صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 82

موضوع: همکاری برا ی تنظیم مقاله در رشته مدیریت مالی ( Finance)

Junior Member sharp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Alberta- PhD of Finance

پیش فرض پاسخ : مقاله برای پذیرش دکتری مدیریت مالی - PhD of Finance

Dear All applicants
    I have found false idea in applicants of Finance.
    First of all, none of my classmate, even top one with profound background in Finance, has not any paper. Instead their background in economic or math is deep enough.
    Secondly, even our best profs have problem to submit a paper in a journal, also it takes more than a year to get acceptance from a journal and another year to be published, moreover another one year is dedicated to write a paper. So that at least 2 or 3 years needed to publish a paper.
    Thirdly, no one anticipate a masters student with accepted journal.
    In the end I should add, supposed you have published in so called third tier journal(usually second and first tier will not publish your paper 100%), it both lack the high-class standard and fitness to academic staff in that university.

Again, and again, If anyone like to be admitted from top university. Should work on his/her GMAT score, TOEFL. and the best idea is to have a MA of economic from a North American Univerity , especially in USA. Also have a naive idea in mind to work on in future will be beneficial. i
    Life is a game, do not take it seriously

Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط sharp نمایش پست ها
    Dear All applicants
    I have found false idea in applicants of Finance.
    First of all, none of my classmate, even top one with profound background in Finance, has not any paper. Instead their background in economic or math is deep enough.
    Secondly, even our best profs have problem to submit a paper in a journal, also it takes more than a year to get acceptance from a journal and another year to be published, moreover another one year is dedicated to write a paper. So that at least 2 or 3 years needed to publish a paper.
    Thirdly, no one anticipate a masters student with accepted journal.
    In the end I should add, supposed you have published in so called third tier journal(usually second and first tier will not publish your paper 100%), it both lack the high-class standard and fitness to academic staff in that university.

Again, and again, If anyone like to be admitted from top university. Should work on his/her GMAT score, TOEFL. and the best idea is to have a MA of economic from a North American Univerity , especially in USA. Also have a naive idea in mind to work on in future will be beneficial. i

Thank you for sharing your opinions. There's one thing more I'd like to know. What about the "fit" with faculty research interests? I mean, is it sufficient to state your research interests in the SOP without having any previous research experience or publication in those areas?

رشته و دانشگاه

The best idea is to have a methodology and some idea about data set in mind.
    Just a little literature review will be helpful. But also have this point in back of your mind that less will be found in previous works about innovative research ideas.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alved نمایش پست ها
    Thank you for sharing your opinions. There's one thing more I'd like to know. What about the "fit" with faculty research interests? I mean, is it sufficient to state your research interests in the SOP without having any previous research experience or publication in those areas?

سلام
    من ارشد مالی میخونم میخوام برای سال 2012 اپلای کنم
    منتها الان میخوام پایان نامه خودمو طوری انتخاب کنم که از توش یه مقاله در بیاد
    مشکل اساسی اینجاست که میخوام سلیقه خودمو با سلیقه استادای مطرح دانشگاههایی که میتونم اپلای کنم جور کنم تا در موقع اپلای کردن موفق تر باشم
    اگه بتونیم زمینه کاری استادایی از این دست رو درآورد ، میشه یه کارایی کرد
    خلاصه اگه کسی دسترسی به زمینه کارهای اونا داشته باشه من میتونم موضوع مقاله و نحوه انجام اونو سریع دربیارم
    ممنون میشم منو مطلع کنید
    ویرایش توسط salehifar : March 29th, 2012 در ساعت 04:10 PM دلیل: ایمیل
    در حسرت یک نعره مستانه بمردیم**************** ویران شود این شهر که میخانه ندارد

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafababoli نمایش پست ها
    سلام
    مشکل اساسی اینجاست که میخوام سلیقه خودمو با سلیقه استادای مطرح دانشگاههایی که میتونم اپلای کنم جور کنم تا در موقع اپلای کردن موفق تر باشم
    خلاصه اگه کسی دسترسی به زمینه کارهای اونا داشته باشه من میتونم موضوع مقاله و نحوه انجام اونو سریع دربیارم
    ممنون میشم منو مطلع کنید
    اینم میل من
    buddy, there are some points I'd like to mention about your post. first of all, most of business professors change their research focus periodically so just focusing on what they do now does not guarantee being a fit student while applying as they might have changed their research focus at that time. by the way I can tell you that they merely change the main stream they work on. so, starting from the main stream they more tend to work is a way more genius option.
    I do not know how much you dominate on the research topics of your field,you may find out about professor's interests easily by surfing their webpages from university portals. further , i strongly recommend you to do this type of search by yourself as other's opinions are just what they perceive. r
    ویرایش توسط salehifar : March 29th, 2012 در ساعت 04:11 PM دلیل: ایمیل

