صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: بررسی راهکارها و پیشنهادها برای مقابله با انسداد حساب‌ها در Bank of America

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی راهکارها و پیشنهادات دوستان برای مقابله با انسداد حسابها در Bank of Amae

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    ببخشید ولی من احساس میکنم (شاید اشتباه میکنم) برخی سوء استفاده کردن. البته منظورم دانشجوها و شما نیستید. منظورم شاید عده ای با نام دانشجو! سعی میکردن ت ح ر ی م ها رو دور بزنن!!!!!
    من که هر چی فکر میکنم یک سر این نخ بالاخره به قضیه ت ح ر ی م گره میخوره. اگه غیر از این باشه باید تعجب کرد!

نه اینطور نیست. واسه اکثر دوستای من و خودم هم این اتفاق افتاده. بنده های خدا بعضن پولی هم آنچنان نداشتن که بخوان تحریم دور بزنن. به هرحال حرکت خیییییلی زشتی دارن انجام میدن

پیش فرض پاسخ : بررسی راهکارها و پیشنهادات دوستان برای مقابله با انسداد حسابها در Bank of Amae

نقل قول نوشته اصلی توسط MehrdadUT نمایش پست ها
    نه اینطور نیست. واسه اکثر دوستای من و خودم هم این اتفاق افتاده. بنده های خدا بعضن پولی هم آنچنان نداشتن که بخوان تحریم دور بزنن. به هرحال حرکت خیییییلی زشتی دارن انجام میدن
    من از دو تا مرکز مختلف دارم پیگیری میکنم. میدونم که دوستان دیگه هم از راههای مختلف دارن پیگیری میکنن. شورای ملی ایرانیان آمریکا www.niacouncil.org (پست شماره 10) و دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران- واشنگتن (پست شماره 5)
    هرکس که مشکل مشابه داره میتونه از لینکهای موجود استفاده کنه. این دو تا مرکز نیاز بصورت جداگانه پیگیر هستن و اگر ما از دو تاشون همزمان کمک بگیریم فشار بیشتری میشه به بانک آورد. هرچند طبق مقررات این بانک باید جریمه هم بده اما غیر از قضیه مالی از لحاظ حقوقی شکست بانک در دادگاه براشون هزینه ای داره که دیگه هرگز از این کارا نکنن.
    شما هم اگه از کانال دیگه ای دارین پیگیری میکنین اینجا اطلاع بدین تا همه مطلع بشیم و ما هم از اون کانالها اقدام کنیم تا فشار بیشتری رو بانک وارد کنیم
    مممنون

پیش فرض بررسی راهکارها و پیشنهادات برای مقابله با انسداد حسابها در Bank of America

سلام
    من با سفارت تماس گرفتم و دفتر حقوقی در پاسخ متن زیر رو فرستاد. از دوستان اگر کسی تمایل به پیگیری داره علاوه بر متنی که بصورت word اینجا گذاشتم، اطلاعات زیر رو هم به بخش حقوقی دفتر حفاظت منافع بفرستن.
    ممنون

Thank you sir. However, please provide me with following information to help us to better understand the situation:
    1- Name and address of the branch, which has closed the account.
    2- Your account No.
    3- Your full name and address.
    4- Your Visa status.
    5- How many accounts have been closed, and I need the same information for them as well.
    Please take care,

Jahansoozan, Legal Affairs
    Embassy of Pakistan
    Interests Section of the Islamic Republic of Iran
    2209 Wisoconsin Avenue, NW
    Washington, DC 20007
    Tel: (202) 965-4981 l Fax: (202) 965-1073
    legal@daftar.org

Banned

البته همونطور که دوستمون گفتن حساب خیلی ها هم سرجاش هست.
    من سوالی دارم از شما دوست عزیز:
    ""کپی ویزا و گذرنامه ات رو واسمون فاکس کن و چندتا سوال داریم به اونا جواب بده تا مشکلت حل بشه. من گفتم اول شما سوال منو جواب بده تا من بعد مدارک رو بفرستم"" این جمله خود شماست. برین به راحتی با بانک مسالتون رو حل کنین دیگه. اینجا بعید میدونم به نتیجه برسین.
    سوتفاهم نشه ولی هدف حل مشکل شماست. چون اینکه شما میگین به سوال من جواب بده به بانک خوب به نظرم نباید میگفتین وقتی میبینین به قول خودتون تبعیض هست.این جور صحبت ها نه تنها مشکل رو حل نمیکنه یکم هم مشکل زاست.
    موفق باشی

پیش فرض بررسی راهکارها و پیشنهادات برای مقابله با انسداد حسابها در Bank of America

