صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 82

موضوع: همکاری برا ی تنظیم مقاله در رشته مدیریت مالی ( Finance)

پیش فرض پاسخ : مقاله برای پذیرش دکتری مدیریت مالی - PhD of Finance

سلام دوستان
    من دارم پایان نامه ارشد مدیریت مالی رو میدم
    و خیلی علاقه دارم که یک مقاله خوب بدم،فعلاً موضوع خاصی مدنظرم نیست ولی اگر دوستان موضوعی دارند خیلی مایل به همکاری هستم
    tanx
    ویرایش توسط salehifar : March 21st, 2012 در ساعت 02:07 PM دلیل: ایمیل

Banned

سلام دوستان
    من حدود 8 مقاله خارجی در زمینه مدیریت مالی و 4 کنفرانس بین المللی دارم و با تلاش بسیار به عنوان سر دبیر یک جرنال بین المللی در زمینه مدیریت مالی پذیرفته شده ام در صورت تمایل حاضرم به شما بدون کمک کنم.
    ویرایش توسط salehifar : March 21st, 2012 در ساعت 02:08 PM دلیل: ایمیل

Banned

با سلام

جناب آقای .............

بنده سر دبیر مجله Bioinfo Financial Management هستم و در صورت تمایل در قسمت داوری و چاپ مقالهدر خدمت شما هستم.

لطفا" مقاله خود را بصورت مقاله مروری و یا پژوهشی به آدرس ارسال نمایید.

پیشنهاد می کنم با توجه به اینکه دانشگاه ها از شما پروپوزال میخواهند مقالات خود را در همان راستا بنویسید. به عنوان مثال چنانچه پروپوزال شمادر رابطه با مدیریت ریسک می باشد ارائه مقاله در زمینه مدیریت ریسک برای رزومه شمابسیار اثرگذار تر خواهد بود تا مقاله ای در زمینه مدیریت سرمایه گذاری زیراتوانایی علمی شما را برای استاد راهنما بیشتر آشکار خواهد نمود.

موفق و سر بلند باشید.

حامد احمدی نیا
    ویرایش توسط salehifar : March 22nd, 2012 در ساعت 11:53 PM دلیل: ایمیل

Banned

Red face پاسخ : مقاله برای پذیرش دکتری مدیریت مالی - PhD of Finance

با سلام مجدد

دوست گرامی نوشتن مقاله شبیه تهیه پایان نامه کارشناسی ارشد می باشدبا این تفاوت که شما حداکثر بین 13 تا 20 صفحه می توانید مطلب بنویسید. ساختارمقاله بصورت زیر است:

1. چکیده مقاله: این قسمت در پایان تهیه مقاله نوشته می شود که شاملخلاصه یافته های مقاله شما ، روش تحقیق بکار رفته ، جامعه آماری و حیطه زمانیتحقیق و اهمیت تحقیق حداکثر در 200 واژه به زبان انگلیسی ساده و از بکار بردن نحوهبیان جملات به صورت مجهول اجتناب کنید

2. واژه های کلیدی: در این قسمت بین 3 تا 7 واژه کلیدی که به عنوان عواملاصلی تحقیق شما شناخته می شوند ذکر نمایید. مثلا" چنانچه تحقیق شما در رابطهبا اثر تغییرات اقتصادی بر بازده سرمایه گذاری می باشد وازه های کلیدی می توانند: Macroeconomic factor,Return of Investment,Investment Management باشند.

3. مقدمه: در این قسمت بطور خلاصه اهمیت موضوع و ویژگی های تحقیق خود وچه تحقیقاتی در این رابطه صورت گرفته است را ذکر کنید. اگر مقاله خود را قسمت بندیکرده اید در این قسمت به آن اشاره کنید. بین 1 تا 2 صفحه مقدمه بنویسید.

4. تحقیقات پیشین(ادبیات تحقیق): در این قسمت با توجه به عواملی که درتحقیق مورد بررسی قرار می دهید تحقیقات پیشینی که در این راستا صورت گرفته است رابه ترتیب سال و بطور خلاصه ذکر کنید. بسیار مهم است که تحقیقات را از کشور هایمختلف ذکر کنید و نتایج تحقیق آنها را نیزبطور خلاصه بیان کنید. این قسمت می تواند 2 تا 3 صفحه از مقاله شما را شامل شود.سعی کنید مطالبی را بیاورید که بتوانید نتیجه تحقیق خود را با آن مقایسه کنید.

5. روش تحقیق: در صورتی که تحقیق شما پژوهشی می باشد در این قسمت فرضیاتتحقیق ، جامعه آماری ، حیطه زمانی تحقیق، روش آماری بکار رفته در تحقیق و آزونهایآماری را با ذکر دلیل بکار گیری بیان کنید. این قسمت بین 1 تا حداکثر 2 صفحه تحقیقرا شامل می شود.

6. تحلیل آماری: در این قسمت فرضیات تحقیق را مورد آزمون قرار داده ونتایج آنرا به تفصیل با درج جداول تحلیل آماری و نمایه های مربوطه بطور واضح شرحدهید. بین 2 تا 4 صفحه حداکثر.

