نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: مشاوره جهت آماده سازی برای آزمون DELE (زبان اسپانیایی)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوع مهم: زبان اسپانیایی

دوستان من میخوام برم امریکا به من پیشنهاد شده که حتما مدرک اسپانیایی را داشته باشم چه مدت میتوانم این زبان را یاد بگیرم و مدرک را اخذ کنم البته انگلیسیمم خوب هست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط PEGI1366 نمایش پست ها
    دوستان من میخوام برم امریکا به من پیشنهاد شده که حتما مدرک اسپانیایی را داشته باشم چه مدت میتوانم این زبان را یاد بگیرم و مدرک را اخذ کنم البته انگلیسیمم خوب هست
    سلام

اگر پیش از زبان اسپانیایی با بقیه زبان های ریشه لاتین خصوصا ایتالیایی آشنایی داشته باشید کار نسبتا ساده ای پیس رو دارید... در غیر اینصورت باید یادگیری رو براساس عمون سیستم ارزشیابی زبان های اروپایی شروع کنید... در مورد اسپانیایی نکته بسیار مهم لهجه هست... باید تا جایی که می تونید با لهجه کشور مقسدتون این زبان رو آموزش ببینید... مثلا اگر تشریف می برید فلوریدا، لهجه کوبایی واجئ شرایط هست یا آریزونا و تگزاس پر از مکزیکی ها هستند.
    بعضی از کنسولگری های کشور های اسپانیولی زبان، کلاس های آموزش این زبان رو دارند که می تونید برای بررسی بیشتر باهاشون تماس بگیرید.
    الان متد روز متد Suena است که اسپانایی کاستیانو رو شامل میشه... اسپانیایی خود کشور اسپانیا... شما با هر متدی که کار کنید نهایتا انتظار میره در سطوح مختلف زمون DELE شرکت کنید و مدرک اون مورد قبول همه کشور های اسپانیایی زبان خواهد بود.
    برای رسیدن به سطح A1 چیزی حدود 6 ماه زمان لازم دارید...
    این زبان، زبان شیرین و جالبی به حساب میاد و اگه نظر شما هم در مورد اون همین باشه، روند یادگیریتون سریع تر خواهد بود.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان

با سلام ابتدا باید بگم که اگر به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید، پس یادگیری زبان اسپانیایی برای شما آسانتر خواهد شد. تا اونجایی که من می دونم برای مدرک اسپانیایی باید در امتحان DELE و سطوح B1 به بالا شرکت داشته باشید. سطوح A1 و A2 فقط برای یادگیری مقدماتی بوده و فاقد ارزش برای تحصیل یا کار است. تا اونجایی که من می دونم برای درس خواندن و پیدا کردن کار در کشورهای اسپانیایی زبان در دنیا، شما به مدرک B1escolar و یا B2 نیاز دارید...من با اطلاعاتی که از طریق موسسات آموزشی معتبر گرفتم، مدتی حدود یک سال حضور در کلاسهای فشرده یادگیری را نیاز دارید تا به سطح B2 برسید...موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)