رشته و دانشگاه

نمی دونم شما حامد قدوسی رو می شناسی یا نه. اما احتمالا باید بشناسیش، کسیه که اول فوق و بعد دکتراشو برای اقتصاد و فایننس رفته وین. تجربه اش رو نقل به مضمون می کنم: مقاله هایی که توی این سطح نوشته می شه (دانشجویان ایرانی یا غیر ایرانی در مقطع فوق لیسانس) جایگاهی در مجلات اصلی رشته اقتصاد نداره و خود اساتید دانشگاه های اونور هم به نسبت همکاراشون در دپارتمان های مهندسی مقالات کمتری دارن. و کلا هم گفته بود عموما اپلیکنت هایا مقاله ندارن یا مقالشون بی خاصیته و اساتید اونجا هم این فاکتور مقاله اصلا براشون مطرح نیست (چون هیشکی کار درست و حسابی نداره) خلاصه گفتم یه نقل قولی کنم چون می گفت این تحلیلش مستند به تجارب بچه های دور و ورش هم هست خلاصه از دیدگاه حامد قدوسی می شه گفت عامل موفقیت رفقای شما بعیده که مقاله هاشون بوده باشه، مگه اینکه مقاله جونداری داشته باشن .
    نقل از( http://www.applyabroad.org/forum/sho...تصاد/page5) آقای i ali12345
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafababoli نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم منو مطلع کنید
    اینم میل من.com
    ویرایش توسط salehifar : March 29th, 2012 در ساعت 04:12 PM دلیل: ایمیل

نمی دونم شما حامد قدوسی رو می شناسی یا نه. اما احتمالا باید بشناسیش، کسیه که اول فوق و بعد دکتراشو برای اقتصاد و فایننس رفته وین. تجربه اش رو نقل به مضمون می کنم: مقاله هایی که توی این سطح نوشته می شه (دانشجویان ایرانی یا غیر ایرانی در مقطع فوق لیسانس) جایگاهی در مجلات اصلی رشته اقتصاد نداره و خود اساتید دانشگاه های اونور هم به نسبت همکاراشون در دپارتمان های مهندسی مقالات کمتری دارن. و کلا هم گفته بود عموما اپلیکنت هایا مقاله ندارن یا مقالشون بی خاصیته و اساتید اونجا هم این فاکتور مقاله اصلا براشون مطرح نیست (چون هیشکی کار درست و حسابی نداره) خلاصه گفتم یه نقل قولی کنم چون می گفت این تحلیلش مستند به تجارب بچه های دور و ورش هم هست خلاصه از دیدگاه حامد قدوسی می شه گفت عامل موفقیت رفقای شما بعیده که مقاله هاشون بوده باشه، مگه اینکه مقاله جونداری داشته باشن .
    نقل از( http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%AF/page5) آقای i ali12345

من آقای قدوسی رو میشناسم
    مطالبشون رو هم میخونم منتها گفتم اگه کسی تجربه ای داره منو راهنمایی کنه
    ممنون
    در حسرت یک نعره مستانه بمردیم**************** ویران شود این شهر که میخانه ندارد

Senior Member ali12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Economics

نقل از( http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%AF/page5) آقای i ali12345
    آقا سرعت بچه های اپلای ابرود بالاست، جناب شارپ از من خواسته بودن پستمو در اون موضوع در این موضوع هم نقل قول کنم که تا من بیام این کار رو بکنم خودشون انجام دادن ) با تشکر از ایشون، حالا پس بذارین اینم اضافه کنم که توی کامنت های مربوط به اون مطلب حامد قدوسی، حتی بچه های مهندسی هم اومده بودن و نوشته بودن مقالات ما هم الان بعضا باعث سرافکندگیه و بهتر بود کارای ضعیف رو انجام نمی دادیم!!!!! البته به شخصه بعید می دونم واقعا بچه های مهندسی هم مقاله هاشون در سطح پایین باشه و در پذیرششون بی تاثیر بوده باشه!

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید.
    من علاقه دارم با دوستان همکاری کنم جهت نوشتن مفاله/.
    من لیسانس صنایع دارم دانشجوی ترم آخر مدیریت مالی.
    اگر دوست داشتید با هم همکاری کنیم به من میل بزنید.
    ویرایش توسط salehifar : March 29th, 2012 در ساعت 04:21 PM دلیل: ایمیل
    کسی که حفظ جان را مقدم بر آزادی بداند.....لیاقت آزادی ندارد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

با سلام
    من فوق لیسانس مدیریت بازرگانی (گرایش مالی )دارم ،می خوام یه همکار خوب برای ارائه مقاله داشته باشم ،البته موضوع خاصی مد نظرم نیست ،و اگه کسی موضوعی داره و دنبال همکار فعال می گرده ایمیل من
    ویرایش توسط salehifar : March 21st, 2012 در ساعت 02:07 PM دلیل: ایمیل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)