دوست عزیز ممنون از پیگیری شما
    آره، حساب خیلی ها سرجاشه، حساب یه عده هم دوباره باز شده. من نمیخوام از بقیه واسه حل مشکل خودم کمک بگیرم و خودم پیگیر کارای خودم هستم. حتی امروز بخاطر نقض حقوق مدنی و تبعیض ملیتی (یعنی دو مورد) ازشون شکایت کردم. پس دلیلی نداره بخوام موج سواری کنم. اما گفتم شاید بقیه هم بخوان مشکلشون حل بشه. و البته پیشنهادهای من واسه دوستانی هست که این مشکل رو دارن و احتمالا میخوان پیگیری کنن و مهمتر از همه اینکه این پیشنهادها عمومی هستن و هرگز موردی مثل شکایت شخصی از بانک رو اینجا مطرح نکرده بودم چون اصل بحث رو نمیخوام به حاشیه ببرم. بحث حقوق شخصی جدای از این قضیه است، اینجا من نظرم رو حقوق جمعی ماست.
    اگر اینجا وقت دوستان رو میگیرم متاسفم اما شاید اگر یک نفر هم با مشکل مشابه بخواد اطلاعی از مرحله رسیدگی به موضوع داشته باشه خوشحال میشم که کمکی بهش کرده باشم. البته میدونم خیلی از دوستان زمانی که ایران هستن فقط از این سایت استفاده میکنن و از زمانی که از کشور خارج میشن رفته رفته مراجعه شون به اینجا کم میشه، غیر از افرادی که به نوعی فعالیت در اینجا رو دوست دارن. و شاید به این دلیل استفاده از این سایت برای بیان این مشکل صحیح نبود. اما بازم تاکید میکنم که با احتمال اینکه حتی یه نفر یا مشکل مشابه بخواد از این مطالب استفاده کنه من خوشحال میشم کمکی کرده باشم.
    برخلاف تصور برخی باید بگم دنبال حاشیه نیستم، فقط عادت دارم حق خودم رو بگیرم به هر قیمتی که شده.
    بحث سر اینه که بعنوان یه شهروند حق دارم 1- حساب داشته باشم و اگر خلافی انجام نداده باشم بانک حق نداره حساب من رو مسدود کنه 2- یا اگر مسدود میکنه لااقل باید علتش رو بگه. و به همین دلیل وقتی اونا دلیل کارشون رو نمیگن من هم دلیلی ندارم منت اونا رو بکشم. قبلا هم گفتم اونا محتاج چندهزار دلار من نیستن منم دستم از بانکای دیگه کوتاه نیست.

این دو جمله آخر دقیقا همون مواردی هستن که کارشناس دفتر حقوقی گفت که میتونم بر علیه بانک اقامه دعوا کنم. اینم بگم که طبق گفته ایسون طی حداکثر 90 روز تکلیف قضیه مشخص خواهد شد.
    پی نوشت: منظورم از حق شهروندی درصورت داشتن شهروندی آمریکا نیست. این اولین سوالی بود که از خانم کارشناس پرسیدم و ایشون گفت ربطی نداره که شهروند آمریکا هستی یا نه. همین که برخلاف رویه معمول رفتار کردن نوعی تبعیض (ملیتی) و تضییع حقوق شهروندی شمرده میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    ""کپی ویزا و گذرنامه ات رو واسمون فاکس کن و چندتا سوال داریم به اونا جواب بده تا مشکلت حل بشه. من گفتم اول شما سوال منو جواب بده تا من بعد مدارک رو بفرستم"" این جمله خود شماست. برین به راحتی با بانک مسالتون رو حل کنین دیگه. اینجا بعید میدونم به نتیجه برسین.
    سوتفاهم نشه ولی هدف حل مشکل شماست. چون اینکه شما میگین به سوال من جواب بده به بانک خوب به نظرم نباید میگفتین وقتی میبینین به قول خودتون تبعیض هست.این جور صحبت ها نه تنها مشکل رو حل نمیکنه یکم هم مشکل زاست.
    موفق باشی
    ویرایش توسط Shadow_Dancer : May 23rd, 2014 در ساعت 04:03 AM

البته درست که حساب خیلی ها سرجاشه اما متوجه نشدم کدوم دوست یا کدوم پست رو میگی. ممنون میشم راهنمایی کنید.

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    موفق باشی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadow_Dancer نمایش پست ها
    البته درست که حساب خیلی ها سرجاشه اما متوجه نشدم کدوم دوست یا کدوم پست رو میگی. ممنون میشم راهنمایی کنید.

مرسی
    سلام
    اگر مشکلی بود خیلی ها الان ریخته بودن اینجا واسه همکاری
    من نظر خودم رو گفتم اگر اینجا به نتیجه نرسیدید 2 کار میتونید انجام بدید:
    1- با بانک راه بیاید. بلاخره از شما چیزایی خواستن دیگه چرا سخت میگیرین؟
    2- برین بانک دیگه

دیگه نظری ندارم.

پیش فرض پاسخ : بررسی راهکارها و پیشنهادها برای مقابله با انسداد حساب‌ها در Bank of America

Are US Sanctions Against Iran Fostering Discriminatory Banking Practices Affecting Iranian-Americans? Bank of America and other U.S. banks are closing the accounts of Iranians in the U.S. and Iranian-Americans, often without notice or explanation. Read more (http://www.mintpressnews.com/are-us-...ctices/191332/)
    By Katie Rucke

نمیدونم چرا از این لینک با کامپیوتر من باز نمیشه. لطفا لینک رو کپی و در قسمت آدرس مرورگر اینترنت وارد کنین (البته اگه مایل به خوندن هستین)
    ویرایش توسط Shadow_Dancer : May 25th, 2014 در ساعت 12:00 AM

پیش فرض پاسخ : بررسی راهکارها و پیشنهادها برای مقابله با انسداد حساب‌ها در Bank of America

لینک زیر مربوط به سازمان رسیدگی به حقوق مصرف کنندگان مؤسسات مالی در آمریکاست و اگر مشکلی‌ در خصوص حساب، وام و غیره دارین میتونین اینجا مطرح کنین.
    http://www.consumerfinance.gov/complaint/
    در ضمن میتونید با این شماره تماس بگیرین و تلفنی شکایتتون رو مطرح کنین. یا اینکه آدرس بدین و مدارک لازم رو براتون بفرستن که بصورت کاغذی مشکلتون رو مطرح کنین. (هرچند سایت راحت و سریع تره)
    8554112372

بانک ظرف ۱۵ روز باید به این موضوع رسیدگی کنه و به این سازمان و شما جواب بده.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)