بیشتر علاقه دارم که توی زمینه های finance و corporate finance مقاله بدم ؛ موضوعات دیگه هم باشه موردی نداره ، بستگی داره که ببینم می تونم خودم رو توش به یه حدی برسونم که کار کنم یا نه ! مثلآ چیزی که دستمه در مورد OR ه ...
    الان دارم روی مدلسازی با استفاده از الگوریتم ژنتیک با matlab کار می کنم ... زمینه های هوش مصنوعی و شبکه عصبی هم خیلی جای پیشرفت دارن که چون پایان نامه لیسانس اینا بودن خیلی دوست دارم که دوباره روی این زمینه ها شروع به کار کنم ...
    کسی اگه ایده ای توی این حوالی داره که می تونیم با هم share کنیم و به من پیغام بده .

در ضمن اگه کسی هست که زیاد عجله خاصی روی کاراش نداره بهتره واسم ! ... من یه سال وقت دارم و می خوام بدون عجله کاری رو شروع کنم که واقعآ به درد بخور باشه ... بیشتر دنبال یه همکاری بلندمدت و درست حسابی هستم ... جوری که از همه نظر با یکی مچ بشم و دنبال یکی دوتا مقاله خاص و محدود نیستم ... هر چی بیشتر بهتر ! ... فقط دنبال یه partner هستم که انگیزه داشته باشه و پشتکارش خوب باشه ...

Junior Member

سلام
    من هم finance میخونم و خیلی به ارایه یک مقاله احتیاج دارم؛ ولی مشکلم اینه که هیچ موضوع خاصی توی ذهنم نیست و نمی دونم از کجا شروع کنم. خوشحال میشم اگه بتونید راهنماییم کنید.

سلام.من دانشگاه امیر کبیر مهندسی صنایع/تحلیل سیستم می خونم.منم دوست دارم با هاتون همکاری کنم.اتفاقا منم عجله ای ندارم و دنبال یه کار ارزشمندم.یه موضوع هم دارم.می خواستم پایان نامه ام را در این زمینه کار کنم اما پشیمون شدم.اما حتما باید یه استاد بالای سرمون باشه.
    ویرایش توسط salehifar : March 29th, 2012 در ساعت 03:56 PM دلیل: ایمیل

Junior Member

hi,
    i majored in accounting,i got my admission in MBA_FINANCE from MMU, l`m going to malaysia in Feb(bahman),during this time i would be glad to company with you.but i don`t have any specific subject,

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

من که این تاپیک رو راه انداختم فقط بخاطر join کردن دیگران به خودم نبود ... خودتون هم با خودتون ارتباطات داشته باشین ...
    الان درگیر امتحانات پایان ترم هستم و بعدشم اگه مقاله ها accept بشن باید بشین برای اونا ... و زبان ! ...
    خلاصه اینکه به نظر نمی رسه برای اینکه یه کار رو از صفر بخوام شروع کنم فعلآ وقت کافی داشته باشم ...

من رو حداقل تا اواخر تیر معاف کنین تا ببینیم بعدش چی می شه ! .. ...در ضمن مشکل مقاله دادن توی فاینانس همینه که آدم موضوع مناسبی رو سراغ نداره ... این حل بشه بقیه ش زیاد مشکل نیست ... ... !

موفق باشین ...

سلام

كسي مي دونه چه جوري ميشه به اطلاعات آرشيوي بورس نيويورك يا لندن دسترسي پيدا كرد.

تو سايت ؟؟؟(من كه نتونستم پيدا كنم) يا از طريق مكاتبه باهاشون؟؟؟/

كسي تا حالا ازا اين اطلاعات استفاده كرده؟

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)