صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: مشاوره جهت آماده سازی برای آزمون DELE (زبان اسپانیایی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان

پیش فرض مشاوره جهت آماده سازی برای آزمون DELE (زبان اسپانیایی)

مسلماً بستگی به هدف شما داره که برای چه کاری میخواین زبان رو یاد بگیرید... زبان دوم در دنیا اسپانیایی هستش از لحاظ تعداد نفرات متکلم... اسپانیایی از لحاظ نوشتاری از آلمانی و فرانسوی خیلی آسونتره، شما همون چیزی رو که می خونید، همون رو هم می نویسید. مشکلاتی که در دیکته فرانسوی و حتی آلمانی هستش، باعث دلسرد شدن یادگیرندگان این زبانها در اول یادگیری میشه بر عکس زبان اسپانیایی...من انگلیسی رو کامل بلد بودم و زبانهای اسپانیایی و فرانسوی هم خوندم، با انگلیسی خوب یادگیری زبان اسپانیایی براتون خیلی آسونتره....

اگه تو آمریکا زبان اسپانیایی بلد باشید، بخصوص در قسمت ایالت کالیفرنیا، با یک تخصص معمولی راحت می تونید کار پیدا کنید... زبان اسپانیایی رو هم می تونید تو ایران یاد بگیرید و یا اینکه اگه تو خود اسپانیا بخصوص تو مادرید این زبان رو یاد بگیرید، مسلماً دیگه تو آمریکا مشکلی از لحاظ لهجه هم نخواهید داشت...
    ویرایش توسط Simon : May 19th, 2014 در ساعت 04:06 PM

پیش فرض پاسخ : زبان دوم بعد از انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط MEDIAK نمایش پست ها
    مسلماً بستگی به هدف شما داره که برای چه کاری میخواین زبان رو یاد بگیرید... زبان دوم در دنیا اسپانیایی هستش از لحاظ تعداد نفرات متکلم... اسپانیایی از لحاظ نوشتاری از آلمانی و فرانسوی خیلی آسونتره، شما همون چیزی رو که می خونید، همون رو هم می نویسید. مشکلاتی که در دیکته فرانسوی و حتی آلمانی هستش، باعث دلسرد شدن یادگیرندگان این زبانها در اول یادگیری میشه بر عکس زبان اسپانیایی...من انگلیسی رو کامل بلد بودم و زبانهای اسپانیایی و فرانسوی هم خوندم، با انگلیسی خوب یادگیری زبان اسپانیایی براتون خیلی آسونتره....

اگه تو آمریکا زبان اسپانیایی بلد باشید، بخصوص در قسمت ایالت کالیفرنیا، با یک تخصص معمولی راحت می تونید کار پیدا کنید... زبان اسپانیایی رو هم می تونید تو ایران یاد بگیرید و یا اینکه اگه تو خود اسپانیا بخصوص تو مادرید این زبان رو یاد بگیرید، مسلماً دیگه تو آمریکا مشکلی از لحاظ لهجه هم نخواهید داشت...
    سلام، توضیحاتتون برای من که هدفم رفتن به اسپانیاست خیلی امیدوار کننده بود. میتونم از تجربیاتتون در یادگیری زبان اسپانیایی سوال کنم؟ من (بجز فارسی) فقط انگلیسی بلدم (در حد متوسط رو به بالا). به نظر شما که این مسیر رو گذروندید، یادگیری زبان اسپانیایی برای کسی با شرایط من چقدر زمان میبره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

پیش فرض مشاوره جهت آماده سازی برای آزمون DELE (زبان اسپانیایی)

زبان اسپانیایی و آزمون DELE
    Basic Informations

The Diplomas in Spanish as a Foreign Language (DELE) are official qualifications certifying the degree of competence and mastery of Spanish, granted by Instituto Cervantes on behalf of the Ministry of Education, Culture and Sport of Spain.
    The DELE examination provides for all the different variants of the Spanish language. They are all considered as valid to obtain the diploma.
    The DELE examinations have been designed following the guidelines of theCommon European Framework of Reference for Languages (CEFR) of theCouncil of Europe, which ensures a practical way of establishing a standard, international and objective measurement of the level that should be reached at each teaching stage, and in evaluating results.
    The University of Salamanca collaborates with Instituto Cervantes in designing exam papers and in grading the tests leading to the Diplomas in Spanish.
    The levels of the Diplomas in Spanish are integrated into the CEFR:

• Diploma in Spanish Level A1.
    • Diploma in Spanish Level A2.
    • Diploma in Spanish Level B1.
    • Diploma in Spanish Level B2.
    • Diploma in Spanish Level C1.
    • Diploma in Spanish Level C2.

از اینجا می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط le-ciel : May 22nd, 2014 در ساعت 12:30 PM دلیل: اضافه کردن توضیحات در مورد آزمون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : موضوع مهم: زبان اسپانیایی

آیا کلاسهایی برای آمادگی جهت آزمون DELE زبان اسپانیایی در تهران برگزارمیشه؟ من از طریق سفارت پیگیری کردم، گویا کلاسهایی برای این آزمون مثل کلاسهای TOEFL , IELTS نیستش...

