صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: ارشد علوم کامپیوتر داشتن برای پذیرش دکترا بهتره یا مهندسی کامپیوتر؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارشد علوم کامپیوتر داشتن برای پذیرش دکترا بهتره یا مهندسی کامپیوتر؟

باسلام وخدمت اساتيد محترم وضمن عرض خسته نباشيدمن امسال سال(95)كنكوردارم وميخواستم سوالاتي راجع به اين كه چه رشته اي ازبين رشته علوم كامپيوتر ومهندسي نرم افزاريامهندسي سخت افزارراانتخاب كنم تابراي پذيرش درمقطع فوق ليسانس براي كشورهايي نظيرامريكا،كانادا،و.....اسا � تربه من پذيرش بدهند؟وايااگرمدرك ازدانشگاه ازاديك شهرستان بامعدل بالا باشد بهتراست براي پذيرش ياازدانشگاه دولتي بامعدل پاييين؟وبراي اينكه بورسيه درمقطع فوق ليسانس بگيرم بايد معدل بالا ازدانشگاه دولتي داشت يابامعدل بالاازدانشگاه ازادشهرستان هم ميتوان گرفت؟ومن بيشتربه طراحي بازي هاي كامپيوتري علاقه دارم بايد چه رشته اي بروم؟؟خواهشمندم پاسخ دهيد

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ارشد علوم کامپیوتر داشتن برای پذیرش دکترا بهتره یا مهندسی کامپیوتر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m5252 نمایش پست ها
    باسلام وخدمت اساتيد محترم وضمن عرض خسته نباشيدمن امسال سال(95)كنكوردارم وميخواستم سوالاتي راجع به اين كه چه رشته اي ازبين رشته علوم كامپيوتر ومهندسي نرم افزاريامهندسي سخت افزارراانتخاب كنم تابراي پذيرش درمقطع فوق ليسانس براي كشورهايي نظيرامريكا،كانادا،و.....اسا � تربه من پذيرش بدهند؟وايااگرمدرك ازدانشگاه ازاديك شهرستان بامعدل بالا باشد بهتراست براي پذيرش ياازدانشگاه دولتي بامعدل پاييين؟وبراي اينكه بورسيه درمقطع فوق ليسانس بگيرم بايد معدل بالا ازدانشگاه دولتي داشت يابامعدل بالاازدانشگاه ازادشهرستان هم ميتوان گرفت؟ومن بيشتربه طراحي بازي هاي كامپيوتري علاقه دارم بايد چه رشته اي بروم؟؟خواهشمندم پاسخ دهيد
    مهندسی نرم افزار احتمالا نزدیک تر به زمینه مورد علاقه تان است ولی علوم کامپیوتر هم مشکلی نیست. دانشگاههای دولتی یا آزاد فرق چندانی ندارند مگر دانشگاههای تاپ ایران مثل شریف و تهران و امیرکبیر. معدل خودتان را بالا نگهدارید و زبان هم بخوانید.

دوست عزیز تفاوتی از این نظر که چی تو ارشد بخونی برای گرفتن پذیرش دکترا نداره. اما معمولا دوستای خودم برای ارشد شاخه ی دیگری از CS رو انتخاب کردن که با شاخه لیسانسشون متفاوت بود. دلیلشم این بود که می گفتن اگر یک شاخه رو تا آخر بریم چیز زیادی به دانسته ها مون اضافه نمی شه و همه چی تکراریه مثلا درس مهندسی نرم افزار رو تو ارشد با اضافه کردن یک پسوند پیشرفته دوباره تکرار می کنن. برای همین معمولا بچه های نرم افزار اکثرا تو ارشد میرن شاخه هوش تا مباحث جدید باشه و تازگی داشته باشه. توصیه من به شما اینکه ببین به چه بحثی در علم کامپیوتر علاقه داری بعد از اون ببین اون مبحث مربوط به کدوم شاخه میشه و همون رو انتخاب کن. موفق باشی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)