7. جمع بندی نتایج تحقیق: در این قسمت نتایج تحقیق را بطور ساده بدونمقایسه با تحقیقات پیشین ذکر کنید.(حداکثر 1 صفحه)

8. تفسیر نتایج تحقیق: این قسمت مهمترین قسمت کار می باشد. در این قسمتنتایج تحقیق خود را با تحقیقات پیشین مقلیسه کرده و مزایای تحقیق خود را نسبت به آنهاذکر کنید. سعی کنید با تحقیقات جدید مقایسه کنید.

9. محدودیتهای تحقیق را درانتهای تحقیق و یا در قسمت شماره 5 می توانید ذکر کنید. چنانچه پیشنهادی برایمحققان آتی دارید در این قسمت ذکر کنید.

10. منابع تحقیق: در این قسمت منابع بکار رفته در حقیق را بترتیب الفباذکر کنید دقت کنید در داخل متن هر جا آمده اند با ذکر شماره در منابع ذکر کنید.استفاده از منابع و کتب فارسی در مقالات بین المللی ممنوع است. چنانچه منابع شمافارسی است حتما" منبع لاتین آن را یافته و بجای منابع فارسی درج کنید.

پیشنهاد می کنم بجای مقاله پژوهشی اولین مقاله خود را بصورت مروری کارکنید که روش تحقیق و تحلیل آماری ندارد و راحتتر و سریعتر نوشته می شود. برای دستیابی به مقالات مرتبط از پایگاههای زیر که رایگان هستند استفاده کنید:

WWW.DOAJ.ORG

WWW.MAGIRAN.COM

WWW.SID.IR

منتظر کار تحقیقاتی شما هستم.

اگر مجله ما را به دوستان خود معرفی کنید ممنون می شوم.

با سلام من چن مقاله تا حالا چاپ کردم میتونم کمکتون کنم
    در صورت تمایل پیام خصوصی بدهید
    ویرایش توسط salehifar : March 23rd, 2012 در ساعت 07:53 PM دلیل: حذف شماره تلفن

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

با درود بر دوستان
    من پذیرشً برای banking & finance گرفتم و از ترم اینده به امید خدا شروع می کنم
    از دوستان سوال دارم که چه موضوعی باید انتخاب کنم و کلا چه کنم از کجا شروع کنم تا بتوونم یکی دوتا مقاله عالی بنویسم تا در دکتری برای هر جایی اقدام کردم با بورس پذیرش بگیرم
    سپاس گذارم

Junior Member

سلام منم مکارشناسی حسابداری دارم زبان تخصصی فول هستم یک مقال داخلی درباره اثرات قاچاق و مالیات بر ارزش افزوده و نظام مالیاتی دادم باید بگم به یوزر وپس همه سایت ها هم دسترسی دارم حتی ساینس دایرکت خیلی دمبال یکی میگردم یک مقاله توپ بدیم زمینه کاریمم روی حسابداری صنعتی هزینه ها و فعالیت های هزینه محمور و مالی نیز حسابداریر محیط زیست و مسئولیت اجتماهی حسابداران و شرکتها نیز دارم
    تا حالا 12 تا مقاله نیز درمورد مالیات و وو...... خوندم خیلی خوشحال میشم کسی بخواد همکاری کنه

سلام منم دانشجوی ارشد مدیریت مالی هستم
    چندتا موضوع مد نظرم هست
    اگه کسی پایه همکاریواسه مقاله هست بگه هماهنگ شیم که مقاله رو آماده کنیم

مرسی
    ویرایش توسط daniyal_arj : August 19th, 2012 در ساعت 08:04 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraman2012 نمایش پست ها
    با درود بر دوستان
    من پذیرشً برای banking & finance گرفتم و از ترم اینده به امید خدا شروع می کنم
    از دوستان سوال دارم که چه موضوعی باید انتخاب کنم و کلا چه کنم از کجا شروع کنم تا بتوونم یکی دوتا مقاله عالی بنویسم تا در دکتری برای هر جایی اقدام کردم با بورس پذیرش بگیرم
    سپاس گذارم
    فکر میکنم این تصور درستی نیست که برای قبولی در دکترا بایستی مقاله داشته باشی. قطعن داشتنش در ژورنالهای معتبر خیلی خوبه، ولی آدمایی که در اون ژورنالها مقاله میدن یا اساتید هستن و یا دانشجویان سال پنجم و بالاتر دکتری.
    بنابراین اگر کسی استعداد فوق العاده ای برای مقاله دادن در ژورنالهای معتبر را نداره، بهتره رزومه خودش را با مقاله های دست پایین خراب نکنه. برای قبولی در دکترا (علاوه بر داشتن بقیه الزامات) صرفن یه جوری (از طریق ریکام، و یا ملاقات حضوری ...) به استاد نشون بدین که علاقمند به ریسرچ هستید و یا سابقه دارید، کافیه.
    علاوه براین، برای دکترا فاینانس، داشتن نمره جی مت یا جی اری فوق العاده گارانتی بسیار مطمئن تریه.
    موفق باشید

Junior Member

در لینک زیر مقاله های مفیدی موجود می باشد.

http://www.meta4u.com/forum/index.php?board=214.0

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)