Junior Member ali2010ahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بیمه دانشگاه علامه طباطبایی

بله دوست عزیز برگزار میشه. من چند تا از دوستام کلاساشو رفتن ولی خب تعداد موسساتی که برای آمادگی آزمون دله کلاس برگزار می کنن تو تهران خیلی نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان

سلام با توجه به آشنایی خوب شما به زبان انگلیسی، مسلماً یادگیری زبان اسپانیایی برای شما بسیار آسانتر خواهد بود. همانطور که قبلاًتوضیح داده بودم شما می تونید کلاسهای مقدماتی این زبان رو در ایران بگذرونید تا موقعیکه برای هدفتون خواستید به اسپانیا برید، اونجا فقط به تقویت مکالمه و آشنایی با اصطلاحات و کلمات روزمره آنها مشغول بشید. میتونم بپرسم هدفتون از رفتن به اسپانیا چی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان

با سلام و تشکر از ایجاد این فروم برای زبان اسپانیایی،،، دوستان عزیز من خودم هنوز تو امتحان DELE شرکت نکردم ولی دربارش از طریق این سایت اطلاعات زیادی بدست اوردم.
    http://diplomas.cervantes.es/en
    پارسال که با سفارت اسپانیا و مسئول امتحان دله به صورت تلفنی صحبت کردم، به من گفتن که در ایران در ماه های خرداد و مرداد برگزار میشه و از سطح B1 به بالا هستش... من خودم تا حدی به زبان اسپانیایی تسلط دارم، از کتاب Suena و USO هم یاد گرفتم و همچنین از طریق گوش کردن به موسیقی اسپانیایی ها... اگه دوستان کلاسهایی رو سراغ دارن که برای آشنایی با آزمون دله و تمرین روشهای تست زنی این امتحان باشه، متشکر میشم راهنمایی کنن؟

Junior Member

دوستان من میخوام برم امریکا به من پیشنهاد شده که حتما مدرک اسپانیایی را داشته باشم چه مدت میتوانم این زبان را یاد بگیرم و مدرک را اخذ کنم البته انگلیسیمم خوب هست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط PEGI1366 نمایش پست ها
    دوستان من میخوام برم امریکا به من پیشنهاد شده که حتما مدرک اسپانیایی را داشته باشم چه مدت میتوانم این زبان را یاد بگیرم و مدرک را اخذ کنم البته انگلیسیمم خوب هست
    سلام

اگر پیش از زبان اسپانیایی با بقیه زبان های ریشه لاتین خصوصا ایتالیایی آشنایی داشته باشید کار نسبتا ساده ای پیس رو دارید... در غیر اینصورت باید یادگیری رو براساس عمون سیستم ارزشیابی زبان های اروپایی شروع کنید... در مورد اسپانیایی نکته بسیار مهم لهجه هست... باید تا جایی که می تونید با لهجه کشور مقسدتون این زبان رو آموزش ببینید... مثلا اگر تشریف می برید فلوریدا، لهجه کوبایی واجئ شرایط هست یا آریزونا و تگزاس پر از مکزیکی ها هستند.
    بعضی از کنسولگری های کشور های اسپانیولی زبان، کلاس های آموزش این زبان رو دارند که می تونید برای بررسی بیشتر باهاشون تماس بگیرید.
    الان متد روز متد Suena است که اسپانایی کاستیانو رو شامل میشه... اسپانیایی خود کشور اسپانیا... شما با هر متدی که کار کنید نهایتا انتظار میره در سطوح مختلف زمون DELE شرکت کنید و مدرک اون مورد قبول همه کشور های اسپانیایی زبان خواهد بود.
    برای رسیدن به سطح A1 چیزی حدود 6 ماه زمان لازم دارید...
    این زبان، زبان شیرین و جالبی به حساب میاد و اگه نظر شما هم در مورد اون همین باشه، روند یادگیریتون سریع تر خواهد بود.

براتون آرزوی موفقیت دارم

من برای تحصیل در مقطع ارشد میخوام برم، زبان رشته ام اسپانیاییه و باید تا قبل از رفتن خودمو براش آماده کنم. از اوجاییکه ممکنه سفارت اسپانیا مصاحبه هم داشته باشه، هرچه سریعتر بتونم راه بیفتم برام بهتره. جالبه که تا قبل از شروع به اقدام حتی نمیدونستم تو ایران کلاس های زبان اسپانیایی برگزار میشه. من مشکلی که تو یادگیری انگلیسی داشتم بیشتر مربوط به تعداد زیاد موارد استثنا تو گرامر انگلیسی بود (تقریباً هر قاعده ای یک یا دو تا استثنا داشت). میخواستم بدونم زبان اسپانیایی هم همینطوره؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)